Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 06-02-11 19:32

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4050078)
Ce bine arata...te misti destul de bine 8), de cand nu m-am uitat pe topic...s-au produs multe schimbari.
Portbagajul arata super :shock:, ce nu-mi place...e evacuarea :oops:.Mult succes in continuare.

ms domnu si bafta si tie cu a ta o sa iasa frumos, daca te referi la evacuarea stok nu va mai sta mult pe masina ca vine cea noua :D
@ marian - ms mult fratele meu

luna viitoare sper 80% sa o bag la vopsit , nu am mai facut multe la ea doar am pus proiectoarele si cam atat dar pana in aprilie va fi gata :D

Marian_nebunu 06-02-11 19:45

Re: E36 - M43B18
 
ce culoare o faci ??:D:D:D:D:D

Neamtzu_e36 06-02-11 19:48

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4059933)
ce culoare o faci ??:D:D:D:D:D

tot gri domnu sau gri cu perla neagra :D

Marian_nebunu 06-02-11 19:51

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4059948)
tot gri domnu sau gri cu perla neagra :D

spune-mi ca o faci un gri ,grav rau de tot:shock::shock::shock::shock:

Neamtzu_e36 06-02-11 19:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4059971)
spune-mi ca o faci un gri ,grav rau de tot:shock::shock::shock::shock:

ce inseamna la tine gri grav? daca ai o poza cu un model de gri te rog sa o pui poate imi vine o idee :D

Marian_nebunu 06-02-11 20:08

Re: E36 - M43B18
 
exista un cod de culoare la porsche :D 911 :D sel grey ceva d genu...caut iti arat ...in 10 minute

Neamtzu_e36 06-02-11 20:09

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4060052)
exista un cod de culoare la porsche :D 911 :D sel grey ceva d genu...caut iti arat ...in 10 minute

k astept ms :D

Marian_nebunu 06-02-11 20:15

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Nuj daca suntem pe aceeasi lungime de unda dar crede-ma e orgasm culoarea !!!

live arata MUUUUUUUULT MAI BINE !!! SI SINCER E MAI DEOSEBIT DECAT ACTUALUL GRI !

astept o parere si nu doar din partea ta !

Neamtzu_e36 06-02-11 20:25

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4060089)
Nuj daca suntem pe aceeasi lungime de unda dar crede-ma e orgasm culoarea !!!

live arata MUUUUUUUULT MAI BINE !!! SI SINCER E MAI DEOSEBIT DECAT ACTUALUL GRI !

astept o parere si nu doar din partea ta !

sincer chiar ca esti nebun , marfa rau gri asta acum sa ma interesez si cam cat ar fii vopseaua si poate cine stie o fac asa mersi pt poze :D

rares22 06-02-11 21:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4060149)
sincer chiar ca esti nebun , marfa rau gri asta acum sa ma interesez si cam cat ar fii vopseaua si poate cine stie o fac asa mersi pt poze :D

e faina culoarea si dak vrei iti fac eu rost de ce vopsea vrei u la preturi rezonabile;)

bib_andrey 06-02-11 23:27

Re: E36 - M43B18
 
Frumoasa masina si foarte LOWW :x
Am observat ca ai acelasi player de muzica , ca a`l meu si stick`ul tot la fel :))
Bafta ! ;)

Neamtzu_e36 09-02-11 10:11

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4060927)
Frumoasa masina si foarte LOWW :x
Am observat ca ai acelasi player de muzica , ca a`l meu si stick`ul tot la fel :))
Bafta ! ;)

sincer la ce bani am dat pe el sunt multumit si mai ales ca este cu stick,bafta si tie in continuare cu masinuta si ms

Neamtzu_e36 09-02-11 10:12

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 4060378)
e faina culoarea si dak vrei iti fac eu rost de ce vopsea vrei u la preturi rezonabile;)

domnu vorbim , ca nu stiu ce bani o sa am mersi oricum pentru ajutor ;)
app ursu ce face? l-ai terminat ?

Neamtzu_e36 09-02-11 15:42

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Am luat si mult cautatul suport de numar modelu de japonia de la bavaria si daca tot era frumos afara am schimbat si filtru de aer :D

alex4you 09-02-11 15:46

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4068791)
Am luat si mult cautatul suport de numar modelu de japonia de la bavaria si daca tot era frumos afara am schimbat si filtru de aer :D



Sa le stapanesti sanatos si sa te bucuri de ele si de masina la final:P

liviu tex 09-02-11 15:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4068791)
Am luat si mult cautatul suport de numar modelu de japonia de la bavaria si daca tot era frumos afara am schimbat si filtru de aer :D

cat ai dat pe suport?

Neamtzu_e36 09-02-11 15:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4068812)
cat ai dat pe suport?

ai PM domnu liviu
@ Alex mersi mult de tot chiar ma bucur ca l-am gasit

03xuc 09-02-11 16:01

Re: E36 - M43B18
 
frumos frumos, cu inima ce se mai aude? transplant ceva?

Neamtzu_e36 09-02-11 16:06

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by 03xuc (Post 4068849)
frumos frumos, cu inima ce se mai aude? transplant ceva?

nu ramane aceasi inima momentan Fonduri Insuficiente :lol:

SB09HMM 09-02-11 16:52

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4068791)
Am luat si mult cautatul suport de numar modelu de japonia de la bavaria si daca tot era frumos afara am schimbat si filtru de aer :D

te rog imi dai si mie un PM cu ce pret ai dat pe suportul de nr ?>ms

Neamtzu_e36 09-02-11 17:07

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 4068976)
te rog imi dai si mie un PM cu ce pret ai dat pe suportul de nr ?>ms

hai ca pun pretu aici ca sa nu mai spun pe PM 150 ron si il aveau pe stoc :D

rares22 09-02-11 21:36

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4067927)
domnu vorbim , ca nu stiu ce bani o sa am mersi oricum pentru ajutor ;)
app ursu ce face? l-ai terminat ?

nu prea i-am facut nimic ca nu am avut timp a stat la hibernat iarna asta dar o sa revin cu poze noi si cu ce am mai facut pe la el ca akuma o sa am un pic de timp liber

alex4you 09-02-11 21:39

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4069006)
hai ca pun pretu aici ca sa nu mai spun pe PM 150 ron si il aveau pe stoc :D



asta e cel mai important ca il aveau pe stoc....k altfel iesea cu scandal :P

Neamtzu_e36 13-02-11 19:05

Re: E36 - M43B18
 
6 Attachment(s)
Azi am incercat sa pun carbonul pe capota si plafonul am scos si emblema pe fata , dar sa inserat si sa rupt folia de carbon de la frig ghinion sper sa iau alta

D_a_N_i 13-02-11 19:48

Re: E36 - M43B18
 
macsim,bravo fratele meu,ce statea picaciu pe masina lu vds,hai ca in 2 saptamani vine primavara

03xuc 13-02-11 21:04

Re: E36 - M43B18
 
frumos rau a iesit, asteptam si folia de carbon si o nou revenire pe sosele ;)

Neamtzu_e36 13-02-11 21:54

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 4081773)
macsim,bravo fratele meu,ce statea picaciu pe masina lu vds,hai ca in 2 saptamani vine primavara

da fura meserie picaciu :lol: dar nea ajutat si sincer ii multumesc

Neamtzu_e36 13-02-11 21:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by 03xuc (Post 4082075)
frumos rau a iesit, asteptam si folia de carbon si o nou revenire pe sosele ;)

ms domnu, tre sa iau alta folie ca de asta e , masina a revenit de 3 zile iar pe sosea :D

Wilgax 13-02-11 22:22

Re: E36 - M43B18
 
Se munceste cu spor.:-)

D_a_N_i 13-02-11 22:28

Re: E36 - M43B18
 
da laso pe dreapta pana o termini ca sa nu mai pateasca ceva iar.asa sunt ei 2 si picaciu si vds ajuta mereu.cand vrei sa schimbi finala vorbeste cu dan si dute la titel pentru putina sudura

me_tzeposu 05-03-11 22:27

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4081590)
Azi am incercat sa pun carbonul pe capota si plafonul am scos si emblema pe fata , dar sa inserat si sa rupt folia de carbon de la frig ghinion sper sa iau alta


si schimba aparatul sa iasa pozele mai bn...sau nu mai sta cu fatza in soare k nu se vede masina :P:P:P

Neamtzu_e36 07-03-11 19:34

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by me_tzeposu (Post 4145458)
si schimba aparatul sa iasa pozele mai bn...sau nu mai sta cu fatza in soare k nu se vede masina :P:P:P

este criza nu am bani de aparat dasta fac cu telefonu poze :D

Jucarii noi pentru interior
-schimbator M iluminat
-parasolare cu DVD

D_a_N_i 07-03-11 19:37

Re: E36 - M43B18
 
a ras tata de mine cu schimbatoru ala vere,ma intrebat ca ce mam dus sa-mi iau masina si mi-a dat doar schimbatorul,de bani pe care ii aveam.misto parasolarele

03xuc 07-03-11 19:45

Re: E36 - M43B18
 
frumoase noile achizitii, si sa le vedem si pe forumu celalalt ;)

Neamtzu_e36 07-03-11 20:09

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 4150763)
a ras tata de mine cu schimbatoru ala vere,ma intrebat ca ce mam dus sa-mi iau masina si mi-a dat doar schimbatorul,de bani pe care ii aveam.misto parasolarele

:lol::lol: bun asa , mersi inca odata dani
@ 03XUC - o sa apara si pe acolo ,ms :D

D_a_N_i 07-03-11 20:18

Re: E36 - M43B18
 
npc.ti-am spus ca ma ofer sa te ajut,atata timp cat tu esti muncitor zilnic

alex4you 08-03-11 10:19

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4150746)
este criza nu am bani de aparat dasta fac cu telefonu poze :D

Jucarii noi pentru interior
-schimbator M iluminat
-parasolare cu DVD




sa le stapanesti sanatos

Wilgax 10-03-11 18:00

Re: E36 - M43B18
 
Keep up the good work!:-)

Neamtzu_e36 10-03-11 23:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4159076)
Keep up the good work!:-)

ms wilgax dar masina nu mai este acum sa dat :sad:

Se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 03:25.

- Copyright 2026 4Tuning