Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 04-11-08 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nice pics johnnyica

johnny325 04-11-08 20:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
astea sunt aproape toate masinile care au trecut prin mana mea mai putin cu dacia
remusik tata pune tu poza cu dacia k ti leam trim:D

daffy duck™ 04-11-08 23:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bag fratimiu, dar maine k acum am ajuns acasa de la un bal si sunt cam rupt in gura.....

Lucian_GXZ 05-11-08 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De la ala la care trebuia sa mergem si noi?

Scoop 05-11-08 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
remusik ce ai mai facut cu filmuletu de tulcea k nu apare?(johnny)

daffy duck™ 05-11-08 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1844791)
De la ala la care trebuia sa mergem si noi?

da frate.....caterinca mare ce a fost.....am ramas cu cateva numere de tel:D:D:D:D:D:D

Quote:

Originally Posted by Scoop (Post 1844845)
remusik ce ai mai facut cu filmuletu de tulcea k nu apare?(johnny)

merge.....uite linkul.... https://www.youtube.com/watch?v=6FWiuxQCKgs

o sa urc si filmu cu burn-ul.....pana diseara....:twisted::twisted:

johnny325 05-11-08 12:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult tre sa dau o bere:d
pune poza cu dacia alias furia alba

daffy duck™ 05-11-08 21:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
uite za bitch....:lol:


p.s johnny poate imi dai un tel maine sa iti zic cv (ai numarul la semnatura)....
p.s2 masina asuferit un tragic accident la sfarsitul unei curse nebunesti cu un lamborghini galardo...tin sa va anunt ca a batu cu vreo 5 masini acel lamborghini:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol :

kidu2006 09-11-08 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luciane,n-am stiut unde sa postez si`mi era lene sa`ti scriu pe mess:lol:,dc nu vopsesti "nasul" de la GXZ negru mat?o sa dea super tare crede-ma;)
Si daca te hotarasti,sa-ti vand si`un pont,nu aplica vopseaua direct pe cromul ala ca nu tine,chiar daca freci la el;)
Incearca cu niste plastofix,asta dupa ce ai frecat ca lumea la cromu ala sau nichel ce e!Apoi vopseste`l..sau varianta mai "placuta",da`i cu folie pe el;)negru mat si gata,nu mai ai probleme deloc;)
Sau varianta mai scumpa,cumpara direct nasul negru mat sau carbon!
Dar tot negru mat da mai bine,o sa vezi ce frumos ii sta;)

Lucian_GXZ 09-11-08 17:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiu, o sa urmeze si un nas negru mat, dar nasu l-am cumparat nou si mi-a fost mila sa-l vopsesc, pentru ca era impecabil... oricum masina mea o sa intre la retusuri la sfarsitul lunii asteaia.. la reparat de bari.. urme de accidente (faza cu tiru)... etc...

johnny325 09-11-08 17:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
faza cu tiru =))

kidu2006 09-11-08 17:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
I see ... vopseste-l chiar daca e nou,da mai bine,o sa vezi;)
Johnny,ce-a facut ma tov tau,nu mai vrea masina?

johnny325 09-11-08 20:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
boss nu mai stiu nik de el dak aflu ceva te sun

fiderzen 09-11-08 20:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 10-11-08 01:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1853429)
I see ... vopseste-l chiar daca e nou,da mai bine,o sa vezi;)
Johnny,ce-a facut ma tov tau,nu mai vrea masina?

Stiu ma, oricum urma sa-l vopsesc. Oricum, ms de sfat


All times are GMT +2. The time now is 06:33.

- Copyright 2026 4Tuning