Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

cioli17 09-12-05 14:03

subaru lu sebastian e cel mai tareeeeeeeee :oops:

georgica , cre'ca nus io ala care se baga aiurea in seama :)

voi luati piese de la NICK ? din cauza lui n-ati avut masinile terminate ?

SEBASTIAN 09-12-05 19:52

In general imi aduc totul singur la un pret bun si repede din japonia, pentru mine nu e o problema.
Lucruri mai putin importante mai luam si de la alti furnizori.

gentoiu 12-12-05 19:05

Sebastian, mai ai Dacia de 110cp?
Vorba umbla, se aude ceva ca ai vrea sa intri la raliuri sau vtm.
E adevarat?
Ar fi frumos si poate facem o echipa.

SEBASTIAN 12-12-05 21:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"gentoiu\"
Sebastian, mai ai Dacia de 110cp?
Vorba umbla, se aude ceva ca ai vrea sa intri la raliuri sau vtm.
E adevarat?
Ar fi frumos si poate facem o echipa.

Oau, salve!

ce mai zici?da-mi pm.iti dau si eu!
Gura targului le amesteca rau, vorbim acolo sau pe mail, ori te sun!

SEBASTIAN 17-12-05 16:56

Aseara am vazut un Gallardo dezlantuit, era o fiara, impune respect.
Ard de nerabdare sa-mi termin masina, vreau sa simt taria lui Galardo pe pielea mea.

SEBASTIAN 17-12-05 22:27

Stie cineva sigur ca exista un banc 4x4 in Romania la Bucuresti.
La vazut cineva? Nu vreau zvonuri sau din auzite, vreau pe cineva care
l-a vazut si garanteaza pt ce spune.
Asta e rau in forumul asta ca sunt o gramada de iresponsabili care isi dau cu parerea aiurea, aruncand mi de zvonuri si imbarliga lumea.
De vina e gratzian ca nu lasa doar useri cu corespondent real, pe care lumea sa-i cunosca. Sa existe o nota de responsabilitate si seriozitate la toti de aici si sa u se mai abereze la greu.

SEBASTIAN 25-12-05 11:35

1 Attachment(s)
o toyota facuta recent de preparatori mei.

hattori 25-12-05 12:22

Impresionant Subarul tau. Imi plac foarte mult jantele. Imi poti spune te rog de la ce producator sunt :?:

SEBASTIAN 26-12-05 08:45

O divizie japoneza Speedline.

hattori 26-12-05 15:14

Nu am gasit niciunde Speedline P1 Racing (asa scrie pe ele :roll: ). Imi poti da te rog un link :?:

SEBASTIAN 26-12-05 15:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"hattori\"
Nu am gasit niciunde Speedline P1 Racing (asa scrie pe ele :roll: ). Imi poti da te rog un link :?:

Nu am sunt in japoneza linkurile nici eu nu am vazut decat dupa catalog, dar p1 racing sunt mai multe firme care faca, scrie pe mai multe jante cred ca e un gen de forma-spitze-aliaj, proportie ceva.
Cine esti tu?

hattori 26-12-05 16:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Cine esti tu?

Adica :?: :?

SEBASTIAN 26-12-05 21:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"hattori\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Cine esti tu?

Adica :?: :?

Am vazut ca ai intrat in vorba cu mine.
Te cunosc? Cred ca e normal sa cunosti o persoana, sa te prezinti inainte sa o abordezi.

hattori 26-12-05 23:44

Pai si atunci de ce nu ii intrebi pe toti care au scris pe acest topic cine sunt :?:
Sunt un user nou care descopara chestii interesante pe aici :roll:

Razvan P 27-12-05 11:46

Bancul 4x4 de la Vitan e destul de imprecis , e inertial , nu are ventilator sa simuleze curentii de aer si nu iti poate reda nici o valoare a cuplului motor


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning