![]() |
Re: my tuning r5
sau nu-l intereseaza criticile si continua sa posteze munca lui anapoda si aiurea pe acea masina!
|
Re: my tuning r5
8 Attachment(s)
cateva poza
|
Re: my tuning r5
E pur si moueve.....
|
Re: my tuning r5
Toba aia chiar e ok...
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
sincer acum si voi sunteti prea carcotasi...toba cum a zis si aleks e ok:)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
mai asculta si tu lumea ca n-au fost idei rele.... cu banii pe care i-ai bagat in muzica faceai masina sa arate nemaipomenit.....
masina are potential dar singurele lucruri bune care l-ai facut sunt toba si bad boy-ul..... am si eu o idee daca vrei asculti, daca nu, faci cum vrei....dar....pacat de masina ca r5 sunt din ce in ce mai rare .... vopsesti-o si daca vrei neaparat in 2 culori fa-o rosu cu negru ( mai ai elemente negre pe masina si da mai bine)...ia-ti niste jante negre cu buza rosie (parerea mea e ca ar arata demential) si las-o mai pe burta .... si restu lasa-le stock....+ interioru finisat da cu bun gust nu ca pana acum....( lasa bordu negru tot....daca vrei iluminarea fa-o rosie...si vezi tu ce mai e de facut)...ideea ar fi s-o faci cat mai simpla si de bun gust... |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
ai dreptate dar nu cred ca el merita masina aia.....adica mai mult o strica in loc sa iasa ceva frumos... eu chiar mam bucurat cand am vazut ca masina mea a fost batjocorita si dupa aceea a ajuns pe mainile mele... inca un sfat....da jos ledurile si neoanele k dai rau in kitch....mai rau decat ai dat-o deja...:) |
Re: my tuning r5
serios... nu vrei sa vinzi masina? ofer pe ea 300e in toamna ma c si-o iau....
poate unii vor rade ca nu merita dar eu vad potential in masina... |
Re: my tuning r5
6 Attachment(s)
ispirate de undeva daca nu ai sursa de inspiratie!!1...uite postez cateva poze sa vezi o mica-mare mare mare diferenta! si mai simple si tunate!
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Sunteti offtopic,lasati omul sa isi exprime creativitatea pt amuzamentul nostru !
Orice sfat de bun gust va fi (posibil) sters ! |
Re: my tuning r5
nu mai faci nimica cu masina??
un "TUNNING" , ceva? |
Re: my tuning r5
6 Attachment(s)
Un pic de lucru .
|
Re: my tuning r5
da ce faci acolo pregatesti pt Satu Mare???;))
|
Re: my tuning r5
aaaa.. nu numa amreparat motorul .
|
Re: my tuning r5
da ce-o avut.... ce modificari mai faci?:)
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
Ampus nou setmotor nou pompa de ulei nou filtru de ulei ,alt carburator solex alta chiulasa + garnitura nou disc pentru ambreaj,etc
|
Re: my tuning r5
Inca un alt lucru bun pe care l-ai facut.... Bravo....
Sa vedem ccu ce modificari mai vii in continuare |
Re: my tuning r5
ok mersi acuma barele si grila vreau sa termin si pragurile.dupa aia trebe vopsit si un oglinz dreapta ,si mai am unpic de lucru cu bord .
|
Re: my tuning r5
spor la treaba si sa vii cu poze:)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Turbo! :lol:
|
Re: my tuning r5
Rugam banarea lui graty pentru idei folositoare...:lol:
|
Re: my tuning r5
ba sincer omu e cam penibil ce face el !
DAR ! , eu apreciez ce faace .. totu vad ca e homemade si poate chiar se pricepe la unele chestii ... ca are gusturie de maroneata ... asta e alta parte :D nu te poti caca in gusturile omului |
Re: my tuning r5
este de apreciat totusi. Din greseli invata
|
Re: my tuning r5
Cat ceri pe ceasul indicator din dreapta? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1304328948
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
nuie devanzare.
|
Re: my tuning r5
Ok. Ca idee, pot sa-ti dau pe el unul identic (doar ca Seri Jaeger - adica ca si ala de-l ai tu in mijloc) si ceva diferenta.
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Multumesc dar nu il scimb pentru ca asta amcautat.
|
Re: my tuning r5
bai deci de la inceput am ras de n-am putut, la unele posturi de-ale tale chiar mi-au dat lacrimile (de ras bineinteles:lol:) . Esti criminal, cred ca dau subscribe la thredul asta numai sa vad ce mai pui :)))
Bine ca 4t n-are emoticonul =)), deoarece ar fi fost ultra-folosit aici :lol: |
Re: my tuning r5
nuie deras.=))
|
Re: my tuning r5
Ai mai facut ceva la masina....mai pune si tu niste poze:)
|
Re: my tuning r5
replies: 437
views: 26,260 De aceea lumea se uita la tv la toate "valorile", ii place caterinca-cola-seminte. :lol: |
Re: my tuning r5
toata lumea ii spune cam aceasi treaba! dar ce sa faci daca nu intelege si continua...nu pot intelege cum il iau majoritatea la batjocura si el nu are nici o reactie:rolleyes2!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:38. |
- Copyright 2026 4Tuning