![]() |
Re: Oltcit Trs
stiu ! normal ca am nev de roti :D
|
Re: Oltcit Trs
cataline scuza-ma ca-ti spun dar nu ai pic de grija de masina ,am vazut-o vineri la intilnire si .........lovita si chituita peste tot ,motorul la cum se aude poti sa-l arunci............
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
2 poze de vinerea asta! Din cate am inteles de la doar4u, masina va fi reparata unde este lovita. Si va mai primi cate ceva pentru 4tuningday. ;) Surprize! 8)
|
Re: Oltcit Trs
multa bafta in continuare... ;)
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
daca ar fi pe asa.. ar veni din craiova o gramada.. care poate unele au mai mult de aratat.. si totusi suntem prezenti acolo decat cu cele care s-au scris cateva pagini de istorie ...... din istoria tuning-ului si racing-ului cu respect... bodyspeed lascu ne vedem.. la tuning day.. ne auzim la tel .. bafta tuturor |
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
apropo nu a fost vina mea .. un tzaran de ilfov... la ferit pe unu si a intrat in mine.. si vina mea a fost doar cu bara.. ca am cam dat cu ea in borduri .. atat
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
tot n-ai schimbat volanu ala? :lol:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
10000 ?20000? sa fim seriosi domnu petrica ..........eu va inteleg sunteti copii si va jucati cu masinute dar mai trebuiesc si ingrijite ,eu unul cand ies cu oltcitu odata pe saptamina il rup in bucati dar nu dau cu el in borduri,in garduri in etc....bate un culbutor il reglez ..... |
Re: Oltcit Trs
avetzi dreptate domnule Lascu,dar eu prefer sa stau 2 saptamani sub masina zi si noapte,decat sa ma doara sufletu k bate ceva la ea....si mai simplu sa imi usurez treaba....un nu stiu intreb pe forum...k vorba aia nu s-a suparat nimeni ca i-am cerut un sfat....parerea mea este ca doarr4u sa se mai ocupe de masina aia k o sa cada de tot...si e pacat de ea...Numai bine!!!!;)
|
Re: Oltcit Trs
revin azi cu nistepoze.. :D
|
Re: Oltcit Trs
man dak nu te tii de cuvant alta data nu mai zice k pui poze
|
Re: Oltcit Trs
6 Attachment(s)
azi rezolv port cu mocheta.. si niste bas :D:D
|
Re: Oltcit Trs
10 Attachment(s)
nu mai simt urechile :D
|
Re: Oltcit Trs
belea frate . . . . . creca toata lumea intoarce capu dupa tine :)
|
Re: Oltcit Trs
asa cum ai intors tu cand ai auzit ca vine ceva parca ar fi o motocicleta :))
|
Re: Oltcit Trs
Da si aia a fost tare . . . . .:)) si de unde ca erai tu :D
|
Re: Oltcit Trs
ooo felicitari pentru sunet, dar in loc de capacele alea, ar da frumos niste jante! ;) Succes in continuare!
|
Re: Oltcit Trs
NightClubRacer > eu mam parlit prima data am zis ca sunt jante :D dar nu prea se vedeau bine in poze si d'aia:D
|
Re: Oltcit Trs
macar a schimbat volanu :lol: JOY se vad soriceii si janta de tabla in spate ;)
|
Re: Oltcit Trs
ce se uitau pasaricile pana acu.. sa le vezi acu cand trec si le tremura pasarika d la bass :D:D
|
Re: Oltcit Trs
Hai sa fim seriosi...daca se intorc se intorc de curiozitate sau de deranj nicidecum de apreciere. Poate pe scara de varsta 10-12 ani sa ai ceva sanse de impresionari...
|
Re: Oltcit Trs
ce rautacios esti ma :lol:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
ii schimba un pic look-ul arata mai misto nu ca un oltcit stock
|
Re: Oltcit Trs
tot mai bagi ma nebunule bani in citroenu de olt ? :))
|
Re: Oltcit Trs
5 Attachment(s)
the New LOW RIDER ! nu e joasa.. doar ca nu incape pachetu d tzigari :D
|
Re: Oltcit Trs
in craiova n-ar supravietuii 10km :(
misto capota :) |
Re: Oltcit Trs
ce te face sa crezi ca bucurestiu` e mai bine pus la punct?
|
Re: Oltcit Trs
pai din moment ce poate merge cu ea..
|
Re: Oltcit Trs
:) o sa`ti fac cateva poze pe bulevardele din bucuresti ;)
|
Re: Oltcit Trs
sincer:
degeaba e coborata din spoilere, degeaba ai capota neagra sau cu paintjob pe ea, degeaba ai spoilere daca sunt prinse stramb sau cu sarma, degeaba ai geamuri negre daca periile si chederele geamurilor arata/sunt aiurea, degeaba e vopsita bengos la exterior iar sub capota zace vechea vopsea crem si cateva kg bune de chit, degeaba ai folii daca au bule de aer dedesupt.... mai bine faci mai putin, dar BINE, decat mult si prost/aiurea. e destul de OK ce vrei tu sa faci, dar nu iti respecti masina, si faci totul 'doar sa fie'. era mult mai OK daca in loc de paintjob o vopseai complet, sau o retusai la exterior (zgarieturi, lovituri, spoilere) totul consta in detaliu... e ok spoileru ala prins cu sarma? sunt ok bulele de aer sub folii? e ok ca ai spoilerele/pragurile ciobite? e ok ca atunci cand deschizi capota, usile, hayonul...sa vezi crem? arata bine chederele colorate in crem? Sa nu crezi ca am ceva cu tine, dimpotriva. Ai ajuns pe calea cea buna...dar detaliile alea te omoara, si tot altceva faci decat ar trebui. |
Re: Oltcit Trs
deci hai s-o luam cu inceputul... se pare ca aici nu am dat detaliile.
spoileru l-am bagat sub masina. saptamana viitoare il refac. revopsesc. si alt sistem de prindere. e prins provizoriu foliile o s ale schimb cu unele 3m omologate. si puse calumea. pragul la imbinarea cu aripa fatza trebuie refacut pt ca am luat o mare bordura. tot restu masinii este bleu. la interior. doar capota a fost schimbata. si au uitat aia care au vopsit masina sa o faca neagra la interior. dar o voi face eu. deci masina trebuie aranjata.. ca detaliile astea mici o omoara.. dar cand oi avea timp si bani deocamdata am niste datorii.. dar sa stii ca detaliile astea sunt pe primu loc. adica le voi face pt ca stiam si eu de ele ! ms oricum |
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning