![]() |
Re: E46 - Bagged
Felicitari pentru
http://www.stancenation.com/ Iar pe tumblr (un fel de site socializare/comunitate de bloggeri) poza ta este pe 5 blog-uri deja.... http://www.freshjuicebox.com/post/12962586365/lowbmw http://7vnzro3.tumblr.com/post/12964...uicebox-lowbmw http://chrisxvi.tumblr.com/post/1296...x-lowbmw#notes http://antyon.tumblr.com/ http://iknowshit.tumblr.com/post/129...uicebox-lowbmw Masina ta face inconjurul lumii.......... |
Re: E46 - Bagged
pfff arata DEMENTIAL!!! bravo!!!
|
Re: E46 - Bagged
vis indeplinit...
|
Re: E46 - Bagged
5 Attachment(s)
Update: Anhelo ayes :)), numar mic pe fata, obd2 bluetooth :D
Next: continui la portbagaj, o sa fie lumini multe (led-uri), plexiglass, butelia polishata, oglinzi, etc... inca sunt nelamurit de material, poate ma ajutati cu niste poze, portbagaje facute, am gasit ceva interesant, velur visiniu, arata interesant, culoarea e cu semnu intrebarii. |
Re: E46 - Bagged
Ai reusit cu numarul?? :-)
|
Re: E46 - Bagged
da, mersi mult de ajutor :) mare domn :D
|
Re: E46 - Bagged
fratele meu esti incredibil!!! nu te opresti niciodata vrei sa fie cel mai kooooolll bmw din lume? sper sa reusesti chiar imi doresc asta!!! esti de invidiat pentru alti, este o arta curata si nebuna ceea ce faci tu!!! farurile sunt bestiale, numarul la fel, acum treci la fundul ei cu munca iti tin pumnii si sper sa iasa ceva:shock::shock::shock:....chiar imi doresc din tot dinadinsul sa fac cunostiinta cu bmw-ul tau personal!!!! cand am drumuri la cluj neaparat trebuie sa ti-l vad sa pot dormi noaptea linistit!!!:lol::D8)
|
Re: E46 - Bagged
si unde va fi pozitionat numarul? ca sincer, la cum arata bara aia, nu prea ai unde sa il pui sa nu dea ca fiind din alt film....
eventual stiu eu, sa il pui pe laterala?? pe mijloc oricum nu cred ca are ce cauta. Dar ... "anhelo" arata intr-un mare fel.... sunt CFL neon nu? |
Re: E46 - Bagged
Am vazut-o prima data in ceva poze pe telefon la cineva nu mai retin ,am ramas afis,dupa care am avut ocazia sa o vad pe viu.Acuma dintr-o gresala am gasit topicul,nici nu stiam ca are topic.Felicitari pentru nivelul la care ai adus aceasta masina,felicitari pentru rabdarea,timpul,banii investiti .Merita pe deplin !Si acuma ca ti-am citit si topicul si am vazut ca nu ti-au agreat multi unele mutari,pana la urma tot de partea ta au ajuns ..secretul e sa astepti sa vezi rezultatul final si dupa aceea sa iti spui parerile.Cel mai mult imi place ca e TRANTITA nu gluma(ai si putin noroc cu air-ul) :)dar oricum e nebunie bmw-ul !
|
Re: E46 - Bagged
Ba ejneboon cum arata masina :shock:
Felicitari pentru munca depusa.Arata ... de visss |
Re: E46 - Bagged
Felicitări pentru toată munca depusă. Așa mașină mai rar vezi.
|
Re: E46 - Bagged
Absolut superba! https://forum.4tuning.ro/images/icons/icon14.gif
|
Re: E46 - Bagged
|
Re: E46 - Bagged
Mersi de poza, stiu masina, si tipu cunoaste masina mea, de pe stanceworks, ii plac borbet-urile :)) eu astept sa le schimb, si apropo de buza, modelu ala va fi la mine pe fata ;
Momentan lucrez la faruri, portbagaj, si la interior, dar cred ca va fii luuuunga iarna asta, asa ca am timp sa le fac pe toate pana voi iesi cu ea din nou pe strada :D |
Re: E46 - Bagged
Nu ai pt ce! :) am vazut masina si ma dus cu gandu la tine...si daia ti-am trimis poza! Spor la treaba!
|
Re: E46 - Bagged
inlocuiti * cu f lickr .com
|
Re: E46 - Bagged
Felicitari pentru masina, probabil cea mai cool din tara.
|
Re: E46 - Bagged
|
Re: E46 - Bagged
Blana! :twisted: La Multi Ani!
|
Re: E46 - Bagged
Cu siguranta cel mai frumos E46 din tara. Felicitari pentru toata munca depusa.
