![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
P A K E ... nu da din casa... :lol:
dog99 ..mersi mersi. |
re: E46 - TM 77 EEE
teava rau ...e46'le asta :peace:
|
re: E46 - TM 77 EEE
interesanta vorba .. :lol:
nu stiu ce sa zic... mersi? :D |
re: E46 - TM 77 EEE
mersi boss ... doh :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Mai fă şi tu poze din lateral, arată prea tare maşina cu jantele astea şi e păcat să nu ne clătim şi noi ochii cu asemenea "ţavă dă maşină":lol:.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Am urmarit topicu' de la inceput,masina e grava rau,felicitari.Pe cand o vedem gata?
|
Re: E46 - TM 77 EEE
quze .. scuze ba boooosss ca nu sunt pe trend :lol:
n'am stiut ca e de bine cand masina e ţavă .. ca urare de Paste.. sa va dea Dumnezeu numa tevi de masinii.. Grasu'XxL .. o sa ii fac mai multe poze cand o iau de la pregatit... momentan n'am acces la ea :x DariusAlexandru .. mersi junior :D nu stiu exact cand e gata... inca e la tinichigiu... nu ma grabesc ca vreau sa iasa cum trebuie din toate punctele de vedere si la toate detaliile... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Abia astept s-o vad gata :D
Apropo,E36-le a ajuns pe maine bune,tot in acelasi stadiu a ramas? Era super 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
BOSS masina asta o sa iasa TEAVA din toate punctele de vedere:)))) :peace::peace:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
sry de off topic,arata intr-un mare fel jantele pe masina:shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
cateva poze proaspete...
montat si distantierele pe spate.. ca idee cum iasa :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
iar dai din casa....parca o ramas ca e secret...ai uitat ce zicea georgica raducu si olguta pe drum?:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
EEE Porno....la fel ca postereleee deee peee pereteee :) :D
Abia astept sa vad finalul :D:D:D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Aripi picanteeee.... aripi picanteeeeeee.... :twisted::twisted::twisted: |
Re: E46 - TM 77 EEE
se stie tinichigiu asta'l"tau" ,nu-i fraier:chainsaw:.................dar prea multe pornosaguri la el in atelier:yikes:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Foarte bine arata ! Bafta caius !!! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
sa nu mai zic de vopsitor.. sa-i dea Dumnezeu santate si chef de munca ca e mare artist :lol: Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
dupa ce o termini o ti masina de week-end,sau o sa circule zilnic?
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu mi se pare nimic deosebit incat sa o menajez si sa ies doar in weekend cu ea...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
mai ales acu cand o sa fie gata... nu cred ca rezist sa o scot doar in weekend .. :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
o sa tot atingi cu toba...iti spargi baia de vreo 2,3 ori (Doamne fereste!) si iti trece... nu blestem dar stiu orasul nostru minunat si stiu cum e senzatia aia:
" - Pfoaii...nu trec pe acolo fara sa nu ating:) " P.S Chiar cred ca masina asta o sa fie pintre cele mai frumoase din TM! |
Re: E46 - TM 77 EEE
cine e obisnuit sa mearga cu masina joasa nu sparge baia 8) si atinge putin...:D
nu din oras..din tara 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
adevarat!!! :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
2 poze de ieri de pe drum... by laurentiu_tim motorsport edition :lol:
am adus masina acasa :D se pregateste pt. vopsit... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
uimeste'ma :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
u esti fratele lu asta? :)))) :*
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Speechless, felicitari !!! |
Re: E46 - TM 77 EEE
auzi baiatu, nu te supara ....da cine ti-a umflat "curu" ?:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
fratele meu ce satana este cu mega mucu asta.hai sa o vedem gata.ca trece vara.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
se vede foarte tare masina si din spate si din fata,agresiva ca un M :-)si spaciele blana jos :lol:ce trebe.... si caius iti multumesc pentru adaugarea motorsport edition :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
@ radu_bmwe36 .. mai e pana sa fie tzava... momentan e burlan.. :lol:
@ TM 77 ADF .. tu esti my gipsy brother... @ Sparkle_81 ... mersi, mai e de lucru .... @ cryssTM .. :lol: suna aiurea... :lol: ne ocupam noi de detalii ? @ kox_24 ... vin vin.. incet si sigur :D @ laurentiu_tim ... da frate, esti un motorsport adevarat.. dupa ploaia ce am indurat'o azi la arad :lol: daca mareo are concediu medical... am facut si eu 2..3.. poze de dimineata... |
Re: E46 - TM 77 EEE
arata intr-un mare fel, si va arata si mai bine vopsita...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
+ 10 de la mine! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
puteai si tu ieri sa dai o umbrela din partea casei :D @ Wilgax ... ms frumos :D |
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning