![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nice pics johnnyica
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
astea sunt aproape toate masinile care au trecut prin mana mea mai putin cu dacia
remusik tata pune tu poza cu dacia k ti leam trim:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bag fratimiu, dar maine k acum am ajuns acasa de la un bal si sunt cam rupt in gura.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
De la ala la care trebuia sa mergem si noi?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
remusik ce ai mai facut cu filmuletu de tulcea k nu apare?(johnny)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
o sa urc si filmu cu burn-ul.....pana diseara....:twisted::twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult tre sa dau o bere:d
pune poza cu dacia alias furia alba |
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
uite za bitch....:lol:
p.s johnny poate imi dai un tel maine sa iti zic cv (ai numarul la semnatura).... p.s2 masina asuferit un tragic accident la sfarsitul unei curse nebunesti cu un lamborghini galardo...tin sa va anunt ca a batu cu vreo 5 masini acel lamborghini:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol : |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane,n-am stiut unde sa postez si`mi era lene sa`ti scriu pe mess:lol:,dc nu vopsesti "nasul" de la GXZ negru mat?o sa dea super tare crede-ma;)
Si daca te hotarasti,sa-ti vand si`un pont,nu aplica vopseaua direct pe cromul ala ca nu tine,chiar daca freci la el;) Incearca cu niste plastofix,asta dupa ce ai frecat ca lumea la cromu ala sau nichel ce e!Apoi vopseste`l..sau varianta mai "placuta",da`i cu folie pe el;)negru mat si gata,nu mai ai probleme deloc;) Sau varianta mai scumpa,cumpara direct nasul negru mat sau carbon! Dar tot negru mat da mai bine,o sa vezi ce frumos ii sta;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stiu, o sa urmeze si un nas negru mat, dar nasu l-am cumparat nou si mi-a fost mila sa-l vopsesc, pentru ca era impecabil... oricum masina mea o sa intre la retusuri la sfarsitul lunii asteaia.. la reparat de bari.. urme de accidente (faza cu tiru)... etc...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
faza cu tiru =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
I see ... vopseste-l chiar daca e nou,da mai bine,o sa vezi;)
Johnny,ce-a facut ma tov tau,nu mai vrea masina? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
boss nu mai stiu nik de el dak aflu ceva te sun
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:33. |
- Copyright 2026 4Tuning