Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

DTH 07-10-09 11:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2698557)
MillionDollarBaby

am vrut sa intru sa ma joc pe serverul ala si 21/22 cica..dar intru se conecteaza..si primesc kick cum ca server full... cum naiba daca e 21/22 . :|

Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2698787)
e loc rezervat pt admin :P


Nu este vorba neaparat de loc rezervat pentru admin , este vorba ca sunt doua servere in 1 , Publicu si HNS`u , si daca sunt ambele full option ...trebuie sa astepti , o sa vedem cum mai schimbam tot felu de chestii ca mai vrem sa bagam un server de Respawn :-)

alex.p7m 16-10-09 12:56

Re: Counter Strike 1.6
 
daca sunt jucatori de counter strike 1.6 aici , va asteptam pe noul server cs.onnuk.com e non`stop , cu admini de treaba si este un server foarte fain , cu playerii sta relativ bine ... nu ducem lipsa dar nu este nici full , cei care vor sa joace cs. pe un server frumos si fara lag va astept PUBLIC.DAB.RO , se dau si admine , va asteptam ! GL & HF !!! domeniul nu este inca activ urmeaza pana atunci va puteti conecta la 93.113.4.144:27015 spor la frage si va asteptam

DTH 16-10-09 18:29

Re: Counter Strike 1.6
 
Reactualizare la PCP.GEMENII.RO

Bineinteles ca doritorii de cs au mai vrut inafara de arme / hns & kz si respawn , acum puteti profita de ocazie deoarece am deschis un server respawn bun , celalalte doua servere sunt full mai tot timpul , acum asteptam sa fie playeri si pe serverul asta de rsp dar mai dureaza pana cand se acomodeaza lumea cu el .

PUBLIC : pcp.gemenii.ro

HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016

RESPAWN : pcp.gemenii.ro:27017


Automat de pe forumul PCP.GEMENII.RO puteti intra si pe forumul de hns/kz si pe cel de respawn , le gasiti pe ambele pe forumul principal .


HF by CLaudia :pistoles:

DTH 21-10-09 13:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Am facut si un ( social public group ) pentru noi asta infocati , cine doreste poate sa dea join aici : https://forum.4tuning.ro/group.php?groupid=177

HF !

kata_clv 08-11-09 21:11

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by tudysvv (Post 2585010)
atk.kaze.ro IP 93.114.50.252:27015 Forum:arrow::arrow: http://e-games.forumer.ro/index.htm?...226f35ed63d1c6

intrati e un sv bun :)
pacat de adminii :lol:

porsheGTS 09-12-09 19:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Salut !Tuturor acum am vazut acest thread!!!!Care ati jucat in pgl:X
Uitati un svr bun quad.pglzone.ro poate a mai jcuat cienva!!Este super super sv-rul:X:X!!!Bafta la cs!!!!

porsheGTS 09-12-09 19:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Salut !Tuturor acum am vazut acest thread!!!!Care ati jucat in pgl:X
Uitati un svr bun quad.pglzone.ro poate a mai jcuat cienva!!Este super super sv-rul:X:X!!!Bafta la cs!!!!

DTH 09-12-09 22:51

Re: Counter Strike 1.6
 
PUBLIC : pcp.gemenii.ro

HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016

RESPAWN : pcp.gemenii.ro:27017


Automat de pe forumul PCP.GEMENII.RO puteti intra si pe forumul de hns/kz si pe cel de respawn , le gasiti pe ambele pe forumul principal .


HF by CLaudia 8)

porsheGTS 10-12-09 09:47

Re: Counter Strike 1.6
 
Super sv-rul cu gemenii:X!!!Ms Baby!!!!

Gabi TAZ 10-12-09 10:23

Re: Counter Strike 1.6
 
DE UNDE POT SA TRAG SI EU JOCUL?:D

porsheGTS 10-12-09 10:25

Re: Counter Strike 1.6
 
www.google.ro
www.tutorialecstrike.com

DTH 26-12-09 03:43

Re: Counter Strike 1.6
 
Din partea mea si a echipei pCp.Gemenii.Ro , sa aveti parte de tot ce va doriti !

http://avoncosmetics.files.wordpress...-christmas.gif

edinho_realmadrid 27-12-09 08:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Imi cer scuze ca nu sunt on topic, dar m-am gandit ca poate sunteti interesati: Vand gaming gear Razer ! Daca este cineva interesat am anuntul la semnatura ! Alte detalii pe PM ! Multumesc anticipat !

JuST_GiuGiu 27-12-09 17:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by edinho_realmadrid (Post 2924982)
Imi cer scuze ca nu sunt on topic, dar m-am gandit ca poate sunteti interesati: Vand gaming gear Razer ! Daca este cineva interesat am anuntul la semnatura ! Alte detalii pe PM ! Multumesc anticipat !

Multumim de oferta dar te rog posteaza la talcioc pentru ca stricam topicu degeaba;)

De curiozitate cand ne strangem sa facem toti un cs ?Sa vedem poate facem si doua echipe;)

DTH 27-12-09 18:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu sunt disponibila sa va deschid un server pe al meu , am echipa am tot , daca nu vreti sa jucam cu echipa organizata ma pot ocupa sa strang lume de pe forum de aici sa facem echipe si jucam doar noi astia de pe 4tuning ...deci la capitolul server pot face eu unu , unde sa putem juca fara nicio problema ;)

JuST_GiuGiu 27-12-09 19:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2926675)
Eu sunt disponibila sa va deschid un server pe al meu , am echipa am tot , daca nu vreti sa jucam cu echipa organizata ma pot ocupa sa strang lume de pe forum de aici sa facem echipe si jucam doar noi astia de pe 4tuning ...deci la capitolul server pot face eu unu , unde sa putem juca fara nicio problema ;)

MillionDollarBaby-iti multumim (ai tot respectu meu),preventiv punem si o parola pe server care sa o stim numai noi ca sa nu ne deranjeze cineva!De curizitate se ofera cineva ,dar mai intai ii strangem si porma stabilim ce si cum!8)

porsheGTS 27-12-09 19:36

Re: Counter Strike 1.6
 
Prezent!!!!:ihearu::ihearu::ihearu:

andrei:) 27-12-09 20:47

Re: Counter Strike 1.6
 
prezent şi eu

porsheGTS 27-12-09 21:41

Re: Counter Strike 1.6
 
MillionDollarBaby--Asteptam sa fim 8 playeri +rezerve cat zici tu si sa facem un clan,un nume si sa jucam!!Ce zici:)?

tudysvv 27-12-09 21:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Lafel prezent....

JuST_GiuGiu 27-12-09 22:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Prezenti ar fi asa(in momentul de fata):
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
tudysvv

De o echipa ne-am strans macar inca patru sa mai luam ca sa putem sa drumu la kilareala:twisted::twisted:

Bogdan2fsc 27-12-09 22:43

Re: Counter Strike 1.6
 
prezent :)

porsheGTS 27-12-09 22:43

Re: Counter Strike 1.6
 
+Update
Prezenti ar fi asa(in momentul de fata):
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
Andrei
tudysvv!!!Poate ne mai strangem!

Ps giugiule un nume la clan ce zici?

RDss 27-12-09 22:44

Re: Counter Strike 1.6
 
Ma bag si eu :)

porsheGTS 27-12-09 22:47

Re: Counter Strike 1.6
 
+Update
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
Andrei
tudysvv
RDss
Bogdan2fsc

JuST_GiuGiu 27-12-09 22:52

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2927403)
Ps giugiule un nume la clan ce zici?

La asta chear nu m-am gandit dar o sa vedem noi!ceva de genu [4Tuning]GiuGiu

RDss 27-12-09 22:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Daca vreti pot oferii eu server pe care sa jucam non-stop :)
Este al meu ;)

porsheGTS 27-12-09 22:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Deci avem si server,ne mai trebuei aprobarea Claudiei!!Asteptam..!!Alti doritori nu ezitati sa spuneti!!Va primim cu drag pe toti!!!!Ce port ai 47/48?Joaca careva cu steam?Pgl-ist careva?:):d

JuST_GiuGiu 27-12-09 22:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by RDss (Post 2927441)
Daca vreti pot oferii eu server pe care sa jucam non-stop :)
Este al meu ;)

Vedem cum ne miscam ca poate din cauza servarului se face lag orcum avem pana acum 2 servere in caz ca unu nu merge!
Iti multumim!

RDss 27-12-09 23:08

Re: Counter Strike 1.6
 
Este non-stop cand vreti puteti juca ;)
Si daca aveti nevoie de admin ma contactati :)

Bogdan2fsc 27-12-09 23:26

Re: Counter Strike 1.6
 
as prefera ca toti playerii sa aibe steam ..

RDss 27-12-09 23:32

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2927566)
as prefera ca toti playerii sa aibe steam ..

Poate o sa il fac doar steam :)

marian92 27-12-09 23:41

Re: Counter Strike 1.6
 
si eu joc cs:D:D:D

DTH 28-12-09 04:44

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2926742)
MillionDollarBaby-iti multumim (ai tot respectu meu),preventiv punem si o parola pe server care sa o stim numai noi ca sa nu ne deranjeze cineva!De curizitate se ofera cineva ,dar mai intai ii strangem si porma stabilim ce si cum!8)


Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2927224)
MillionDollarBaby--Asteptam sa fim 8 playeri +rezerve cat zici tu si sa facem un clan,un nume si sa jucam!!Ce zici:)?

Quote:

Originally Posted by RDss (Post 2927441)
Daca vreti pot oferii eu server pe care sa jucam non-stop :)
Este al meu ;)

Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2927452)
Deci avem si server,ne mai trebuei aprobarea Claudiei!!Asteptam..!!Alti doritori nu ezitati sa spuneti!!Va primim cu drag pe toti!!!!Ce port ai 47/48?Joaca careva cu steam?Pgl-ist careva?:):d

Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2927453)
Vedem cum ne miscam ca poate din cauza servarului se face lag orcum avem pana acum 2 servere in caz ca unu nu merge!
Iti multumim!



RDS nu te supara dar eu am venit prima cu ideea , si am spus de la inceput ca am server si nu unul , ci 3 ;) si pot sa deschid si 10 sincera sa fiu daca vreau asa ca data viitoare cand vrei ceva , fa tu de la inceput , dar momentan eu m-am bagat aici ( fara suparare ) , ms !


Buunnn....

Deci revenind la subiect baieti , vreau o lista completa cu cati suntem pe care sa o pot imparti in 4 , iar ca sa nu fie conflicte se poate vota sau se poate da cu parerea de cine cu cine sa fie in echipa . Mie imi este indiferent , joc cu oricine , nu fac mofturi :D.


Altceva ? :D va stau la dispozitie :lol:

porsheGTS 28-12-09 09:05

Re: Counter Strike 1.6
 
+Update
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
Andrei
tudysvv
RDss
Bogdan2fsc
Marian92
Toti prezenti!
P.S RDss aici MillionDollarBaby are dreptate,ea a venit cu ideea si ea ne-a pus 3 servere,deci ea ramane(No ofence:peace::peace:)

Claudia ce zici de [4Tuning] name...?
Astept pe mess,svr,si restul!!!Multumesc!!!!!!Bafta tuturor!!!!!:D

andrei:) 28-12-09 10:08

Re: Counter Strike 1.6
 
ar fi o mică problemă, eu nu am STEAM!

porsheGTS 28-12-09 10:09

Re: Counter Strike 1.6
 
Nui nici o problema,nu e neaparat sa jucam cu steam,se poate si non-steam?Daca gresesc cu ceva zicetimi!!!:)

tudysvv 28-12-09 10:15

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2928291)
Nui nici o problema,nu e neaparat sa jucam cu steam,se poate si non-steam?Daca gresesc cu ceva zicetimi!!!:)

Nici eu nu joc cu steam :!:

Bogdan2fsc 28-12-09 10:22

Re: Counter Strike 1.6
 
puteti sa ma scoateti dp lista in cazul asta :)

porsheGTS 28-12-09 10:23

Re: Counter Strike 1.6
 
Pey tu nu poti juca si dp non-steam?E vreo problema?


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning