Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

pompierul atomic 19-02-10 19:06

Re: Ramnicu Sarat
 
asa tarziu ,ce ?
intalnirile sunt pt majori (18 ani)

johnsonxxl 19-02-10 19:07

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3103733)
asa tarziu ,ce ?
intalnirile sunt pt majori (18 ani)

:)):)) la 14 ani a mei.. :)))


o sa fiu acolo :D:D:D

GrOzOy 19-02-10 21:50

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Salutare si Bine V-am Gasit! Ma numesc Stefan,sunt Ramnicu Sarat , am 19 ani si as vrea sa ma alatur si eu voua si intalnirilor pe care am inteles ca le organizati atat in Ramnicu Sarat cat si pe langa acesta !


Batranica mea :lol:!

johnsonxxl 19-02-10 21:52

Re: Ramnicu Sarat
 
bun venit.. :D:D:D

GrOzOy 19-02-10 22:09

Re: Ramnicu Sarat
 
Bine v-am gasit :) !

Fast_wheels 19-02-10 22:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Pe 26 ......maine imi trag parasolar :P !! Ofticati-va ! Bine ai venit !

johnsonxxl 19-02-10 22:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3104431)
Pe 26 ......maine imi trag parasolar :P !! Ofticati-va ! Bine ai venit !

ba..ia fa-te ca intrii oleaca pe mess sa vb ceva :)) ;)

Fast_wheels 19-02-10 23:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Hai ca mai fac un post la plezneala ca am "666" si nu e de bine :D

johnsonxxl 19-02-10 23:09

Re: Ramnicu Sarat
 
el sa faca posturi multe ce sa zica :)) :)))

titigeorge 20-02-10 17:31

Re: Ramnicu Sarat
 
ce ne facem noi cu gropile astea din oras??...e jaleee...sunt ditamai craterele de rupi masina in doua...

johnsonxxl 20-02-10 17:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by titigeorge (Post 3106263)
ce ne facem noi cu gropile astea din oras??...e jaleee...sunt ditamai craterele de rupi masina in doua...

sa vezi ce e la noi :))

GrOzOy 20-02-10 18:06

Re: Ramnicu Sarat
 
Ca la noi nu cred ca mai sunt asa cratere pe nicaieri :???:

Fast_wheels 20-02-10 18:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Stiu eu solutia gropilor !! Hai sa le ocolim !!! =))))))

GrOzOy 20-02-10 18:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Cat sa mai ocolesc ... m-am saturat, sincer :| ! Mai ales pe la pompieri pe acolo prefer sa o iau printre blocuri decat pe acolo :???: ! E jale oricum :!: Romanica

bz51zid 20-02-10 18:45

Re: Ramnicu Sarat
 
eu zic sa protestam in fata la primarie :P

GrOzOy 20-02-10 18:46

Re: Ramnicu Sarat
 
Si credeti ca rezolvam ceva? Stati linistiti , ne pierdem timpul aiurea ! Acum ca a venit caldura le umple cu piatra sau le "carpacesc" iar si aia e ! :-J

cozmin23 20-02-10 18:47

Re: Ramnicu Sarat
 
la pompieri zici ca au fost bombardamente si pe strada aia la taifas la fel

GrOzOy 20-02-10 18:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Si mai trist e ca nu au de gand sa le faca nimic :( ! Mie si scarba sa mai ies cu masina , sincer ! :???:

Fast_wheels 20-02-10 18:50

Re: Ramnicu Sarat
 
In aceeasi potitie sunt si eu .Imi e urat sa ies cu masina . Dar asta e ....nu putem face nimic.Am iesit.Numai bine baieti !!

cozmin23 20-02-10 18:50

Re: Ramnicu Sarat
 
pana acum cand plombau strazile ziceam ca nu sunt in stare sa asfalteze,dar acum ce bune ar fi si plombele alea....

GrOzOy 20-02-10 18:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Bine zis :P ! Oricum ce ii taie pe ei capul fac , asa ca :-j !

johnsonxxl 20-02-10 23:54

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3106481)
Stiu eu solutia gropilor !! Hai sa le ocolim !!! =))))))

ocolesti una si dai in alta :))

draky90 20-02-10 23:57

Re: Ramnicu Sarat
 
care gropi..?!?
ca pana acum 2 sapt zburam....nu conta la mine....gropi..pe toate le luam..una nu`mi scapa:))
acum...so dus pe ....tre` sa merg incet:))
ca iar o fac lowrider pe dreapta:))

GrOzOy 21-02-10 15:33

Re: Ramnicu Sarat
 
A tacut toata lumea pe aici ??:D

Fast_wheels 21-02-10 18:13

Re: Ramnicu Sarat
 
Cativa de pe aici ne-am tras parasolare.Poze maine

bz51zid 21-02-10 18:51

Re: Ramnicu Sarat
 
speram k in seara asta vom vedea primi membri din south's racers
vrem cateva poze de grup baieti!!!!!

pompierul atomic 21-02-10 20:35

Re: Ramnicu Sarat
 
poze numai cu troacele ca....

pompierul atomic 21-02-10 20:35

Re: Ramnicu Sarat
 
la ce greata aveti ,ne speriem drac' noi astia mai normali...

cozmin23 21-02-10 20:43

Re: Ramnicu Sarat
 
pompierule i-am facut cadou o masinuta lu fratitu ca abia acum m-am intalnit cu el,nu eram in Buc de ziua lui.

bz51zid 21-02-10 20:45

Re: Ramnicu Sarat
 
bai edi da tu esti chiar mizerie ,pe forumu asta cum primesti tu mail asa primesc sute de persoane,si pt k nu ne cunosc chiar o sa traga niste concluzii gresite ,si chiar nu am de gand sa ma fac de rahat din cauza ta,sper k intelegi ceva

pompierul atomic 21-02-10 20:47

Re: Ramnicu Sarat
 
ma scuzati

pompierul atomic 21-02-10 20:55

Re: Ramnicu Sarat
 
de la batranete mi se trage...


asa e bine BOSS ?:-)

bz51zid 21-02-10 20:57

Re: Ramnicu Sarat
 
nu mai posta ma una dupa alta daca esti ultimu dai edit si adauga la primu

johnsonxxl 21-02-10 21:02

Re: Ramnicu Sarat
 
ma baieti..am auzit ca e unu' de face interioare din piele calumea pe acolo..stiti?detalii ceva?

bz51zid 21-02-10 21:03

Re: Ramnicu Sarat
 
unde acolo? in buzau sau in ramnic

draky90 21-02-10 21:52

Re: Ramnicu Sarat
 
care`s in south club?

Fast_wheels 21-02-10 22:53

Re: Ramnicu Sarat
 
10 Attachment(s)
Ceva poze din aceasta seara ....Mizeria de pe masini sa nu se ia in calcul...

WGF 21-02-10 23:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Hai noroc bai baieti!Bine v-am gasit in South`s Racers!
A fost tare sedinta din seara asta..si masinile ft curate:))

johnsonxxl 22-02-10 00:31

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 3110534)
unde acolo? in buzau sau in ramnic

in ramnic

bz51zid 22-02-10 09:27

Re: Ramnicu Sarat
 
in ramnic nu cred k exista sau cel putin nu am auzit inca


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning