![]() |
Re: Machete in lucru - andrew 46
3 Attachment(s)
am mai lucrat la el...
e finisat asta e forma finala,il dau in seara asta cu spritzchit +cateva finisaje minore si voila!! insa am o chestie...ce culoare sa-l fac? am spray negru mat pentru capota si plafon si galben SAU alb pentru restul masini alb ar fi eleganta...galben mai vesela asa:lol: ce spuneti? |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Da!!!Dar nu stiu mie personal miar place alb!!!
Bafta in continuare!!!! |
Re: Machete in lucru - andrew 46
La fel de frumos precumd e de batran:D.
Banuiesc ca spatile din spate is pentru o dubla evacuare, nu? Dai o culoare mai pe modelu lui, un verde inchis ,sky blue, ceva de genu;), sau chiar un two tone! Bafta!! Edit:Merge un galben cu inserti de negru si alb, sau invers.Jongreaza cu astea 3 dupa plac:D! |
Re: Machete in lucru - andrew 46
3 Attachment(s)
Quote:
Quote:
am terminat de finisat macheta maine o vopsesc:dance::dance: |
Re: Machete in lucru - andrew 46
1 Attachment(s)
Sfatul meu ar fi sa mai ai putina rabdare si sa finisezi mai bine in fata.
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
voi astupa grila si o voi reface...n-am ce sa fac..:cry: oricum o sa iasa mult mai frumos. |
Re: Machete in lucru - andrew 46
nu poti sa nivelezi cu o pila ?....
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
culoarea sa fie negru mat......am vazut o emisiune pe discovery,american hot-rods si au modificat si ei un el camino.....l-au facut negru,dar nu negru mat.....poti alege si varianta cu culoare rosie si doua dungi negre pe mijloc.....iti urez succes la "munca"......toate cele bune.....
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
1 Attachment(s)
Quote:
am refacut bara fata.. eu cred ca a ieit mai bine[mie personal imi place foarte mult] |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Da si mie imi place asa!!!Vreau sa o vad vopsita!!!
E super:shock:!!! |
Re: Machete in lucru - andrew 46
felicitari!:D a iesit foarte bine!;) cand vrei sa faci grila,integreaza "lame" din cartela de telefon.;) pentru culoare as opta rosu cu negru!;)
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
o voi vopsi in curand[mai am putin de finisat la ea;)] Quote:
pentru vosea nu stiu...neagra era si nu prea imi placea cred ca in final voi opta pentru alb si capota si plafonul negru mat:rolleyes2 vom vedea:idea: |
Re: Machete in lucru - andrew 46
capota , plafonul si cabina spate negru .....restu alb...ar da foarte bine;)
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
pff...mai ai pana la vopsea! :???:
mie unul nu-mi plac cele doua aerisiri din bara fata...nu stiu, nu e locul lor acolo inceraca o singura aerisire mai mare sau ceva asemanator cu ce ti-am aratat eu in pag. precedenta in spate arata bine si in lateral! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning