![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
.am auzit k e si un seic care are inchiriat intregul palier al unui hotel, cu vreo 120 da oameni de la mecanici la aia care fac vant cu frunza si dansatoare din buric ;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
haha super tare dar nush... as fi vrut sa ajung asa ceva n-am mia vazut ... :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu aveai cum sa vezi pentru ca se desfasoara pt prima data in romania , cat despre seic , este vorba de cel din Quatar
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ma refeream ca n-am mai vazut o asa barca (atatia cai) desi au mai fost prin RO ..nu la o cursa!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
aaa , scuze . Iti dai seama cum stropesti cu aia cumetre , nici numere de inmatriculare n-are pe spate:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
si daca avea cine putea sa-l citeasca? =))) la 300 pe apa numa'
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daca tot veni vorba, acu am citit intr`o revista ca cica barcile sunt echipate cu 2 motoare de 800 cp/bucata, adica 1600 de barca...laser frate!:-)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
1 Attachment(s)
baietzi unde pota sa decodez si eu un gps?am auzit k la spik :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
6 Attachment(s)
Super faza in seara asta, am iesit putin la plimbare si in fata la Select pe banda unu, ce sa-mi vada ochiul, stationa o super masina, deja vestitul Lamborghini Gallardo... Trag frumos in prima parcare sa admir specimenul de mai aproape, fac o poza doua, dau sa plec si ce sa vezi, opreste nea militianu in fata masinii exact in momentul in care se pregateau sa plece... Rezultat, una bucata mica amenda(sau avertisment, nu stiu exact), si cam 20 min de asteptat dupa militieni sa scrie PV, probabil nu prea stiau sa scrie:???:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Foarte tare! Ma bucur sa aud k nea` militianu` si`a facut datoria si nu a trecut cu vederea la bestiutza galbena, dar totusi parca e prea frumos sa fie adevarata faza cu amenda...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Cam nasol eleronul ala...parerea mea!!
De ce nu iti vine sa crezi?Legea e facuta pt. toti..zise politaiul din mine! :) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Masina lui Mihai...o conducea o domnisoara:) a innecat bunanate de gallardo de vreo 3-4 ori in acelasi loc....pacat de masina.
S-au oprit si baietii cu sapca sa admire masina ;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
:shock: Cat de taran tre sa fii sa lasi masina aia pe mana unei pizde??scuzati limbaju`
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
o fi vreo prietena sau iubita ruda treaba lui ..daca are incredere de ce sa nu dea :) si eu as fi dat-o unei gagici ..depinde care acum :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu unul ador ideea unei tipe frumoase la volanul unui bolid superb!!!E beton imaginea! c:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Hai sa va povestesc ce mi s-a intamplat aseara!Undeva in fata la Patria vine nenea politaiul in viteza dupa mine si ma trage pe dreapta!Intreb cu ce am gresit si se ia de mine ca de ce merg doar cu pozitia aprinsa si cu proiectoarele.Ii spun ca am plecat asha cu ele si am uitat sa aprind faza scurta.Totul ok pana aici...Da sa se urce in masina si sa plece,insa cand se uita mai bine vede spoilerele si se da la loc jos...Citez: " a tu esti de ala care face curse pe aici prin oras!"Raman blocat si ma bufneste rasul,faza care l-a iritat si ma ia la puricat..actele masinii,actele pentru folii,cauta chichite sa ma arda.Vede ca nu are cu ce ,si se uita la jenti!Imi cere cartea de identitate a masinii si ma ia la intrebari precum ca de ce nu sunt trecute cauciucurile si jentile in carte ,asta dupa ce se uitat atent cu lanterna la dimensiuni!! Scoate carnetul de procese verbale fericit ca a gasit ceva...si ma intreaba unde lucrez!Ii spun unde, bombane ceva si pleaca fara sa zica nimic...Am ramas uimit in drum nestiind ce sa mai zic.Asta este cea mai tare faza care mi sa intamplat vreodata!!!Aldreq incompetenti... :))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
:)) e tare!!! sper sa fie acelasi politai care m a oprit pe mine ca sa facem "cunostinta"! in schimb pe mine m a amendat ca nu aveam centura!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sincer mie unul majoritatea baietilor de la rutiera mi se par de nota 10....1 sau 2 m-au mai ars cand era codu vechi....in rest pt centura nu m-a oprit nimeni pana acum , doar pt alcooltest...insa eu cum nu prea beau sunt slabe shansele sa urc la volan beat.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Data viitoare incerca sa "ratacesti" legitimatia de servici printre acte, merge la sigur...;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
acum 2 seri.. pe un prieten l=au oprit la sens...sa sufle =)) termina cu el se urca pleaca si la new age alt echipaj il opreste =))) pt aceeasi chestie la care el "hai sefu ca am mai suflat o data si acolo " si el " bine bine mergi"... si imediat il lasa pe unu si ala de-al draq trece prin fata lor ...normal l-a oprit ! si face gaborul " sunt ..." la care ala" da da stiu mai devreme am aflat" =))) rasul de pe lume era
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pai si inainte se legau de tine pt proiectoare! alea sutn pt ceata.. la noi nu e ceata nici ziua nici noaptea :))) de skoda nu se leaga.. nici nush ca au proiectoarele in far :) da-i draq de urati
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da e perfect normal ... de aceea opresc pe toata lumea ..indiferent ca are lambo 6 a8 s chestii de genu =))) acolo ar gasi ceva cu alcool-test nu la majoritatea care se plimba si ies la o samanta suc
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pe mine inca nu m-a oprit nimeni sa imi puna fiola, de cand conduc in TL (un an) am fost oprit o singura data, si amendat, pe varianta pt ca aveam 69 la ora, corect, nimic de obiectat, in rest, nimic altceva... Cat despre cei care conduc bauti, si-o fac cu mana lor, daca omoara un om nu isi mai "murdareste" nimeni mainile cu ei...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Stie cineva in Tulcea o tinichigerie unde se sudeaza cu MIG? Ma intereseaza undeva unde se lucreaza cu orice altceva decat flacara oxiacetilica (autogen).
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sa stii ca am sa o amestec printre acte data viitoare Bogdane...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mai traiti?Am auzit ca scot astia taxa si baga o taxa verde mult mai mica...Ce parere aveti?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sa o scoata de tot din partea mea sa imi aduc si eu ce vreau :) ca asta astept
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Cred ca ,cu totii asteptam asta....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
va spun cand o scoate aduceti 2-3 masini :) ca poate ne trezim ca baga iar taxa.. daca vreti ceva mai vechi is misto luati una pt piese :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da e o idee buna...Dar eu ce dreq fac cu al meu Cielo... :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pai il vinzi de pe acum mai bine :) daca nu te uiti la el :P
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cred ca o sa ma uit la el pana cade de tot...numai ca e proaspat renovat si s-ar putea sa ma uit mult si bune la el... :D !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nush ..daca suntem asa de tari incat ne putem pune cu UE si sa le dam peste nas ca na noi suntem romani si sa fim diferiti de restu ca asa vrem noi (macar de aveam cu ce) pai vom ramane cu taxa ..si nu din cauza noastra ci din cauza la aia de sus ! eu unul cred ca vom fi puternic sanctionati daca nu respectam ce ni se spune.... ne-am dorit atat sa intram in ue si acum suntem..la ce folos :)
deci logic ar fi sa asucltam de ei si sa scoatem taxa :) noua ne convine la toti .. lu tariceanu nu :P |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ca sa fie tare faza...noua taxa este propusa de comisarul garzii de mediu al romaniei...un Octavian Popa...care e tulcean:)) si seful meu la PNL! daca vreti postez o poza cu el ca sa i dam in cap prin 'n.v.!
notA: taxa e doar propusa de tipul respectiv ca sa faca si el ceva important :| in tara asta! eu sper sa si cumpere 100 de masini si sa plateasca frate...el si nepotii lui.... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Si eu care imi faceam sperante... :( !!!E clara treaba.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
intr-un fel sau altul taxa exista peste tot , daca nu direct atunci prin intermediul altor taxe , de mediu etc.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Am si eu o rugaminte , http://www.romantica.ro/CONCURS un vot pentru Alina Radu . Multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning