Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

bogdan_wrc 20-03-07 11:57

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
buey racerilor cand mai facem si noi o seara cum a fost la ziua lui tre..la o cola...sa stam sa mai povetsim?

va provoc la o liniutza/pai de cola

kraven_4_all 22-03-07 08:18

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
knd vrei tu bogdane...yo vin cu cea mai mare placere......apropo`...dragutze tipele de aseara:D

bogdan_wrc 22-03-07 08:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce tipe frate?? eu?? ce ingerash sunt...

unde umblati mah?? voi erati la OMV?? nos, toy..etc? hehehe...
daca erai la OMV ele erau cu o masina..de nu iti vine sa crezi... cea mai lunga si mare de acolo.. nici eu nu am crezut... :)) m-au lasat in inferioritate.... la lungime...

hai maine seara la bowling si/sau biliard...facem echipa? eu cu tre venim in pijama si papuci ca stam langa... si sigur vin si fetele... ;)

kraven_4_all 22-03-07 08:47

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
biliard poate...bowling...nu ma bag...nu`i de mine:D....cum vrei...dar sa vdm dak mai vine cineva....

alexa-mrc 22-03-07 13:22

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
yo nam mai jucat pana acum bowling da mas baga....:Pramane daca e sa vb p mess mai pe seara si vedem..... daca e pregatiti-va sa va bat...ca de obicei:lol:

bogdan_wrc 22-03-07 14:57

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa..ne scuzi...dar jucam live nu pe mess :P :P

refresh my memory... cand m-ai batut pe mine live???

cu alte cuvinte...accept provocarea!

kraven_4_all 22-03-07 16:16

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa....vrei sa jukm cu trekut pe sub masa iar??....ia vezi...

tng 22-03-07 21:45

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Ati auzit/vazut ca s-a deschis la Mercur(in spate la mall) sala de jocuri ... si bowling?
N-am apucat sa merg ... dar din ce am auzit e misto :D

alexa-mrc 22-03-07 23:55

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 811942)
alexa..ne scuzi...dar jucam live nu pe mess :P :P

refresh my memory... cand m-ai batut pe mine live???

cu alte cuvinte...accept provocarea!

of....:(((ma dai si u ca de obicei de gol:((lasa ca daca nu te bat la biliard, te bat l bowling si tot t bat:))...:P


cat despre trecutul pe sub masa kraven.....decat cu asigurare medica :))))

bogdan_wrc 23-03-07 07:37

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine..bate-ma.... spank me :))))))))))


tng...buna dimineataaaaa..... noi despre ce vorbim aici??..da si tu 1 (una) pagina inapoi...

alexa-mrc 15-04-07 23:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce faceti frate....?gata.....pana si bowling-ul ala a picat?haideti....sa va vad in actiune.....:P ; ))

kraven_4_all 21-04-07 12:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
una bukta de concert cine serveshte??

tng 21-04-07 14:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
unde este ?

platon911 21-04-07 16:25

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Kraven park ziceai k nu iti place!?!!

platon911 21-04-07 16:47

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
io crek ma duc sa-mi arunc okii pe acolo ;)...hey man ce s-a int? de ce esti stock?!?

kraven_4_all 21-04-07 16:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
este primul meu user pe forum...care din gresheala am uitat sa`l propun pentru delete...dar cred ca o sa`l mai pastrez......k vrea shoak jr. sa se rezbune pe mine:D

shantzu 21-04-07 17:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 863843)
este primul meu user pe forum...care din gresheala am uitat sa`l propun pentru delete...dar cred ca o sa`l mai pastrez......k vrea shoak jr. sa se rezbune pe mine:D

hmmm.... ai un user clona .... 10 zile ban pe unu si permanent pe celalalt :mrgreen:

DONU' 23-04-07 13:50

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
In weekend ce facem, mergem la Expozitie de masini la Bucuresti la Porneturi?

tng 23-04-07 18:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
e 200mii intrarea .eu as vrea daca ma sucesc de bani :mrhappy:

DONU' 26-04-07 11:40

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Pai hai sa ne sucim cumva si sa mergem...
Eu unul merg.
Shoaka Junior...? Iti anunti prezentza?
Rezervare la VR6???
TNG si Shoaka Junior, astept confirmare...
Putem sa trecem si pe la Romexpo sa vedem motoarele la SMAEB :peace:

shantzu 26-04-07 14:43

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 871828)
Pai hai sa ne sucim cumva si sa mergem...
Eu unul merg.
Shoaka Junior...? Iti anunti prezentza?
Rezervare la VR6???
TNG si Shoaka Junior, astept confirmare...
Putem sa trecem si pe la Romexpo sa vedem motoarele la SMAEB :peace:

din pacate shoaca junior nu o sa poata sa va onoreze cu prezenta :cry:
las distractia si forja unui VR6u pentru voi ... :shock:





(u= ulei ) :mrgreen:

DONU' 26-04-07 16:10

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Te dau afara din Klan!!!
Nu se poate sa tradezi Klanul tocmai cand mergem la fomei!
O sa merg singur pana la urma! Si-asa n-aveam ce face sambata!

kraven_4_all 26-04-07 16:30

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
asta e....sa inteleg k`o sa te simti singur inconjurat de atatea femei ...goale?:)

bogdan_wrc 27-04-07 08:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 866636)
In weekend ce facem, mergem la Expozitie de masini la Bucuresti la Porneturi?

si multimea striga MARE< MARE,MARE,MARE.....mamaiaaaaaaaaa
sambata seara trag si eu o fuga pana duminica, ca nu poate lipsa Martie din post :)))))

vedeti ca duminica sunt || demaraje paralele....

kraven_4_all 27-04-07 10:01

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
am auzit de acele demaraje in paralel...yo 1 n`am cum sa ajung si sincer nici nu ma oftic...

DONU' 27-04-07 11:47

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Auzi la ei, curse...
Ce draq sunt alea?
Intreceri intre masini modificate?
Ntzntzntz, cata inconstientza... :lol:
Eu unul, cred ca ma duc sambata la Bucuresti.
Sambata seara cred ca iese iar un dezmatz... :peace:

Elena[] 26-05-07 12:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce facem asta seara?
merem pe undeva?
sau la sala ca de obicei?

platon911 26-05-07 16:23

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
poi da cred k tot pe la sala ajungem mai spre midnight asa......

DONU' 30-05-07 14:24

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Propun un gratar in weekend.
La Paltinu! Cine e de acord?
Facem o reintregire a comunitatii?
Sa fim multi..., sa invadam pajistile...!!!
Astept confirmarea. Da-i Doamne sa fie vreme buna!

PH86MIN 30-05-07 14:37

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ar fii o idee buna,as veni si eu dak nu va deranjez,dar sa vad k aseara mi a picat telu si tre sa il repar :( iar dak mi ar ramane $ m as baga la un gratarel :D

Aadryan 30-05-07 14:46

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Mah veniti si voi la Snagov daca e? Si facem si o baie, ca pe caldura asta.......... Eu deja am vb cu aia de la facultate si a ramas sa ne ducem duminica!

bogdan_wrc 30-05-07 15:26

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
eu va trebuie sa zic Pass weekendula sta...sorry DOn

tng 30-05-07 15:40

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 925518)
Propun un gratar in weekend.
La Paltinu! Cine e de acord?
Facem o reintregire a comunitatii?
Sa fim multi..., sa invadam pajistile...!!!
Astept confirmarea. Da-i Doamne sa fie vreme buna!

vineri seara-noaptea? :D
sambata? ... sau cand?

as veni si eu

GiGiCarbiT 30-05-07 17:22

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Prezentttt!!!!!!!eu Zic Sa O Ardem Sambata!!!!! Gratarel...baitza///sus In Poiana Dupa Baraj!!

DONU' 31-05-07 02:12

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Ok!
TRE, Fane, va trec la prezenti. Sigur vine si T@z ca o sa fie acasa, poate mai racolam si din salariati..., mai discutam maine seara despre treaba asta.
In principiu ramane Paltinu. Ca tot am promis la catziva ca mergem acolo...
Poate vin si AML-oii... Facem frate..., facem gratar!!!

GiGiCarbiT 31-05-07 10:11

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Misto Frate...o sa fie de Vis... :)) :)) :)) :))

DONU' 31-05-07 10:26

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Da mah, luam camera, filmam, poate facem si vreun pornet...;
Facem poze..., nebunie curata :lol:

Pitu 09-06-07 16:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
vremea e cu voi :)

DONU' 09-06-07 18:25

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Stai linistit ca oricum avem planuri indiferent de vreme...

Elena[] 14-06-07 14:42

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
fratilor, ce facem weekendul asta?
pe unde merem si noi?


All times are GMT +2. The time now is 16:29.

- Copyright 2026 4Tuning