![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
unde gasesc tutoriale ptr masini ? un link ceva....
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ca sa faci masini iti trebuie blueprinturi vezi pe www.the-blueprints.com
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
pai si cum pun blue printu..nui imagine ? ca nu pot sa o deshid cu maxu
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
o sa incerc sa iti explic cat dse bine pot.....
deci faci 4 plane fata spate lateral si de sus selectezi un plan ....(sus jos lateral spate unu din ele)apesi m ....selectezi o sfera si dai click mai jos la difuse .........alegi bitmap....o sa se deschida o fereastra ..si alegi poza care vrei sa o pui sus jos etc daca nu ai inteles ceva mai intereabama ..stiu ca am explicat ca P**A |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Acum am si eu o intrebare..............
fratilor care mi-ati trimis ma pe mail brazilu ca vreau sa vb cu el cum dreaq il instalez .......ca nush....... |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
fratilor care aveti ceva crack sau serial number pt (3D studio Max 7) ca io l-am luat de pe net si ii trial ...da-ti pm
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
pai cauta si u pe net ...tre sa il gassesti
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
am facut rost de keygen....acu il am pe veci nu numa pentru 30 de zile....dar mai e o problema ...io imi prind degetele de numa:D:D:D:D:D....
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
bravo dai bice frate ......spor la treaba ......
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
2 Attachment(s)
cum fac cauciuc ?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
cine i-mi da shi mie o textura de lemn pls...
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mah yo sunt nou la 3d imi spune shi mie cineva cum pot sa schimb formatul din 3d in jpeg?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
texturi de lemn : http://images.search.yahoo.com/searc...&cop=&ei=UTF-8
cat despre schimbatul formatului nu inteleg la ce te referi,frost_dani.ai un obiect 3d si vrei o randare in format jpeg?!daca da,atunci cand deschizi respectivu obiect in max,ii da'i un F9(render) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning