![]() |
subaru lu sebastian e cel mai tareeeeeeeee :oops:
georgica , cre'ca nus io ala care se baga aiurea in seama :) voi luati piese de la NICK ? din cauza lui n-ati avut masinile terminate ? |
In general imi aduc totul singur la un pret bun si repede din japonia, pentru mine nu e o problema.
Lucruri mai putin importante mai luam si de la alti furnizori. |
Sebastian, mai ai Dacia de 110cp?
Vorba umbla, se aude ceva ca ai vrea sa intri la raliuri sau vtm. E adevarat? Ar fi frumos si poate facem o echipa. |
Re:
Quote:
ce mai zici?da-mi pm.iti dau si eu! Gura targului le amesteca rau, vorbim acolo sau pe mail, ori te sun! |
Aseara am vazut un Gallardo dezlantuit, era o fiara, impune respect.
Ard de nerabdare sa-mi termin masina, vreau sa simt taria lui Galardo pe pielea mea. |
Stie cineva sigur ca exista un banc 4x4 in Romania la Bucuresti.
La vazut cineva? Nu vreau zvonuri sau din auzite, vreau pe cineva care l-a vazut si garanteaza pt ce spune. Asta e rau in forumul asta ca sunt o gramada de iresponsabili care isi dau cu parerea aiurea, aruncand mi de zvonuri si imbarliga lumea. De vina e gratzian ca nu lasa doar useri cu corespondent real, pe care lumea sa-i cunosca. Sa existe o nota de responsabilitate si seriozitate la toti de aici si sa u se mai abereze la greu. |
1 Attachment(s)
o toyota facuta recent de preparatori mei.
|
Impresionant Subarul tau. Imi plac foarte mult jantele. Imi poti spune te rog de la ce producator sunt :?:
|
O divizie japoneza Speedline.
|
Nu am gasit niciunde Speedline P1 Racing (asa scrie pe ele :roll: ). Imi poti da te rog un link :?:
|
Re:
Quote:
Cine esti tu? |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Te cunosc? Cred ca e normal sa cunosti o persoana, sa te prezinti inainte sa o abordezi. |
Pai si atunci de ce nu ii intrebi pe toti care au scris pe acest topic cine sunt :?:
Sunt un user nou care descopara chestii interesante pe aici :roll: |
Bancul 4x4 de la Vitan e destul de imprecis , e inertial , nu are ventilator sa simuleze curentii de aer si nu iti poate reda nici o valoare a cuplului motor
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning