Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

CT-87-ADY 16-11-04 15:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Nu e ruseasca, nu e frantuzeasca... Hai ca v-am spus aproape tot...

ps: e plin bucaleul de aceasta marca... Nu e dacia... :lol:

hmmm Nici ruseasca ...
nici frantzusesca...
Nici nemtzeasca...
nici italiana...
:? :? :?

Hondarul 16-11-04 15:43

Va dau un ultim hint...

T5

Dar vreau si modelul. :lol:

CT-87-ADY 16-11-04 15:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Va dau un ultim hint...

T5

Dar vreau si modelul. :lol:

Volvo nu?

Hondarul 16-11-04 15:48

SA MAI REPET O DATA ???????????????????

SI MODELUL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ca asa mura-n gura, putea sa zica oricine ca e Volvo... Dar...

Gata, ma las de jocul asta... Ghiceste lumea o Dacie doar daca ii dai indicii cuvintele 1310, Nova, Solenza, Logan... :lol: :lol:

Asta e si ideea jocului, sa cauti, sa te zbatzi, nu la ghici, ca nu avem 10 ani... In fine. :lol:

CT-87-ADY 16-11-04 16:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
SA MAI REPET O DATA ???????????????????

SI MODELUL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ca asa mura-n gura, putea sa zica oricine ca e Volvo... Dar...

Gata, ma las de jocul asta... Ghiceste lumea o Dacie doar daca ii dai indicii cuvintele 1310, Nova, Solenza, Logan... :lol: :lol:

Asta e si ideea jocului, sa cauti, sa te zbatzi, nu la ghici, ca nu avem 10 ani... In fine. :lol:

da ma am vazut k ai scris k vrei si modelu`.. dar de unde k nu shtiu c modele erau pe vremea aia ... :lol:

B 68 VLD 16-11-04 17:20

Am exact un Volvo din ala la mine pe strada! :lol: Este al unui mos! Trebuie sa ma duc afara sa vad ce model este ! :lol:

200SX 22-11-04 22:18

1 Attachment(s)
am gasit o poza interesanta si m-am gandit sa postez si eu.
inafara de faptul ca am sarit randul
mentionez ca masina este una de serie (o serie chiar foarte lunga)
am pus o bucata din masina, parca asa era regulamentul
sper sa o ghiceasca cineva

Hondarul 22-11-04 22:24

280 zx
lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:lol: :lol: :lol:

am pus-o si eu pe asta o data... adica masina, nu poza... :lol:

Murarashu 23-11-04 10:37

E cam totuna cu ce a zis Hondarul: Datsun 240z / Nissan Fairlady

Hondarul 23-11-04 22:33

1 Attachment(s)
:?: :?: :?:

poza facuta de mine... :lol:

maibunu 23-11-04 23:39

ferrari

maibunu 23-11-04 23:40

1 Attachment(s)
Dar asta ce este?

maibunu 23-11-04 23:47

mai inainte la Hondaru era AC Cobra replica dupa Ferrari cred!

Øvi 23-11-04 23:49

Ford GT90 :)

Hondarul 24-11-04 08:18

Nope... Mairaule, asteapta frate sa se zica raspunsul corect si dupa aia baga poza...

Murarashu 24-11-04 08:50

Shelby Cobra Daytona Coupe. E super poza...

Hondarul 24-11-04 10:45

Corect !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Multumesc, multumesc... Eu am facut-o !!!!!!!

Murarashu, baga o poza s-o ghicim...

Murarashu 24-11-04 11:06

1 Attachment(s)
Bafta ! :wink:

Hondarul 24-11-04 11:30

Da-ne frate un detaliu, continent, ceva acolo... :shock:

Murarashu 24-11-04 11:36

Sincer, ma asteptam s`o luati drept British... Culmea, e de la japonezi !

Hondarul 24-11-04 11:38

Toyota 2000GT Convertible from the James Bond movie \"You Only Live Twice\"

Sa mor daca ma gandeam la Japoneze...

Hondarul 24-11-04 11:47

2 Attachment(s)
Uite alta masina, tot poze facute de mine personal.

Murarashu 24-11-04 12:20

Whoa ! EXACT cand sa ma las batut... TVR Vixen.

Cool poza, ca de obicei :wink:

Hondarul 24-11-04 12:54

Esti tare mah... Hai baga alta.

Murarashu 24-11-04 13:10

1 Attachment(s)
Voila !

Hondarul 24-11-04 14:01

Sa mor daca stiu ce este... Imi aduce a Hyundai.

Mai baga amanunte pls.

Sau poza cu alt unghi.

COObra 24-11-04 14:05

io zic ca e pontiac :roll:

Murarashu 24-11-04 14:16

2 Attachment(s)
Sorry, ma grabesc si altele mai mari nu am gasit acum... Oricum, masina are originile de o parte a Pacificului, si se vinde pe cealalta parte, in Lumea Noua. :D Si nu e Hyundai, nu e nici macar coreeana. E TOT de la... ceilalti. :D

COObra 24-11-04 14:43

lexus adica?

Murarashu 24-11-04 14:52

Nu chiar Lexus, dar esti f aproape... in aceeasi curte :wink:

Bogdan_16v 24-11-04 14:56

Scion?

Hondarul 24-11-04 15:30

Toyota Camry Solara

Murarashu 24-11-04 16:04

Hondarul: exact :D . E model nou, arata f bine si ma gandeam ca fanii de japoneze trebuie s`o stie.
Poza, plz;

Hondarul 24-11-04 17:26

2 Attachment(s)
Urata rau Solara aia...

Alte poze personale.

maibunu 24-11-04 18:33

BMW M1 cabrio?

Hondarul 24-11-04 20:34

Nope. Englezeasca.

map4ss 25-11-04 00:23

TVR 280i

map4ss 25-11-04 00:27

TVR 280i fabricata in 1985 motor de Ford V6 2,8l 4+1 viteze

Murarashu 25-11-04 07:57

TVR Tasmin, sau cam asa ceva. Si 280i :D

P.S.: era si in surprizele TURBO :lol: :lol: :lol:

Hondarul 25-11-04 08:18

Corect baieti. Bagati o poza 9... :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning