Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 13-04-11 09:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
P A K E ... nu da din casa... :lol:

dog99 ..mersi mersi.

radu_bmwe36 13-04-11 15:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
teava rau ...e46'le asta :peace:

Caius TM 14-04-11 06:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
interesanta vorba .. :lol:
nu stiu ce sa zic... mersi? :D

quze 14-04-11 08:17

re: E46 - TM 77 EEE
 
mersi boss ... doh :))

Grasu'XxL 14-04-11 11:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Mai fă şi tu poze din lateral, arată prea tare maşina cu jantele astea şi e păcat să nu ne clătim şi noi ochii cu asemenea "ţavă dă maşină":lol:.

DariusAlexandru 14-04-11 13:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am urmarit topicu' de la inceput,masina e grava rau,felicitari.Pe cand o vedem gata?

Caius TM 14-04-11 15:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. scuze ba boooosss ca nu sunt pe trend :lol:
n'am stiut ca e de bine cand masina e ţavă ..
ca urare de Paste.. sa va dea Dumnezeu numa tevi de masinii..

Grasu'XxL .. o sa ii fac mai multe poze cand o iau de la pregatit... momentan n'am acces la ea :x

DariusAlexandru .. mersi junior :D
nu stiu exact cand e gata... inca e la tinichigiu...
nu ma grabesc ca vreau sa iasa cum trebuie din toate punctele de vedere si la toate detaliile...

DariusAlexandru 14-04-11 16:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Abia astept s-o vad gata :D
Apropo,E36-le a ajuns pe maine bune,tot in acelasi stadiu a ramas?
Era super 8)

JusT_SaY_BoBo 14-04-11 17:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 4255389)
Abia astept s-o vad gata :D
Apropo,E36-le a ajuns pe maine bune,tot in acelasi stadiu a ramas?
Era super 8)

da arata intr-un mare fel e36-ele,era dezmembrat parca:lol:

radu_bmwe36 14-04-11 17:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
BOSS masina asta o sa iasa TEAVA din toate punctele de vedere:)))) :peace::peace:

DariusAlexandru 14-04-11 17:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4255558)
da arata intr-un mare fel e36-ele,era dezmembrat parca:lol:

Eu la pisica asta ma refer.Sper ca nu e vb. de ea ... :cry:

JusT_SaY_BoBo 14-04-11 17:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 4255631)
Eu la pisica asta ma refer.Sper ca nu e vb. de ea ... :cry:

da da:lol: ea e!e tzeava,jante,tabla si alte piese acum masina:lol:
sry de off topic,arata intr-un mare fel jantele pe masina:shock:

Caius TM 14-04-11 20:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
cateva poze proaspete...
montat si distantierele pe spate..
ca idee cum iasa :D

laurentiu_tim 14-04-11 20:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:

Grasu'XxL 14-04-11 20:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4256150)
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:

Iartă-l man, sunt doar nişte poze:D. Prea tare maşina asta, M cu jante de 7!!!!

Maniak22 14-04-11 21:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
EEE Porno....la fel ca postereleee deee peee pereteee :) :D

Abia astept sa vad finalul :D:D:D

P A K E 15-04-11 07:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4256107)
cateva poze proaspete...
montat si distantierele pe spate..
ca idee cum iasa :D


Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted:

cryssTM 15-04-11 22:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
se stie tinichigiu asta'l"tau" ,nu-i fraier:chainsaw:.................dar prea multe pornosaguri la el in atelier:yikes:

crysty.bobok 15-04-11 22:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4257169)
Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted:

=)) =))

Foarte bine arata !

Bafta caius !!!

Caius TM 16-04-11 08:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4256150)
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:

bata'i soarele cu povestea lor cu tot :lol:


Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 4256314)
Iartă-l man, sunt doar nişte poze:D. Prea tare maşina asta, M cu jante de 7!!!!

M-ul pacii... :lol: da, ms ..


Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4256366)
EEE Porno....la fel ca postereleee deee peee pereteee :) :D
Abia astept sa vad finalul :D:D:D

:lol: si eu ... la marele final dau o sampanie de parbriz ca la vapoare.

Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4257169)
Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted:

se trimite pachet spre pake-entertainment :D

Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4259406)
se stie tinichigiu asta'l"tau" ,nu-i fraier:chainsaw:.................dar prea multe pornosaguri la el in atelier:yikes:

daca era fraier nu duceam masina la el :D clar nu ii deloc!!
sa nu mai zic de vopsitor.. sa-i dea Dumnezeu santate si chef de munca ca e mare artist :lol:

Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4259434)
=)) =))
Foarte bine arata !
Bafta caius !!!

mersiii :D

dragos_dpp 16-04-11 09:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dupa ce o termini o ti masina de week-end,sau o sa circule zilnic?

Caius TM 16-04-11 16:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu mi se pare nimic deosebit incat sa o menajez si sa ies doar in weekend cu ea...

RacerJunior 16-04-11 20:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4260750)
nu mi se pare nimic deosebit incat sa o menajez si sa ies doar in weekend cu ea...

Ceva gen : Mi-am cumparat masina ca sa merg cu ea, nu sa stea in garaj. Nu ?

Caius TM 17-04-11 23:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
mai ales acu cand o sa fie gata... nu cred ca rezist sa o scot doar in weekend .. :D

Manu_88 18-04-11 00:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
o sa tot atingi cu toba...iti spargi baia de vreo 2,3 ori (Doamne fereste!) si iti trece... nu blestem dar stiu orasul nostru minunat si stiu cum e senzatia aia:
" - Pfoaii...nu trec pe acolo fara sa nu ating:) "

P.S Chiar cred ca masina asta o sa fie pintre cele mai frumoase din TM!

laurentiu_tim 18-04-11 10:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cine e obisnuit sa mearga cu masina joasa nu sparge baia 8) si atinge putin...:D

nu din oras..din tara 8)

Caius TM 19-04-11 08:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
adevarat!!! :lol:

Caius TM 01-05-11 19:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

radu_bmwe36 01-05-11 19:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294912)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

stii ce zic nu?:)))))

Caius TM 01-05-11 19:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
uimeste'ma :lol:

TM 77 ADF 01-05-11 20:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
u esti fratele lu asta? :)))) :*

Sparkle_81 01-05-11 20:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294912)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

Belea !!!

Speechless, felicitari !!!

cryssTM 01-05-11 21:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
auzi baiatu, nu te supara ....da cine ti-a umflat "curu" ?:lol:

kox_24 01-05-11 21:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
fratele meu ce satana este cu mega mucu asta.hai sa o vedem gata.ca trece vara.

radu_bmwe36 01-05-11 22:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294924)
uimeste'ma :lol:

TEAVA RAUUUUUUUUUU masina !!!!! :peace::peace: :))))))))

laurentiu_tim 01-05-11 23:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4294912)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D
se pregateste pt. vopsit...

nu vreau sa zic nimic...dar talentu se cunoaste ....:lol::lol::lol:

se vede foarte tare masina si din spate si din fata,agresiva ca un M :-)si spaciele blana jos :lol:ce trebe....

si caius iti multumesc pentru adaugarea motorsport edition :lol:

Caius TM 02-05-11 00:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
@ radu_bmwe36 .. mai e pana sa fie tzava... momentan e burlan.. :lol:

@ TM 77 ADF .. tu esti my gipsy brother...

@ Sparkle_81 ... mersi, mai e de lucru ....

@ cryssTM .. :lol: suna aiurea... :lol: ne ocupam noi de detalii ?

@ kox_24 ... vin vin.. incet si sigur :D

@ laurentiu_tim ... da frate, esti un motorsport adevarat.. dupa ploaia ce am indurat'o azi la arad :lol:

daca mareo are concediu medical... am facut si eu 2..3.. poze de dimineata...

daflyer_oradea 02-05-11 06:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
arata intr-un mare fel, si va arata si mai bine vopsita...

Wilgax 02-05-11 07:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4295606)
arata intr-un mare fel, si va arata si mai bine vopsita...


+ 10 de la mine!

Caius TM 02-05-11 09:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4295606)
arata intr-un mare fel, si va arata si mai bine vopsita...

ms ms
puteai si tu ieri sa dai o umbrela din partea casei :D



@ Wilgax ... ms frumos :D


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning