Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

peter 19-04-06 12:59

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
unde gasesc tutoriale ptr masini ? un link ceva....

GRIGO 19-04-06 17:35

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ca sa faci masini iti trebuie blueprinturi vezi pe www.the-blueprints.com

peter 19-04-06 19:35

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
pai si cum pun blue printu..nui imagine ? ca nu pot sa o deshid cu maxu

GRIGO 22-04-06 18:59

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
o sa incerc sa iti explic cat dse bine pot.....
deci faci 4 plane fata spate lateral si de sus
selectezi un plan ....(sus jos lateral spate unu din ele)apesi m ....selectezi o sfera si dai click mai jos la difuse .........alegi bitmap....o sa se deschida o fereastra ..si alegi poza care vrei sa o pui sus jos etc
daca nu ai inteles ceva mai intereabama ..stiu ca am explicat ca P**A

GRIGO 22-04-06 19:03

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Acum am si eu o intrebare..............
fratilor care mi-ati trimis ma pe mail brazilu ca vreau sa vb cu el cum dreaq il instalez .......ca nush.......

vlad_VSV 24-04-06 18:12

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
fratilor care aveti ceva crack sau serial number pt (3D studio Max 7) ca io l-am luat de pe net si ii trial ...da-ti pm

GRIGO 24-04-06 21:07

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
pai cauta si u pe net ...tre sa il gassesti

vlad_VSV 24-04-06 22:20

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
am facut rost de keygen....acu il am pe veci nu numa pentru 30 de zile....dar mai e o problema ...io imi prind degetele de numa:D:D:D:D:D....

GRIGO 24-04-06 22:46

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
bravo dai bice frate ......spor la treaba ......

soricelu 01-05-06 15:24

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
2 Attachment(s)
cum fac cauciuc ?

MaTzA 03-05-06 14:37

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
http://www.3dnuts.com/tutorials/modeling_tire.shtml

MaTzA 03-05-06 14:37

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
cine i-mi da shi mie o textura de lemn pls...

frost_dani 06-05-06 18:37

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
mah yo sunt nou la 3d imi spune shi mie cineva cum pot sa schimb formatul din 3d in jpeg?

ad1 06-05-06 19:13

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
texturi de lemn : http://images.search.yahoo.com/searc...&cop=&ei=UTF-8
cat despre schimbatul formatului nu inteleg la ce te referi,frost_dani.ai un obiect 3d si vrei o randare in format jpeg?!daca da,atunci cand deschizi respectivu obiect in max,ii da'i un F9(render)

frost_dani 06-05-06 19:48

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by ad1
texturi de lemn : http://images.search.yahoo.com/searc...&cop=&ei=UTF-8
cat despre schimbatul formatului nu inteleg la ce te referi,frost_dani.ai un obiect 3d si vrei o randare in format jpeg?!daca da,atunci cand deschizi respectivu obiect in max,ii da'i un F9(render)

nu mah cand salvez cum fac sa il dai in jpeg?


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning