Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

JusT_SaY_BoBo 04-07-11 10:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit si salutat crys ieri in nicolina:lol:

Jockers 04-07-11 14:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mrg prin copou ieri :D nu ne cunoastem :)

CRyS` 04-07-11 16:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4441834)
Intalnit si salutat crys ieri in nicolina:lol:

Nu stiam de unde sa te iau! :D :D:D:D HEEEHEEEELOOO!! :D

Jockers 04-07-11 17:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
crys scuze de intrebare tu stai in cug Pe tudor neculai ?

GAby645 04-07-11 18:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4442911)
crys scuze de intrebare tu stai in cug Pe tudor neculai ?

de ce vrei sa te servesti cu ceva de la megane ?? :))

CRyS` 04-07-11 21:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4442911)
crys scuze de intrebare tu stai in cug Pe tudor neculai ?

In buletin, da, fizic stau in alta parte! Stiu, ne stim "din vedere", nu? Si ne intalnim asa din greseala prin trafic :lol:

Gaby, doar cu o bataie pe 402 m cu altceva nu vad :lol: Sau o bucata din dayline :lol:

Jockers 04-07-11 22:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
nu cred ca ne stim..sau probabil....daca imi zici ce masina ai posibil :D
Am vazut si eu azi MNZ :D dragut dragut ..in parcare la stadion...si MRG pe pod la NIcolina :D Trebuia sa mergi mai departe MRG :D

RazvanMRG 05-07-11 11:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
89 RSE? te salut pe aceasta cale. vor mai fi ocazii.

Jockers 05-07-11 11:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da da....eu ..si eu te salut..o sa mai fie..:D

SeRee 06-07-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
grg la el in cartier :twisted::twisted: cu sofer evident :twisted: ..Salut

grg_92 06-07-11 13:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4447103)
grg la el in cartier :twisted::twisted: cu sofer evident :twisted: ..Salut

salut salut ! :))) azi te-am vazut mai bine ca niciodata ! :twisted::twisted:

SeRee 06-07-11 14:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4447320)
salut salut ! :))) azi te-am vazut mai bine ca niciodata ! :twisted::twisted:

era imposibil sa nu ma vezi :)) ...am vazut cam tarziu nr ...:P oricum salut

Jockers 06-07-11 17:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu azi pe 2slow prin flora :D super opelu :X

IS19CIP 06-07-11 22:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
II rog pe astia care mai barfesc pe privat lumea sa nu mai apara pe aici cu vazut prin traficu iesean. Care se simte se simte care nu nu.

Eriksson 06-07-11 23:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scuze dar nu m-am putut abtine

2slow4u 07-07-11 07:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aseara pe la 18:30 mnz in tatarasi...era parcat

MihaiCsl 07-07-11 08:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4448571)
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scuze dar nu m-am putut abtine

=)))))))))))))

IS19CIP 07-07-11 11:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Activeaza pe aici cineva cu un opel vectra alb EVI are nr il vad foarte des si are si sticker 4 tuning :D

GAby645 07-07-11 14:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
sunt multi care au sticker 4tuning si n-au treaba cu site-ul !!

CRyS` 07-07-11 14:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
It e vecin nataraule!!! :lol::lol::lol::lol:

Bula cu Strula beau o cafea, pe terasa la Time Out. Bula isi parcase motocicleta (fitze si impresii) chiar pe trotuar in fatza. Strula isi parcase X6-le M (bazar tuning) pe trotuarul opus. Dupa lungi discutii si priviri lungi catre pitipoancele de la o masa vecina Bula ii spune lui Strula (cu un volum mai mare):

" - Baaa Strula, esti smecher? "

La care Strula foarte mandru de el si plin de sine cu un ton de macho man:

"- Da ba Bula, sunt smecher, probleme cumva?"

La care Bula a inceput sa zambeasca si spune:

"- Atunci ba Strula, da-ti singur 2 palme" :lol:



Liniste va rog ... fara alte discutii si scandaluri. X rade de Y si tot asa mai departe pana Y rade X ....

Jockers 07-07-11 15:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
buna asta Crys :))) ar trebui sa se deschida nu topic ..care vor sa se certe sa o faca acolo :))

IS19CIP 07-07-11 15:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cryss cine cu cine e vecin ?:lol::lol:

CRyS` 07-07-11 15:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi una bucata masina a lui Jockers! O batea prafu` prin CUG si se uitau 2 pokemoni la ea!

Cip tu cu EVI. Parcheaza mereu LA UMBRELUTE.

Jockers 07-07-11 15:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ai vazut-o dim azi am duso sus:)) am lasat-o 2 nopti jos ..si o facut-o varza de la tei..si in parcare sus nu pot sa o duc ca sunt gropi si ajung.sa.o duc la remat:)) Crys tu ai renault megane ala negru ?:D cip in fiecare zi isi lasa masina ori la umbrelute ori in parcare in spate ori langa bloc..poate cade ceva de pe bloc ..sa ii dea dauna totala sa isi ia alta :))

IS19CIP 07-07-11 15:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys cica e vecin cu tine ca parca tu stai in HAWAy.. Si app ti-ai facut masina neagra ?:lol: . Jokers nam dece sa imi iau alata astai aparoape noua :arrow:

Jockers 07-07-11 15:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
e bun atunci :D:D
glume-am si eu :D

CRyS` 07-07-11 15:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Dupa cate vad eu, masina mea inca e alba... Cea neagra e a vecinilor din CUG! Eu`s deeezel iar el e benzen!

GAby645 07-07-11 16:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
e undercover o arde constantean :) te-am vazut aseara prin drept pe la varomas ;)

CRyS` 07-07-11 17:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:lol::lol::lol::lol: Ihi ... CT RULLZ!!! Da,ma duceam sau veneam din CUG!

IS19CIP 07-07-11 20:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut NR Litoral capat dacia. Salut

Jockers 07-07-11 22:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
cata lume prin cug :))

MihaiCsl 07-07-11 22:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut in seara asta Victor VRE pe copou, i-am impins 2 beep-uri din claxon :-??

2slow4u 09-07-11 07:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aseara SSE salutari, MRG salutari...

CRyS` 09-07-11 15:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
SSE salut si de la je! :lol:

Hyperyon 09-07-11 23:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare domnu sergiu chiar daca erai in trafic ca si pieton azi :D

Jockers 10-07-11 10:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu vazut 2slow azi in canta super masina..parcat :D

CRyS` 10-07-11 10:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ionutz... aseara urca si cobora Copoul relaxat! Ti-am facut din toate mainele,dar erai prea ocupat cu Mazdutza ta! :lol: aaa.... eram perpedes!

Jockers 10-07-11 10:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
nu te stie nimeni daca esti perpedes :)):D

CRyS` 10-07-11 11:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Prietenii se recunosc! Stai fara griji! Cu Ionut ma stiu de cel putin 2 ani ..

Jockers 10-07-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
glumeams i eu crys :d nu stie nimeni de gluma aici ?:):D


All times are GMT +2. The time now is 13:36.

- Copyright 2026 4Tuning