Sarbatori fericite, un an nou mai bun. |
Re: E46 - Bagged
Quote:
La mulţi ani şi toate cele bune ! |
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
Camber me?!?!? :)
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
ASA ARATA SI DIN LATERAL SI DIN FATA ? |
Re: E46 - Bagged
Arata superb :shock:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
10 Attachment(s)
Update: Farurile Quad Projectors modificate :) am ajuns in penultima faza cu ele, urmeaza sa le reglez, sa pun becurile si sa leg angel-urile si ce mai trebuie
xenon-ul va fi de 8000K, posibil pe faza lunga sa pun h7 pe led, am gasit ceva "tun" de 68 de leduri :), asa, si la proiectoare voi schimba doar becurile sa fie la fel de 8000K, momentan sunt de 6000K, cine are nevoie sunt de vanzare :) H11 |
Re: E46 - Bagged
Ba , tu lasere faci acolo , inventezi ceva arme noi ? vai de capul meu cum arata , esti incredibil , cred ca toata rabdarea din lume e in tine ..:)))) ne vedem la vara la o sesiune de photo shooting sau laser shooting :)))))
|
Re: E46 - Bagged
8000K nu este prea albastra nuanta? parerea mea...eu zic ceva de 6000K era perfect! Spor la treaba!
|
Re: E46 - Bagged
am stat pe ganduri sa pun de 10000 :) dar am renuntat la idee, eu zic ca in lupe o sa arate f bine 8000, la lumina si becurile halogen m-au satisfacut asa ca... chiar daca 6000 vede mai bine, vreau sa improspatez un pic imaginea masinii.
... si cu o culoare mai rece, va arata mai 'cool' :))) |
Re: E46 - Bagged
Bestial o iesit colegu:D adu farurile la meeting:))
|
Re: E46 - Bagged
I: oare ce face acum la -15 grade bimeru???
R: isi asteapta farurile !!! si apoi primavara sa inceapa showurile |
Re: E46 - Bagged
un pic cam inalta,zici ca e tractor :lol::lol:
e grava rau,sa te bucuri de ea in continuare |
Re: E46 - Bagged
Foarte frumos si interesant ce ai reusit sa faci . trebuie sa ne intalnim saptamanile astea sa iau emlema de capota daca o mai ai si sa vad frumusetea asta de masina .8)
|
Re: E46 - Bagged
4 Attachment(s)
cam aici am ajuns cu farurile...
mi-a ajuns kit-ul xenon ii exact ce imi doream ca si culoare in a doua poza se vede diferenta de culori: faza lunga halogen (de-ala albastru cica), proiectoarele ceata sunt xenon 6000, faza scurta este xenon 8000 pe viitor va fi 8000 si pe ceata iar farurile mai urmeaza sa le reglez s-ar putea faza lunga sa o pun pe led, ce parere aveti? |
Re: E46 - Bagged
6 Attachment(s)
Update: am montat in sfarsit farurile pe masina...
am facut un fel de doua feluri in spate pentru a izola faru de umiditate, vopsite negre normal, sa para cat de oem si din compartimentul motor inca nu stiu ce fac cu faza lunga, xenon sau led ?!? mai mult pentru blitz-uri ca de folosit faza lunga pot ridica farurile din reglaj deci nu e problema... daca as vedea la cineva cum arata pe led poate m-as lamuri |
Re: E46 - Bagged
or iesti bestiale! abia astept sa o vad pe live:d
|
Re: E46 - Bagged
au iesit super bine...super super...ai dat direct cu vopsea peste cromul acela...sau ai folosit si ceva intermediar? ca am de gand sa fac aceiasi operatiune....
|
Re: E46 - Bagged
pai daca faci pasii necesari unei vopsiri, va iesi bine, matuit primer etc...
in mod normal nu are ce sa se intample ca is in spatele sticlelor deci contact cu praf apa etc nu este... |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
nu avem ce face :)... rabdare sa fie pana se dezgheata vremea
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
- Copyright 2026 4Tuning