Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

blad 16-05-08 17:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1537408)
minti!!!!!!!!!!!!!!!!
promisse cu prima ocazie ii "trag" o sedinta photo la "albitura" aia:-P:hug:

sa nu o bronzezi de la blitz:) :hug:

confuzzling 17-05-08 19:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
...in curand un CL 65 AMG nou-noutz o sa apara prin targu-jiu. goeru' e proprietaru...

bebetg 17-05-08 20:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1539050)
...in curand un CL 65 AMG nou-noutz o sa apara prin targu-jiu. goeru' e proprietaru...

Belea.8) appropo. a vazut cineva acel m5 care a fost de cateva ori prin oras acum vreo saptamana? Stie cineva ceva despre el? :?:

Sasha 18-05-08 15:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bebetg (Post 1539186)
Belea.8) appropo. a vazut cineva acel m5 care a fost de cateva ori prin oras acum vreo saptamana? Stie cineva ceva despre el? :?:

des parcat in fata la MVM :?

blad 19-05-08 12:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bebetg (Post 1539186)
Belea.8) appropo. a vazut cineva acel m5 care a fost de cateva ori prin oras acum vreo saptamana? Stie cineva ceva despre el? :?:

da l-am vazut eu si nu e m5 ala.

confuzzling 10-06-08 13:24

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
va ziceam de CL 65 AMG...

Lukyan 10-06-08 14:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow......:|

Sasha 10-06-08 15:22

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
taraneasca faza cu v12 in bord....:roll:ma mir cum de nu si-a pus d&g sau ceva de genu'....

bogdan_wrc 10-06-08 15:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
doar ca nu e pusa de el, asa vine din fabrica...

http://autodrum.com/img/reviews/auto...amg_2008_9.jpg
http://www.velocityjournal.com/image...s18110863m.jpg
http://autodrum.com/img/reviews/auto...amg_2008_9.jpg

adica motorul face ceva ..nu e doar pus de forma...si masina doar de fitze.

Sasha 10-06-08 15:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am inteles...dar da naspa rau:lemon:

GTXR 10-06-08 20:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut in ceameu parcat un M6 alb...

bebetg 10-06-08 21:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Cu S63u nu are nimeni poza ?

lowrider.STi 15-06-08 11:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
asa ceva am vazut...parcat langa tonik..
era alb cu jante negre

trafy-vr6 15-06-08 16:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aveti cumva vreun Hyundai Coupe prin Tg Jiu, model 2000 cu 4 faruri cu motor de 1.6 care e de vanzare ? va rog pm.multumesc

lowrider.STi 16-06-08 11:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
supra mkIV si un tiguan ABT cu care nu am poze :D

Sasha 16-06-08 11:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Acum 2 secunde am vazut`o live... Frumoasa foc Supra!

Lukyan 16-06-08 13:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:| wordless...
ieri stateam pe o banca in parcu de la spitalu de pe turdor...era o pustietate incredibila pe strazi...cine credeti ca dadea liniute?:P Cayenne`u alb cu o motocicleta :D
PS:a castigat Cayenne`u fara drept de apel.Dar motocicleta nu era mai mare de 250

GTXR 16-06-08 23:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frate sa stai in ceameu seara sa vezi ce e acolo ,sau sa vi la mirfo daca sti unde e loc destul de 'multe';)

ionut18_2006 19-06-08 22:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
15 Attachment(s)
Sa pun si eu poze cu cateva masini din tg - jiu ....asta cred ca o sa ii placa lu` sasha ...este un Audi A4 3.0i Quattro 225 HP Full Full...
BMW M6 a lu` vali ......imi cer scuze pentru claritatea pozelor :D:oops:

ionut18_2006 19-06-08 22:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Si inca o poza cu cel mai tare numar, pe care l-am vazut....masina a fost in tg jiu dar are numere de germania, super tare

Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1592240)
asa ceva am vazut...parcat langa tonik..
era alb cu jante negre

Ala alb e al unui baietas de la noi din oras din cate stiu eu....e un Porsche Cayenne Magnum ... Super Tare Masina ....:D:rolleyes2

Te rog frumos exprima-ti ideile intr-un singur post, altfel vei avea probleme!
Moderator edit.

Sasha 19-06-08 23:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by ionut18_2006 (Post 1601761)
Sa pun si eu poze cu cateva masini din tg - jiu ....asta cred ca o sa ii placa lu` sasha ...este un Audi A4 3.0i Quattro 225 HP Full Full...
[...]



:)))

Stiu masina de mult timp de pe oras! Intradevar arata bine! Si alearga bine:oops:

GTXR 20-06-08 23:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Una de care tot vorbiti...

confuzzling 21-06-08 00:50

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Unde e mahonul din Audi ala de Valcea daca tot e "full full" ?

ionut18_2006 21-06-08 22:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1603958)
Unde e mahonul din Audi ala de Valcea daca tot e "full full" ?


Dar tu ce intelegi prin mahonu' ala?.....Daca are mahon, inseamna ca e full?...Sau ce vrei sa zici?....Sunt masini care au aluminiu in loc de mahon...altele au carbon ....;)

confuzzling 22-06-08 01:50

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by ionut18_2006 (Post 1605166)
Dar tu ce intelegi prin mahonu ala?.....Daca are mahon inseamna ca e full?...sau ce vrei sa zici?....Sunt masini care au aluminiu in loc de mahon...altele au carbon ....;)

Eram sigur ca asta o sa se inteleaga...Pai, nu cred ca se pune problema de carbon la Audi ala (nu cred ca este posibil din fabrica sa vina cu asa ceva) si ala nici macar aluminiu nu e, e plastic ! Eu unul nu mi-as lua o masina full full si sa aiba plasticu ala acolo....nu ? Eu nu zic ca masina nu e full, dar cred ca e prima masina care o vad full sa nu aiba mahon.
Daca iti cumperi o masina full, nu vine si mahonu acolo ? Zic si eu, nu stiu sigur...

Incheiati aici discutia, ca sunteti off-topic. Mutati-va la "Discutii",va rog!

ionut18_2006 22-06-08 18:53

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1605519)
Eram sigur ca asta o sa se inteleaga...Pai, nu cred ca se pune problema de carbon la Audi ala (nu cred ca este posibil din fabrica sa vina cu asa ceva) si ala nici macar aluminiu nu e, e plastic ! Eu unul nu mi-as lua o masina full full si sa aiba plasticu ala acolo....nu ? Eu nu zic ca masina nu e full, dar cred ca e prima masina care o vad full sa nu aiba mahon.
Daca iti cumperi o masina full, nu vine si mahonu acolo ? Zic si eu, nu stiu sigur...

Incheiati aici discutia, ca sunteti off-topic. Mutati-va la "Discutii",va rog!

Cum spui tu, dar la unele masini chiar daca sunt full, nu au mahon...Audi mai rar cu mahon, la anumite modele , cel mai mult se foloseste mahonu' la mercedes si bmw.

Acesta a fost ultimul post off-topic,v-am rugat frumos sa incetati!Altfel...

Sasha 23-06-08 19:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Ca sa se intelega... nu treb sa fie neaparat full ca sa aiba mahon si invers;)

confuzzling 23-06-08 19:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
peste 2-3 luni e posibil sa apara un SSC Ultimate Aero in tg-jiu...ghici cine proprietaru :P

Sasha 23-06-08 19:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Habitu?:lol:

confuzzling 23-06-08 19:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1608497)
Habitu?:lol:

nu, nu stiu cine e.
florin

florin_cars 24-06-08 10:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da' mie imi place Shelby Cobra 427...nu cumpar noutati..n-ati ghiciti :lol: :lol:




P.S. vreau sa vad pozna cu Aero langa masinile noastre romanesti..cand apare va rog, sus cu ea:-P

lowrider.STi 24-06-08 10:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
subscriu...
eu as vrea sa vad un aero oriunde in Romania...nu neaparat Tg-Jiu...(asta daca o sa fie vreodata unul la noi)

confuzzling 24-06-08 10:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
goeru ....

ionut18_2006 25-06-08 00:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
in curand o sa apara si un bentley continental gt cabrio la noi in oras.... proprietar danut unu din patronii de la motzard .:twisted:

cristea_rotitza 26-06-08 09:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Va rog frumos sa incetati cu offtopic-ul , vreti sa va discutati mai mult ??? exista sectiunea CHAT ! e ultimul avertisment ! multumesc

dragos1989 28-06-08 21:53

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
Stateam astazi in masina,in fata la Unicredit cred ca era acolo,oricum,undeva la 100 de metri dinspre Parang spre Dantex...ascultam muzica..destul de tare..asteptam pe cineva...dintr-o data un sunet nebun rau :D m-am gandit ca e vreun motor sau ceva :X si scot capu' pe geam sa vad....cand colo, Supra trecea in forja :D pana sa ies eu din masina si sa filmez (max.10 secunde) ea trecuse deja de reprezentanta de la Volkswagen :lol: ...nu stiu ce sa zic despre motor...am impresia ca e single turbo...nu sunt sigur...oricum forja zdravana... :X o sa atasez maine si filmuletul,poate distingeti sunetu' :D PS : am pozat noul X6,negru,peste drum de Dantex,la terasa aia de langa Rombiz...HUGE RIMS!

Din pacate filmul cu Supra este in format MP4 iar forumul nu il accepta,dar oricum nu era decat o secunda in care se aude sunetul masinii...poate are altcineva mai mult noroc decat mine..

DolusD 29-06-08 21:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
stiu masina , e twin turbo (fuge rau de tot ) !

dragos1989 30-06-08 12:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1620040)
stiu masina , e twin turbo (fuge rau de tot ) !

:shock::twisted: SHIT! Nu incercati sa il ademeniti in cercul vostru,sa il aduceti la intalniri and shit?:P

lowrider.STi 05-07-08 16:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ca bine zici...ar fi numai buna de pozat o supra 8)
dar nici un seat leon la urmatoarea intalnire nu ar stica :D

Sasha 07-07-08 20:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Cam atat m`a impresionat din "marea expozitie".... bine... dupa drive test-ul cu S2000:love:


All times are GMT +2. The time now is 01:02.

- Copyright 2026 4Tuning