Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

Hondarul 17-02-05 09:45

Daihatsu, ce draqu e asta ??? :roll: :?:

tekno 17-02-05 12:17

mmmnope... mai incercatzi... :P

Sc0OTeR 17-02-05 14:12

Tata Sierra :?:

CT-87-ADY 17-02-05 14:20

tekno zii te rog ce natzie este!
Sa shtim si noi pe unde sa ne invartim...
:?

tekno 17-02-05 14:52

india... scooter o fost peaproape...

CT-87-ADY 17-02-05 14:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tekno\"
india...

atunci e
Tata Safari:

http://www.carskerala.com/tata_safary.htm

Am dreptate? :twisted:

tekno 17-02-05 15:23

baga poza...

CT-87-ADY 17-02-05 16:13

1 Attachment(s)
poza....

mpa 17-02-05 20:17

TVR - Romania1 :lol:

CT-87-ADY 17-02-05 20:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mpa\"
TVR - Romania1 :lol:

nope! Mai incearca

tekno 17-02-05 20:24

!hint!

CT-87-ADY 17-02-05 20:28

N`am ce hint sa`ti dau...
anu`2003 e hint! :twisted: scrie la nr. 2003 :P

BMW_M 18-02-05 03:32

asta a mai fost ..........Bristol fighter

BMW_M 18-02-05 09:53

puneti si voi o poza ....

tekno 18-02-05 11:58

pune tuh ca tuh ai cashtigat...

Hondarul 18-02-05 12:42

CT-87-ADY, una la mana ca a mai fost poza aceea si am mai zis urmatorul lucru:

Bristol Fighter face avioane, iar fabricarea masinilor este asa, pentru cativa clienti fideli. Cate masini exista ??? Iti zic eu: cateva sute si nu sunt de vanzare.

Deci... M-am saturat sa puneti masini care incalca regulile jocului din primul post. Puneti masini normale decupate, sau masini mai obisnuite.

Este ultimul avertisment !!!! Cine mai pune poza aiurea, PA PA !!!!!! :wink:

BMW_M 18-02-05 18:56

..
 
1 Attachment(s)
....?

Hondarul 18-02-05 20:15

Lincoln Town Car ?

florin_cars 19-02-05 02:52

BMW da-ne o idee, ca americana nu cred ca e, adik am tot cautat si nush ce poate fi.
catarea aia pe capota cred ca seamana sau e 'la deruta' cu Lincoln

o fi ceva asiatica :idea:

tre 19-02-05 03:45

kia?
:D

BMW_M 19-02-05 03:47

da, este japoneza..

darkager 19-02-05 11:04

mazda cumva?

Hondarul 19-02-05 12:36

Infinity ???

Ce draqu e cu emblema aia de Lincoln pe ea ??? :roll: :roll: :roll:

Sc0OTeR 19-02-05 13:14

Emblema nu e de Lincoln, uite-te la roti la emblema.
Spune anul fabricatiei :roll:

BMW_M 20-02-05 02:40

Quote:

Hondarul Posted: Sat Feb 19, 2005 11:36 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Infinity ???

Ce draqu e cu emblema aia de Lincoln pe ea ???

ok..hai sa zicem ca este si infiniti...dar ce model este?[/quote]

Hondarul 20-02-05 08:36

i30 sau G45 ca pe net nu am gasit de niciunele...

BMW_M 20-02-05 08:58

Quote:

Hondarul Posted: Sun Feb 20, 2005 7:36 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

i30 sau G45 ca pe net nu am gasit de niciunele...
este infiniti M45 pt sua si in japonia nissan cedric..

hai ca a fost aproape corect ......

pune poza...

Hondarul 20-02-05 09:51

1 Attachment(s)
:?: Ziceti va rog si modelul si anul, ca a fost facuta doar 3 ani.

xxdadixx 20-02-05 10:43

Honda Acord Aerodeck 2.0 ex 1986-1989 :lol:

xxdadixx 20-02-05 10:57

1 Attachment(s)
Una simpla!

Hondarul 20-02-05 11:02

Ascona ???

darkager 20-02-05 11:31

mi se pare sau e ford escort?
:oops:

darkager 20-02-05 11:45

1 Attachment(s)
mda.... sigur e.... uite pozna:

EvLSant0S 20-02-05 12:10

Lambo Miura?

darkager 20-02-05 13:36

nope....

xxdadixx 20-02-05 14:00

1 Attachment(s)
Maserati Bora! :P BTW nu mai lasatzi scrisuri pe poza :lol:

Hondarul 20-02-05 14:19

Lada :?:

xxdadixx 20-02-05 14:24

Nope nu e lada!

Hondarul 20-02-05 14:27

Suzuki ??? Baga amanunte nene... :wink:

xxdadixx 20-02-05 14:30

Ok japoneza!


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning