Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

D v D 14-02-10 12:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3084641)
sambata 23 feb :|?
23 nu e marti :D? si sambata e 20 .... sau mie dereglat calendaru :(?:shock:

scuze eu eram inca in ianuarie deci 20 :-P scuze ,pt alte detalii : diaboliq_tunne3r ym ;)

mafy92 14-02-10 13:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
care faceti un nfs contactatima id:alex_tgv_93

geaniy1985 14-02-10 13:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3084627)
Hai s-o facem si pe asta : Campionat de drift sambata 20 feb ora 17, sa fiti daca se poate toti prezenti pe mess ,in cursul acestei saptamani o sa fie finalizata lista cu prezenta iar vineri se vor trage la sorti concurentii . Regulile vor fi urmatoarele :
1. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini.
2. Vor fi 10 laps (stadium drift 2) , 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe.
3. Coliziunea este interzisa pe toate traseele.
4. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive.
5.Sistemul va fi unul piramidal .
Cel ce va castiga va primi titlul de drift king pe 4tuning .
p.s: daca sunt neclaritati sau nemultumiri va rog sa le adresati
Mult succes tuturor

deci....nume de jok : george , particip la campionatul de drift nfs ug2 , cu subaru impreza WRX

D v D 14-02-10 13:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
de inscris se mai inscriu doar cei care nu sunt pe lista de pe pagina anterioara , mult succes inca odata ;)

geaniy1985 14-02-10 13:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
a , atunci e bine k mam inscris ;) dar totusi mia venit o idee , nush dak e buna dar , ar fii tare sa ne luam fiecare Team Speak si in timpul campionatului sa putem vorbi pe microfon , ce ziceti?? mie mi se pare o idee destul de buna

demonul 14-02-10 14:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
pana pe data de 20 2 2010 voi munci mult cu prieteni pe stadium 2 10 laps eu ma inscriu numele meu de participare adi,masina, mea este mitshubishi eclipse negru pana pe data de 20 ma voi antrena mult cu baietzi osa fie un campionat pe cinste succes in continuare la toti ;)

GL-22-GTR 14-02-10 14:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
GL-22-GTR - Ford Mustang GT - Falken :twisted:

geaniy1985 14-02-10 14:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demonule facem un drift????? dak vrei , add geaniy_1985 si vorbim ;)

demonul 14-02-10 15:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by geaniy1985 (Post 3085028)
Demonule facem un drift????? dak vrei , add geaniy_1985 si vorbim ;)

eu tiam dat add ;) vorbim pe messenger despre curse :)) mama zici ca suntem la campionate deala in realitate curse ora data =)) ori cum e misto

R3chin 14-02-10 15:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Trebuie sa-mi pregatesc si eu vreo 20 de seturi de cauciucuri :peace::peace::peace: ....sper sa-mi ajunga :)) si sper sa nu iau foc pe parcursul campionatului :lol::lol::lol::lol:
+ sa mai lucrez putin la nissanu meu 350 z :chainsaw::chainsaw::chainsaw:
Id: insane4_you

Succes la toti ...!

demonul 14-02-10 16:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
trebuie sa imi aleg si eu niste seturi de jante sa nu ia foc pe stadium :))
ASA CA TREBUIE SA FIM PE FAZA LA CAMPIONAT :chainsaw::chainsaw::chainsaw:

no_sp33d_limit18 14-02-10 16:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
insane parca aveai Lanceru ce sa intamplat ?:))
de la 350z cred ca sari la GT-R:))
bafta la toata lumea....
sa va vad care sare peste golfu meu :twisted::twisted::twisted:
deseara pun si eu poze cu bestia mea :!::!::!::!::!::twisted::twisted:

R3chin 14-02-10 17:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Am reusit 350 z-ul sa-l ridic foarte tare la bine...la kws si nt fata de evo si e alta viata , alta forta ,altcumva te scoate din drift ...doar ma joc pe std2 cu el :D
Nissanu actual 477kw si 662Nm :shock:
Modelu stok 390kw si 560Nm :sad:
Evo meu are 404 kw si 596 Nm :|

GT'S 14-02-10 18:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
SALL . pana la urma cati concurenti sunt??? 15 - 20???

demonul 14-02-10 18:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
mama!!! insane cred ca ne faci pe toti cu nissanu acela :O:O:O :lol: moama dar pfuaa 477 kws
hai ca trebuie sa fac si eu ceva la eclipsele meu

Ingerasul99 14-02-10 18:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Daca mai continuati sa postati aceleasi balarii, va veti juca singurei!
Pentru a intra in campionat tre sa raspunde-ti la o intrebare , pentru a raspunde va astept pe id-ul meu postat la profil! Succes!

JunKer_hP 14-02-10 21:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
o sa fie playoff sau grupe?

Oltcit Rally Team 14-02-10 22:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem antrenamente in fiecare seara de la 20:30?:lol:

mafy92 14-02-10 22:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
dap ;)

demonul 15-02-10 15:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu mai spune nimeni mai nimik :)? :lol::lol::lol:

world cars 15-02-10 20:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Colegii imi pare rau, mi sa ars placa video am inlocuito cu una de 32 si nu pot juca nfs cu ea imi pare rau ca ma retrag:((.

GL-22-GTR 15-02-10 21:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Rog organizatorii sa afiseze lista cu cei inscrisi pana acum.

demonul 15-02-10 21:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 3089978)
Colegii imi pare rau, mi sa ars placa video am inlocuito cu una de 32 si nu pot juca nfs cu ea imi pare rau ca ma retrag:((.

imi pare rau world cars :( pacat ca ai iesit era o cursa pe cinste

GT'S 16-02-10 11:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu mai plage demone:-P ca isi cumpara el placa video si joak in campionatu viitor ! dak o sa existe unu, dar nu iar drift pe stadium 2:)) k e najpa rau:))

eMH 16-02-10 12:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Algoritmul este unul deosebit de simplu: Nu iti convine => Nu joci.
Ce urmeaza sa fie facut nu are legatura cu forumul. Face Ingerasul pentru ca are chef.
Daca te deranjeaza poti sa "organizezi" si tu un campionat din asta, si sa joci cu cine ai tu chef, pe ce plansa ai chef! Tentant, nu?

mariooo 16-02-10 12:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nume:McM
Participare:particip la campionatul de drift nfs ug2
Masina:Golf

demonul 16-02-10 13:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
se apropie campionatul mai sunt 4 zile si dupa osa fie cineva drift king abea astept emoti marii
:2gun::2gun::2gun:

eMH 16-02-10 14:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Defapt... Nu e extragerea de la loto, unde ai participat doar tu, e un joc pe calculator...

D v D 16-02-10 16:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3092004)
Defapt... Nu e extragerea de la loto, unde ai participat doar tu, e un joc pe calculator...

Lasa ma si tu copii sa se bucure :-P trebuie sa comentezi tu mereu :lol:

Ingerasul99 16-02-10 16:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by mariooo (Post 3091680)
Nume:McM
Participare:particip la campionatul de drift nfs ug2
Masina:Golf

Inscrierile pentru campionat se faceau pana in data de 12 februarie , ce este asa greu de inteles?

GT'S 16-02-10 16:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
trebuia sa atace repede emh :)) :))k dak nu vrei nu joci:))
da ce vorbe are in el=))

JunKer_hP 16-02-10 16:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cine face playoff-u?Si cand stim cu cine jucam?

GT'S 16-02-10 16:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
o sa afli vineri din cate am auzit si eu :D

R3chin 16-02-10 17:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Oare care pica primu cu mine:>?

GT'S 16-02-10 18:00

Re: NFS UG2 Drifters
 
cu ce masina intri r3chin????

R3chin 16-02-10 18:01

Re: NFS UG2 Drifters
 
O sa intru cu nissan 350 z ca sunt obijnuit cu el si trage frumos .Oricum astept grupele si bafta la toti!

demonul 16-02-10 18:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
bafta si tie insane si la toti care joaca mai ales lui ingeras ;) fiti tari in joc stiu ca e doar un joc dar de distractie :))

GT'S 16-02-10 18:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
3 Attachment(s)
Eu ma bag cu vw golf. Puneti si voi masinile voastre;)

Racer_e30 16-02-10 19:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu uitati de mine ... bagati-ma si pe mine 350z
477HP :D

eMH 16-02-10 19:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai ca intru si eu cu EVO. Nu va zic cati cai are, pentru ca nu are importanta. Probabil ca o sa jucam cam 12 persoane, si in cazul asta sunt mai mult ca sigur ca nu voi prinde un loc format dintr-o singura cifra...


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning