![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Quote:
Nu este vorba neaparat de loc rezervat pentru admin , este vorba ca sunt doua servere in 1 , Publicu si HNS`u , si daca sunt ambele full option ...trebuie sa astepti , o sa vedem cum mai schimbam tot felu de chestii ca mai vrem sa bagam un server de Respawn :-) |
Re: Counter Strike 1.6
daca sunt jucatori de counter strike 1.6 aici , va asteptam pe noul server cs.onnuk.com e non`stop , cu admini de treaba si este un server foarte fain , cu playerii sta relativ bine ... nu ducem lipsa dar nu este nici full , cei care vor sa joace cs. pe un server frumos si fara lag va astept PUBLIC.DAB.RO , se dau si admine , va asteptam ! GL & HF !!! domeniul nu este inca activ urmeaza pana atunci va puteti conecta la 93.113.4.144:27015 spor la frage si va asteptam
|
Re: Counter Strike 1.6
Reactualizare la PCP.GEMENII.RO Bineinteles ca doritorii de cs au mai vrut inafara de arme / hns & kz si respawn , acum puteti profita de ocazie deoarece am deschis un server respawn bun , celalalte doua servere sunt full mai tot timpul , acum asteptam sa fie playeri si pe serverul asta de rsp dar mai dureaza pana cand se acomodeaza lumea cu el . PUBLIC : pcp.gemenii.ro HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016 RESPAWN : pcp.gemenii.ro:27017 Automat de pe forumul PCP.GEMENII.RO puteti intra si pe forumul de hns/kz si pe cel de respawn , le gasiti pe ambele pe forumul principal . HF by CLaudia :pistoles: |
Re: Counter Strike 1.6
Am facut si un ( social public group ) pentru noi asta infocati , cine doreste poate sa dea join aici : https://forum.4tuning.ro/group.php?groupid=177
HF ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
pacat de adminii :lol: |
Re: Counter Strike 1.6
Salut !Tuturor acum am vazut acest thread!!!!Care ati jucat in pgl:X
Uitati un svr bun quad.pglzone.ro poate a mai jcuat cienva!!Este super super sv-rul:X:X!!!Bafta la cs!!!! |
Re: Counter Strike 1.6
Salut !Tuturor acum am vazut acest thread!!!!Care ati jucat in pgl:X
Uitati un svr bun quad.pglzone.ro poate a mai jcuat cienva!!Este super super sv-rul:X:X!!!Bafta la cs!!!! |
Re: Counter Strike 1.6
PUBLIC : pcp.gemenii.ro HNS & KZ : pcp.gemenii.ro:27016 RESPAWN : pcp.gemenii.ro:27017 Automat de pe forumul PCP.GEMENII.RO puteti intra si pe forumul de hns/kz si pe cel de respawn , le gasiti pe ambele pe forumul principal . HF by CLaudia 8) |
Re: Counter Strike 1.6
Super sv-rul cu gemenii:X!!!Ms Baby!!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
DE UNDE POT SA TRAG SI EU JOCUL?:D
|
Re: Counter Strike 1.6
|
Re: Counter Strike 1.6
Din partea mea si a echipei pCp.Gemenii.Ro , sa aveti parte de tot ce va doriti !
http://avoncosmetics.files.wordpress...-christmas.gif |
Re: Counter Strike 1.6
Imi cer scuze ca nu sunt on topic, dar m-am gandit ca poate sunteti interesati: Vand gaming gear Razer ! Daca este cineva interesat am anuntul la semnatura ! Alte detalii pe PM ! Multumesc anticipat !
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
De curiozitate cand ne strangem sa facem toti un cs ?Sa vedem poate facem si doua echipe;) |
Re: Counter Strike 1.6
Eu sunt disponibila sa va deschid un server pe al meu , am echipa am tot , daca nu vreti sa jucam cu echipa organizata ma pot ocupa sa strang lume de pe forum de aici sa facem echipe si jucam doar noi astia de pe 4tuning ...deci la capitolul server pot face eu unu , unde sa putem juca fara nicio problema ;)
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Prezent!!!!:ihearu::ihearu::ihearu:
|
Re: Counter Strike 1.6
prezent şi eu
|
Re: Counter Strike 1.6
MillionDollarBaby--Asteptam sa fim 8 playeri +rezerve cat zici tu si sa facem un clan,un nume si sa jucam!!Ce zici:)?
|
Re: Counter Strike 1.6
Lafel prezent....
|
Re: Counter Strike 1.6
Prezenti ar fi asa(in momentul de fata):
JuST_GiuGiu MillionDollarBaby porsheGTS tudysvv De o echipa ne-am strans macar inca patru sa mai luam ca sa putem sa drumu la kilareala:twisted::twisted: |
Re: Counter Strike 1.6
prezent :)
|
Re: Counter Strike 1.6
+Update
Prezenti ar fi asa(in momentul de fata): JuST_GiuGiu MillionDollarBaby porsheGTS Andrei tudysvv!!!Poate ne mai strangem! Ps giugiule un nume la clan ce zici? |
Re: Counter Strike 1.6
Ma bag si eu :)
|
Re: Counter Strike 1.6
+Update
JuST_GiuGiu MillionDollarBaby porsheGTS Andrei tudysvv RDss Bogdan2fsc |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Daca vreti pot oferii eu server pe care sa jucam non-stop :)
Este al meu ;) |
Re: Counter Strike 1.6
Deci avem si server,ne mai trebuei aprobarea Claudiei!!Asteptam..!!Alti doritori nu ezitati sa spuneti!!Va primim cu drag pe toti!!!!Ce port ai 47/48?Joaca careva cu steam?Pgl-ist careva?:):d
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Iti multumim! |
Re: Counter Strike 1.6
Este non-stop cand vreti puteti juca ;)
Si daca aveti nevoie de admin ma contactati :) |
Re: Counter Strike 1.6
as prefera ca toti playerii sa aibe steam ..
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
si eu joc cs:D:D:D
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
RDS nu te supara dar eu am venit prima cu ideea , si am spus de la inceput ca am server si nu unul , ci 3 ;) si pot sa deschid si 10 sincera sa fiu daca vreau asa ca data viitoare cand vrei ceva , fa tu de la inceput , dar momentan eu m-am bagat aici ( fara suparare ) , ms ! Buunnn.... Deci revenind la subiect baieti , vreau o lista completa cu cati suntem pe care sa o pot imparti in 4 , iar ca sa nu fie conflicte se poate vota sau se poate da cu parerea de cine cu cine sa fie in echipa . Mie imi este indiferent , joc cu oricine , nu fac mofturi :D. Altceva ? :D va stau la dispozitie :lol: |
Re: Counter Strike 1.6
+Update
JuST_GiuGiu MillionDollarBaby porsheGTS Andrei tudysvv RDss Bogdan2fsc Marian92 Toti prezenti! P.S RDss aici MillionDollarBaby are dreptate,ea a venit cu ideea si ea ne-a pus 3 servere,deci ea ramane(No ofence:peace::peace:) Claudia ce zici de [4Tuning] name...? Astept pe mess,svr,si restul!!!Multumesc!!!!!!Bafta tuturor!!!!!:D |
Re: Counter Strike 1.6
ar fi o mică problemă, eu nu am STEAM!
|
Re: Counter Strike 1.6
Nui nici o problema,nu e neaparat sa jucam cu steam,se poate si non-steam?Daca gresesc cu ceva zicetimi!!!:)
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
puteti sa ma scoateti dp lista in cazul asta :)
|
Re: Counter Strike 1.6
Pey tu nu poti juca si dp non-steam?E vreo problema?
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning