![]() |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
prorapid: A murit Guta īnecat cu $alam! prorapid: A murit Penisa inecata cu Ciocoleta Gutza
iubyta: ?Ursul si marmota din reclamele Milka faceau caca in padure, unul langa altul. Stand ei asa, ursul o intreaba pe marmota: -Auzi, pe tine nu te deranjeaza daca ti se lipeste caca de blanita? -Nicidecum , raspunse marmota. Si ursul lua marmota si se sterse cu ea la cur! |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
1-Nicu: Maria Mercedesa , cumnata Magistralei , ruda cu Fane Bordura , neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234ROXXX2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteai Ronaldinho Romario Huan Carlos Miramar SUFERA DE EL. Aceasta maladie este incurabila … pt alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima pt a captusii cu aur, si ultima turla din cele 48 de la palatul sau . Pt fiecare depunere mama Omida va va ghici in ness , cafea , 3 in 1 , red bull si alte alea.Daca stergi acest mesaj,jur ca ai INIMAAA DE PIATRAA , INIMA DE LEEU
2-iulia scumpica: cine are sami dea si mie 15 ceni sa dau si eu un msg inafara 3-Axy: care ma adopta si pe mn??? k nimeni nu ma vrea dintre baieti... 4-Bianca: 15 mai nu mergem la scoala. facem greva elevilor pentru MARIREA ALOCATIEI. hai nu fii fraier si da mai departe sa afle toti,scz de mass dar l`am primit si eu sper sa se intample [[[[----Tocilarii Tac Si-nghit, Iar Rebelii il trimit... scz Bianca: ..care merge cu noi in carrefour?: |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
S-a deschis Carrefour la Buzau ... deci ...COCALARI NAVALITI !!!
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
cryna_febletze4you: offff.......dc nu pot sa intalnesc si eo un baiath dragutzz.........dc vad numai mosi de 25 d ani si pocitanii de 15-18 .......dc e viatza mea aja.........dc nu mie scris sa intalnesc pe cnv dragutzzsi frumos (q ochi albastri, de preferabilda si celelalte culori sunt buna numai sa fie baiethu frummos ?.......dc ma urasti doamnee.....de ce?....pur si simplu DE CE???
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
ia-o sentimental " Viata mea e ca o pastila, daca nu ma poti inghiti, atunci suge-ma! " :)))
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
dia_17dydy: cine e din jebel si are sa imi imprumute o blicicleta in aceasta seara??multumesc anticipat
PS: cred ca vroia sa mearga la caminul cultural:)):)) |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
morandy28: Care stie care este diferenta din Benzina si Motorina ?
... |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
sexxxyyy_brunetzzziiikkkaaa yo brunetzika_buna: Sal` allz!!!Va ruog frum` datzi`mi sh mie nishte commuri p hi5 k nu`mi dha nmn:((((( muooorrrrr!!! va ruog din tuot sufletzzeloo` meo ruoz sh pufffy...nisht` commuriiii!!va iubeeeeee!!! adresa` hi5 la sts meoooo *****
Later edit: am uitat sa zic ca am partea cea mai suculenta a mass-ului din punctul meu de vedere sta in limbajul folosit...mentionez ca fetita in cauza are 15 ani:| |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Maria Mercedesa , cumnata Magistralei , ruda cu Fane Bordura , neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234ROXXX2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteai Ronaldinho Romario Huan Carlos Miramar SUFERA DE EL. Aceasta maladie este incurabila … pt alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima pt a captusii cu aur, si ultima turla din cele 48 de la palatul sau . Pt fiecare depunere mama Omida va va ghici in ness , cafea , 3 in 1 , red bull si alte alea.Daca stergi acest mesaj,jur ca ai INIMAAA DE PIATRAA , INIMA DE LEEU
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
1 Attachment(s)
masuri primite acum cateva zile:shock:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
cel mai penibil mass primit vreodata.. :))
Alexandra .: auziţi... ăştia din lista mea.. am o rugăminte, īmi merge foarte greu messu şi vreau să schimb avatarul dar nu pot pentru că am prea mulţi online... dacă aţi putea 5 minute să ieşiţi toţi de pe mess cāt schimb avatarul, apreciez. mulţumesc Last message received on 5/5/2009 at 11:43 PM |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
hahaha ... ce varza e pitipoanca :lol::lol::lol: si ce tupeu are :lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:19. |
- Copyright 2026 4Tuning