Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

bogo4all 06-05-08 16:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Poze o sa fie destule:),poti sta linistit. Forumisti nu cred ca o sa participe multi...:D

IonutzMFF 06-05-08 19:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
http://www.emaramures.ro/Stiri/Stire.aspx?NewsID=12849

DjRainManFast 06-05-08 19:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sa inteleg ca indemanare nu va mai fi? Eu parca asa intelesasem...ca va fi si o proba de indemanare! Oricum sper sa ajung la eveniment, si as fi fost tare incantat de o proba de indemanare!

IonutzMFF 06-05-08 21:24

Re: Romania participa la campionatul de drift al Angliei BDC
 
Un singur lucru nu inteleg ...Si tin sa'l intreb personal pe Florin pe forum ..De ce vei fi prezent la Tuning Days in Cluj si nu vei fi prezent si la Baia Mare , orasul tau .Eu tineam foarte mult sa vi pentru o demonstratie de drift , dar si keisuke si dan de la bucuresti au spus ca nu vei fi in tara.Totusi e orasul in care te'ai nascut , crescut ....

bogdan350cid 06-05-08 21:55

Re: Romania participa la campionatul de drift al Angliei BDC
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1518577)
Un singur lucru nu inteleg ...Si tin sa'l intreb personal pe Florin pe forum ..De ce vei fi prezent la Tuning Days in Cluj si nu vei fi prezent si la Baia Mare , orasul tau .Eu tineam foarte mult sa vi pentru o demonstratie de drift , dar si keisuke si dan de la bucuresti au spus ca nu vei fi in tara.Totusi e orasul in care te'ai nascut , crescut ....

si cine ii plateste mii de euro cat cheltuie sa mearga din africa in bm si sa duca masina numai ca sa faca show de drift pentru cativa copilasi in baia mare..am inteles ca la cj o sa fie ceva show mai mare , nu ?

Dany.bilan628 06-05-08 23:42

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
daca ai afise de lipit te ajut eu...daca ai facut asa ceva. (pt organizator este mesajul)

T@m@ngo 07-05-08 10:44

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Ionut punde afise k timpul trece ....

tuner_cata_05 07-05-08 11:14

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 1519577)
Ionut punde afise k timpul trece ....

Daca vor fi terminate afisele,in aceasta seara le vom impartii prin tot orasul...;););)

IonutzMFF 07-05-08 12:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
NOU!!!! Concurs DbDrag !!!! Cu aparate profesionale de masurat decibeli !!! Deci pina la urma e un show (aproape) complet

mosky 07-05-08 12:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
niste fete si e complet ;)

adisoruc 07-05-08 12:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Acele Sunt Din Standard....

T@m@ngo 07-05-08 13:03

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Faza cu DbDrag ii o premiere sa vad cum o sa fie"Vreme buna in rest se ocupa organizatorii"

Evoluti0n 07-05-08 14:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
sa ne vedem cu bine si anul asta la Baia Mare.

Sa aveti mare grija la ce firma de paza angajati, sa fie in stare sa tina publicul departe de pista sa nu se intample vreo nenorocire.

Sa speram ca o sa fie vreme buna si lume multa.

Bafta participantilor !

Raul_bad 07-05-08 15:08

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Se pare ca vremea tine cu noi!
http://www.accuweather.com/world-for...0MARE&metric=1

IonutzMFF 07-05-08 16:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
Stai linistit , ca la baia mare vor veni masini mult mai tari decat la Cluj ..De exemplu , o masina care a scos 10.8 pe sfertul de mila la King of Europe , si multe altele .....Deci nu va fi o ''labareala'' ..Daca asta chiar crezi , atunci te invit sa vezi cum va fi ...

Afisul cu intarziere......L'am pus deja in cateva locatii


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

- Copyright 2026 4Tuning