![]() |
Re:
Quote:
nici frantzusesca... Nici nemtzeasca... nici italiana... :? :? :? |
Va dau un ultim hint...
T5 Dar vreau si modelul. :lol: |
Re:
Quote:
|
SA MAI REPET O DATA ???????????????????
SI MODELUL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ca asa mura-n gura, putea sa zica oricine ca e Volvo... Dar... Gata, ma las de jocul asta... Ghiceste lumea o Dacie doar daca ii dai indicii cuvintele 1310, Nova, Solenza, Logan... :lol: :lol: Asta e si ideea jocului, sa cauti, sa te zbatzi, nu la ghici, ca nu avem 10 ani... In fine. :lol: |
Re:
Quote:
|
Am exact un Volvo din ala la mine pe strada! :lol: Este al unui mos! Trebuie sa ma duc afara sa vad ce model este ! :lol:
|
1 Attachment(s)
am gasit o poza interesanta si m-am gandit sa postez si eu.
inafara de faptul ca am sarit randul mentionez ca masina este una de serie (o serie chiar foarte lunga) am pus o bucata din masina, parca asa era regulamentul sper sa o ghiceasca cineva |
280 zx
lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: am pus-o si eu pe asta o data... adica masina, nu poza... :lol: |
E cam totuna cu ce a zis Hondarul: Datsun 240z / Nissan Fairlady
|
1 Attachment(s)
:?: :?: :?:
poza facuta de mine... :lol: |
ferrari
|
1 Attachment(s)
Dar asta ce este?
|
mai inainte la Hondaru era AC Cobra replica dupa Ferrari cred!
|
Ford GT90 :)
|
Nope... Mairaule, asteapta frate sa se zica raspunsul corect si dupa aia baga poza...
|
Shelby Cobra Daytona Coupe. E super poza...
|
Corect !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Multumesc, multumesc... Eu am facut-o !!!!!!!
Murarashu, baga o poza s-o ghicim... |
1 Attachment(s)
Bafta ! :wink:
|
Da-ne frate un detaliu, continent, ceva acolo... :shock:
|
Sincer, ma asteptam s`o luati drept British... Culmea, e de la japonezi !
|
Toyota 2000GT Convertible from the James Bond movie \"You Only Live Twice\"
Sa mor daca ma gandeam la Japoneze... |
2 Attachment(s)
Uite alta masina, tot poze facute de mine personal.
|
Whoa ! EXACT cand sa ma las batut... TVR Vixen.
Cool poza, ca de obicei :wink: |
Esti tare mah... Hai baga alta.
|
1 Attachment(s)
Voila !
|
Sa mor daca stiu ce este... Imi aduce a Hyundai.
Mai baga amanunte pls. Sau poza cu alt unghi. |
io zic ca e pontiac :roll:
|
2 Attachment(s)
Sorry, ma grabesc si altele mai mari nu am gasit acum... Oricum, masina are originile de o parte a Pacificului, si se vinde pe cealalta parte, in Lumea Noua. :D Si nu e Hyundai, nu e nici macar coreeana. E TOT de la... ceilalti. :D
|
lexus adica?
|
Nu chiar Lexus, dar esti f aproape... in aceeasi curte :wink:
|
Scion?
|
Toyota Camry Solara
|
Hondarul: exact :D . E model nou, arata f bine si ma gandeam ca fanii de japoneze trebuie s`o stie.
Poza, plz; |
2 Attachment(s)
Urata rau Solara aia...
Alte poze personale. |
BMW M1 cabrio?
|
Nope. Englezeasca.
|
TVR 280i
|
TVR 280i fabricata in 1985 motor de Ford V6 2,8l 4+1 viteze
|
TVR Tasmin, sau cam asa ceva. Si 280i :D
P.S.: era si in surprizele TURBO :lol: :lol: :lol: |
Corect baieti. Bagati o poza 9... :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning