![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Intalnit si salutat crys ieri in nicolina:lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
mrg prin copou ieri :D nu ne cunoastem :)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
crys scuze de intrebare tu stai in cug Pe tudor neculai ?
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
Gaby, doar cu o bataie pe 402 m cu altceva nu vad :lol: Sau o bucata din dayline :lol: |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
nu cred ca ne stim..sau probabil....daca imi zici ce masina ai posibil :D
Am vazut si eu azi MNZ :D dragut dragut ..in parcare la stadion...si MRG pe pod la NIcolina :D Trebuia sa mergi mai departe MRG :D |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
89 RSE? te salut pe aceasta cale. vor mai fi ocazii.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
da da....eu ..si eu te salut..o sa mai fie..:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
grg la el in cartier :twisted::twisted: cu sofer evident :twisted: ..Salut
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
vazut si eu azi pe 2slow prin flora :D super opelu :X
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
II rog pe astia care mai barfesc pe privat lumea sa nu mai apara pe aici cu vazut prin traficu iesean. Care se simte se simte care nu nu.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
scuze dar nu m-am putut abtine |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
aseara pe la 18:30 mnz in tatarasi...era parcat
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Activeaza pe aici cineva cu un opel vectra alb EVI are nr il vad foarte des si are si sticker 4 tuning :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
sunt multi care au sticker 4tuning si n-au treaba cu site-ul !!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
It e vecin nataraule!!! :lol::lol::lol::lol:
Bula cu Strula beau o cafea, pe terasa la Time Out. Bula isi parcase motocicleta (fitze si impresii) chiar pe trotuar in fatza. Strula isi parcase X6-le M (bazar tuning) pe trotuarul opus. Dupa lungi discutii si priviri lungi catre pitipoancele de la o masa vecina Bula ii spune lui Strula (cu un volum mai mare): " - Baaa Strula, esti smecher? " La care Strula foarte mandru de el si plin de sine cu un ton de macho man: "- Da ba Bula, sunt smecher, probleme cumva?" La care Bula a inceput sa zambeasca si spune: "- Atunci ba Strula, da-ti singur 2 palme" :lol: Liniste va rog ... fara alte discutii si scandaluri. X rade de Y si tot asa mai departe pana Y rade X .... |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
buna asta Crys :))) ar trebui sa se deschida nu topic ..care vor sa se certe sa o faca acolo :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Cryss cine cu cine e vecin ?:lol::lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi una bucata masina a lui Jockers! O batea prafu` prin CUG si se uitau 2 pokemoni la ea!
Cip tu cu EVI. Parcheaza mereu LA UMBRELUTE. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ai vazut-o dim azi am duso sus:)) am lasat-o 2 nopti jos ..si o facut-o varza de la tei..si in parcare sus nu pot sa o duc ca sunt gropi si ajung.sa.o duc la remat:)) Crys tu ai renault megane ala negru ?:D cip in fiecare zi isi lasa masina ori la umbrelute ori in parcare in spate ori langa bloc..poate cade ceva de pe bloc ..sa ii dea dauna totala sa isi ia alta :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Crys cica e vecin cu tine ca parca tu stai in HAWAy.. Si app ti-ai facut masina neagra ?:lol: . Jokers nam dece sa imi iau alata astai aparoape noua :arrow:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
e bun atunci :D:D
glume-am si eu :D |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Dupa cate vad eu, masina mea inca e alba... Cea neagra e a vecinilor din CUG! Eu`s deeezel iar el e benzen!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
e undercover o arde constantean :) te-am vazut aseara prin drept pe la varomas ;)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
:lol::lol::lol::lol: Ihi ... CT RULLZ!!! Da,ma duceam sau veneam din CUG!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut NR Litoral capat dacia. Salut
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
cata lume prin cug :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut in seara asta Victor VRE pe copou, i-am impins 2 beep-uri din claxon :-??
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
aseara SSE salutari, MRG salutari...
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
SSE salut si de la je! :lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
salutare domnu sergiu chiar daca erai in trafic ca si pieton azi :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
si eu vazut 2slow azi in canta super masina..parcat :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Ionutz... aseara urca si cobora Copoul relaxat! Ti-am facut din toate mainele,dar erai prea ocupat cu Mazdutza ta! :lol: aaa.... eram perpedes!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
nu te stie nimeni daca esti perpedes :)):D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Prietenii se recunosc! Stai fara griji! Cu Ionut ma stiu de cel putin 2 ani ..
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
glumeams i eu crys :d nu stie nimeni de gluma aici ?:):D
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:36. |
- Copyright 2026 4Tuning