Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/81788-postati-idioate-massuri-primite-messenger.html)

Strainger 26-02-09 13:32

Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
 
prorapid: A murit Guta īnecat cu $alam! prorapid: A murit Penisa inecata cu Ciocoleta Gutza
iubyta: ?Ursul si marmota din reclamele Milka faceau caca in padure, unul langa altul. Stand ei asa, ursul o intreaba pe marmota: -Auzi, pe tine nu te deranjeaza daca ti se lipeste caca de blanita? -Nicidecum , raspunse marmota. Si ursul lua marmota si se sterse cu ea la cur!

Gigel Prorapid 15-03-09 13:31

Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
 
Quote:

Originally Posted by Strainger (Post 2102160)
prorapid: A murit Guta īnecat cu $alam! prorapid: A murit Penisa inecata cu Ciocoleta Gutza
iubyta: ?Ursul si marmota din reclamele Milka faceau caca in padure, unul langa altul. Stand ei asa, ursul o intreaba pe marmota: -Auzi, pe tine nu te deranjeaza daca ti se lipeste caca de blanita? -Nicidecum , raspunse marmota. Si ursul lua marmota si se sterse cu ea la cur!

Asa si? Trebuia sa postezi massul meu aici? Macar eu dau massuri facute de mine si nu primite. Daca cauti massul asta pe google o sa il gasesti postat pe YouTube de pe contul meu officialatb ca sa rad de cocalarii care asculta manele.

mitza mtb 11-04-09 00:24

Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
 
Quote:

Originally Posted by Gigel Prorapid (Post 2149404)
Asa si? Trebuia sa postezi massul meu aici? Macar eu dau massuri facute de mine si nu primite. Daca cauti massul asta pe google o sa il gasesti postat pe YouTube de pe contul meu officialatb ca sa rad de cocalarii care asculta manele.

CA Cauti stiu....:).. si hmm...ce treaba are marmota cu manelistii?:-?...aia prima are oarecum legatura...dar aia cu marmota nu are haz si sens:-??...te pricepi la bancuri seci:):rolleyes2

Gigel Prorapid 11-04-09 07:23

Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 2228415)
CA Cauti stiu....:).. si hmm...ce treaba are marmota cu manelistii?:-?...aia prima are oarecum legatura...dar aia cu marmota nu are haz si sens:-??...te pricepi la bancuri seci:):rolleyes2

Doar primele 2 massuri sunt ale mele(alea cu Penisa si cu guta). Celelalte probabil le-a primit de la altcineva.

pwr_bz 11-04-09 18:40

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
1-Nicu: Maria Mercedesa , cumnata Magistralei , ruda cu Fane Bordura , neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234ROXXX2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteai Ronaldinho Romario Huan Carlos Miramar SUFERA DE EL. Aceasta maladie este incurabila … pt alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima pt a captusii cu aur, si ultima turla din cele 48 de la palatul sau . Pt fiecare depunere mama Omida va va ghici in ness , cafea , 3 in 1 , red bull si alte alea.Daca stergi acest mesaj,jur ca ai INIMAAA DE PIATRAA , INIMA DE LEEU

2-iulia scumpica: cine are sami dea si mie 15 ceni sa dau si eu un msg inafara

3-Axy: care ma adopta si pe mn??? k nimeni nu ma vrea dintre baieti...

4-Bianca: 15 mai nu mergem la scoala. facem greva elevilor pentru MARIREA ALOCATIEI. hai nu fii fraier si da mai departe sa afle toti,scz de mass dar l`am primit si eu sper sa se intample [[[[----Tocilarii Tac Si-nghit, Iar Rebelii il trimit... scz
Bianca: ..care merge cu noi in carrefour?:

scturoag 18-04-09 04:09

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
S-a deschis Carrefour la Buzau ... deci ...COCALARI NAVALITI !!!

pwr_bz 18-04-09 05:29

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
cryna_febletze4you: offff.......dc nu pot sa intalnesc si eo un baiath dragutzz.........dc vad numai mosi de 25 d ani si pocitanii de 15-18 .......dc e viatza mea aja.........dc nu mie scris sa intalnesc pe cnv dragutzzsi frumos (q ochi albastri, de preferabilda si celelalte culori sunt buna numai sa fie baiethu frummos ?.......dc ma urasti doamnee.....de ce?....pur si simplu DE CE???

Strainger 23-04-09 11:28

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
ia-o sentimental " Viata mea e ca o pastila, daca nu ma poti inghiti, atunci suge-ma! " :)))

pwr_bz 24-04-09 05:57

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
dia_17dydy: cine e din jebel si are sa imi imprumute o blicicleta in aceasta seara??multumesc anticipat


PS: cred ca vroia sa mearga la caminul cultural:)):))

REPTYLE 25-04-09 11:24

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
morandy28: Care stie care este diferenta din Benzina si Motorina ?

...

Blondy26 26-04-09 23:53

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
sexxxyyy_brunetzzziiikkkaaa yo brunetzika_buna: Sal` allz!!!Va ruog frum` datzi`mi sh mie nishte commuri p hi5 k nu`mi dha nmn:((((( muooorrrrr!!! va ruog din tuot sufletzzeloo` meo ruoz sh pufffy...nisht` commuriiii!!va iubeeeeee!!! adresa` hi5 la sts meoooo *****


Later edit: am uitat sa zic ca am partea cea mai suculenta a mass-ului din punctul meu de vedere sta in limbajul folosit...mentionez ca fetita in cauza are 15 ani:|

Strainger 04-05-09 12:53

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Maria Mercedesa , cumnata Magistralei , ruda cu Fane Bordura , neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234ROXXX2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteai Ronaldinho Romario Huan Carlos Miramar SUFERA DE EL. Aceasta maladie este incurabila … pt alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima pt a captusii cu aur, si ultima turla din cele 48 de la palatul sau . Pt fiecare depunere mama Omida va va ghici in ness , cafea , 3 in 1 , red bull si alte alea.Daca stergi acest mesaj,jur ca ai INIMAAA DE PIATRAA , INIMA DE LEEU

D@N_NSL 04-05-09 13:48

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
1 Attachment(s)
masuri primite acum cateva zile:shock:

N3n3a 05-05-09 22:54

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
cel mai penibil mass primit vreodata.. :))

Alexandra .: auziţi... ăştia din lista mea.. am o rugăminte, īmi merge foarte greu messu şi vreau să schimb avatarul dar nu pot pentru că am prea mulţi online... dacă aţi putea 5 minute să ieşiţi toţi de pe mess cāt schimb avatarul, apreciez. mulţumesc
Last message received on 5/5/2009 at 11:43 PM

scturoag 05-05-09 23:25

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
hahaha ... ce varza e pitipoanca :lol::lol::lol: si ce tupeu are :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:19.

- Copyright 2026 4Tuning