![]() |
Daihatsu, ce draqu e asta ??? :roll: :?:
|
mmmnope... mai incercatzi... :P
|
Tata Sierra :?:
|
tekno zii te rog ce natzie este!
Sa shtim si noi pe unde sa ne invartim... :? |
india... scooter o fost peaproape...
|
Re:
Quote:
Tata Safari: http://www.carskerala.com/tata_safary.htm Am dreptate? :twisted: |
baga poza...
|
1 Attachment(s)
poza....
|
TVR - Romania1 :lol:
|
Re:
Quote:
|
!hint!
|
N`am ce hint sa`ti dau...
anu`2003 e hint! :twisted: scrie la nr. 2003 :P |
asta a mai fost ..........Bristol fighter
|
puneti si voi o poza ....
|
pune tuh ca tuh ai cashtigat...
|
CT-87-ADY, una la mana ca a mai fost poza aceea si am mai zis urmatorul lucru:
Bristol Fighter face avioane, iar fabricarea masinilor este asa, pentru cativa clienti fideli. Cate masini exista ??? Iti zic eu: cateva sute si nu sunt de vanzare. Deci... M-am saturat sa puneti masini care incalca regulile jocului din primul post. Puneti masini normale decupate, sau masini mai obisnuite. Este ultimul avertisment !!!! Cine mai pune poza aiurea, PA PA !!!!!! :wink: |
..
1 Attachment(s)
....?
|
Lincoln Town Car ?
|
BMW da-ne o idee, ca americana nu cred ca e, adik am tot cautat si nush ce poate fi.
catarea aia pe capota cred ca seamana sau e 'la deruta' cu Lincoln o fi ceva asiatica :idea: |
kia?
:D |
da, este japoneza..
|
mazda cumva?
|
Infinity ???
Ce draqu e cu emblema aia de Lincoln pe ea ??? :roll: :roll: :roll: |
Emblema nu e de Lincoln, uite-te la roti la emblema.
Spune anul fabricatiei :roll: |
Quote:
ok..hai sa zicem ca este si infiniti...dar ce model este?[/quote] |
i30 sau G45 ca pe net nu am gasit de niciunele...
|
Quote:
hai ca a fost aproape corect ...... pune poza... |
1 Attachment(s)
:?: Ziceti va rog si modelul si anul, ca a fost facuta doar 3 ani.
|
Honda Acord Aerodeck 2.0 ex 1986-1989 :lol:
|
1 Attachment(s)
Una simpla!
|
Ascona ???
|
mi se pare sau e ford escort?
:oops: |
1 Attachment(s)
mda.... sigur e.... uite pozna:
|
Lambo Miura?
|
nope....
|
1 Attachment(s)
Maserati Bora! :P BTW nu mai lasatzi scrisuri pe poza :lol:
|
Lada :?:
|
Nope nu e lada!
|
Suzuki ??? Baga amanunte nene... :wink:
|
Ok japoneza!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning