Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

Norby89 19-03-08 11:56

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 1432230)
mda.... erau in tzarc ? sau puteai sa le atingi ?

puteai sa le atingi 8) pana la limita bunului simt :lol:puteai si vb.cu cateva din ele,sa faci poze cu ele etc.

intel23 19-03-08 12:47

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
detaliaza-mi ce inseamna etc , o meritat biletu din cate vad :D

Norby89 19-03-08 13:10

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 1432382)
detaliaza-mi ce inseamna etc , o meritat biletu din cate vad :D

eu nu am platit nimica deoarece am fost ca si expozant cu masina;) si etc-u ala ....nu te gandi la prostii :lol:

criss 20-03-08 23:38

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Felix, te rog cenzureaza putin ;) ,inteleg acuma un sfarc ,o buca... da retine pozele cu "intrandu' " gol pt privat :-)

oldschool_boy 21-03-08 06:04

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
pai da,la un moment dat puteai vedea daca e roshie in gat domnisoara,dar ca la luneta,de pe partea cealalta...:lol:

intel23 21-03-08 14:39

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
aha deci fara pasarici... ok bun :D

TEKIN 21-03-08 15:46

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
:) porno star esti bah serios

magda_17 23-03-08 00:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
pt baietii carora le plac blondele ;):-P
(pt toti cei care.....am o vorba sa va spun...)

exit0905 23-03-08 00:46

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by magda_17 (Post 1439627)
pt baietii carora le plac blondele ;):-P
(pt toti cei care.....am o vorba sa va spun...)

ce trebuia sa fie in locul punctelor de suspensie :-?
da-mi PM dk nu poti face o declaratie publica :)
PS:chiar sunt curis!

Black Pearl 23-03-08 01:11

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by magda_17 (Post 1439627)
pt baietii carora le plac blondele ;):-P
(pt toti cei care.....am o vorba sa va spun...)

Saboti din astia parca erau la Leonardo anul trecut in vara! :D

TEKIN 23-03-08 16:16

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
magda... domnisoara asta esti tu daca da uiiiiiiiiiiiiiiiiiii superba....

intel23 24-03-08 18:11

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Ohhhh magda , ai pozat pt. foxes.com ? :o

intel23 25-03-08 08:34

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Cu dedicatie pt. Tristan

criss 25-03-08 13:36

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
De aia se angajeaza atatia la takata :lol:

morghen 25-03-08 14:51

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
cel mai cautat post e inginer de teste la centuri...trebuie sa studiezi problema cu mare atentzie. :lol:


All times are GMT +2. The time now is 20:32.

- Copyright 2026 4Tuning