![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Poze o sa fie destule:),poti sta linistit. Forumisti nu cred ca o sa participe multi...:D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sa inteleg ca indemanare nu va mai fi? Eu parca asa intelesasem...ca va fi si o proba de indemanare! Oricum sper sa ajung la eveniment, si as fi fost tare incantat de o proba de indemanare!
|
Re: Romania participa la campionatul de drift al Angliei BDC
Un singur lucru nu inteleg ...Si tin sa'l intreb personal pe Florin pe forum ..De ce vei fi prezent la Tuning Days in Cluj si nu vei fi prezent si la Baia Mare , orasul tau .Eu tineam foarte mult sa vi pentru o demonstratie de drift , dar si keisuke si dan de la bucuresti au spus ca nu vei fi in tara.Totusi e orasul in care te'ai nascut , crescut ....
|
Re: Romania participa la campionatul de drift al Angliei BDC
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
daca ai afise de lipit te ajut eu...daca ai facut asa ceva. (pt organizator este mesajul)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Ionut punde afise k timpul trece ....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
NOU!!!! Concurs DbDrag !!!! Cu aparate profesionale de masurat decibeli !!! Deci pina la urma e un show (aproape) complet
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
niste fete si e complet ;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Acele Sunt Din Standard....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Faza cu DbDrag ii o premiere sa vad cum o sa fie"Vreme buna in rest se ocupa organizatorii"
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sa ne vedem cu bine si anul asta la Baia Mare.
Sa aveti mare grija la ce firma de paza angajati, sa fie in stare sa tina publicul departe de pista sa nu se intample vreo nenorocire. Sa speram ca o sa fie vreme buna si lume multa. Bafta participantilor ! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Se pare ca vremea tine cu noi!
http://www.accuweather.com/world-for...0MARE&metric=1 |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
Stai linistit , ca la baia mare vor veni masini mult mai tari decat la Cluj ..De exemplu , o masina care a scos 10.8 pe sfertul de mila la King of Europe , si multe altele .....Deci nu va fi o ''labareala'' ..Daca asta chiar crezi , atunci te invit sa vezi cum va fi ...
Afisul cu intarziere......L'am pus deja in cateva locatii |
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning