![]() |
Re: Concurs EvL*Skillz
4 Attachment(s)
am incercat si eu ceva :| (oricum sunt incepator):!::rolleyes2:sad:
|
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
inca una si ma duc :):|
|
Re: Concurs EvL*Skillz
noi suntem multumiti de echipa actuala,si totusi lasam loc si ptr altii .. insa pana acum ..
nu prea e lume .. no offence |
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
incerc si eu :)
Attachment 654187 |
Re: Concurs EvL*Skillz
hopa :D bravo fratele meu :D
ia hai sa vbim si noi pe ym ca ai fost pe placul meu la maxim la poza asta .. esti cam pe aceiasi lungime de unda cu noi .. vezi ca ai id`ul meu in semnatura.. te astept sa-ti mai dau cateva poze sa vedem daca a fost la misto , pura intamplare sau .. chiar stii ce faci :D |
Re: Concurs EvL*Skillz
4 Attachment(s)
|
Re: Concurs EvL*Skillz
Prea putine modificari...adica...fa ceva mai radical ! Ceva sa ramai cu maxilaru` deschis 3 ore :lol: ...
|
Re: Concurs EvL*Skillz
ok....cand o sa am putin timp liber ...o sa pun ...
|
Re: Concurs EvL*Skillz
mie-mi plac asa..
;) nu trebuie sa fie tocmai radical, desigur,e mai bine sa fie wow si sa ramai cu maxilaru fwtwt 3 ore .. insa e bine si asa.. fatza de .. ce alte minunatii am vazut .. keep up the good work .. :) |
Re: Concurs EvL*Skillz
mai este valabil concursul ? ca m-as baga si eu :D
|
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
........
Attachment 666943 |
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
Attachment 666971
Iti place ?Ca sa stiu daca continui si cu celelalte poze :) |
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
si una mica de la mine. :arrow:
|
Re: Concurs EvL*Skillz
mai e valabil concursul ?:)
|
Re: Concurs EvL*Skillz
frumoase ultimile poze, felicitari
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:31. |
- Copyright 2026 4Tuning