![]() |
Re: dubmaniacks
:poke:dooooo what?
|
Re: dubmaniacks
wtf???
|
Re: dubmaniacks
6 Attachment(s)
Salut. M-am gandit sa pun si eu cateva poze cu masina sotiei, un VW Lupo "cult style".
PS: Cum pot intra si eu in posesia unui parasolar? :) |
Re: dubmaniacks
5 Attachment(s)
sa`mi prezit si eu broscoiu` ... actual 1.6 ,si curand 1.8 16v :lol:
la exterior mai am de mici chestii de retusat :oops: si urmeaza sa apara si tablele 7j fata(195/40/1?)/8j spate(215/40/1?) ... si imi cer scuze daca am gresit postand aici :-) |
Re: dubmaniacks
Norbert ce se mai aude de dubmaniacks?
|
Re: dubmaniacks
nimica.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:05. |
- Copyright 2026 4Tuning