Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/69178-boyd-coddington-1945-2008-a.html)

dan_stage28 03-03-08 13:59

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:ce tragedie ma uitam la emisiunile lui si ce piese de arta reusea sa creeze

JUST-DO-IT 03-03-08 14:25

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
mare om....pacat de el.....ma uitam la toate episoadele....stateam si si la 2-3 dim la tv sa vad ce mai construia.....Dumezeu sa-l odihneasca....
R.I.P. BOYD CODDINGTON

Nebunul_89 03-03-08 23:04

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P. trist ... :(

GanGxta 03-03-08 23:28

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
nu-mi vine sa cred, inca mai urmaresc emisiunile pe Discovery, nu parea asa batran.... era un om foarte de treaba, pacat de el :(

ROV` 03-03-08 23:40

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Sa-i fie tarana usoara. El a fost unul dintre oamenii care au intretinut scena Hr si el va ramane in continuare in viata prin creatiile ce au iesit pe poarta garajului sau.

S-a pierdut un talent.Sunt sigur ca si acolo sus construieste HR .

R.I.P

marcelcrisan 04-03-08 13:07

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
RIP...tanar om cred ca mai avea multe de spus in lumea hot rod-urilor,asta e viata azi traiesti maine nu stii

anto_radu 04-03-08 19:37

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
inca un om mare..........ce-i viata asta. RIP Mr Boyd

Ed_Crane_1983 04-03-08 22:00

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Maine va fi inmormantat BC

Funeraliile regretatului Boyd Coddington se vor desfasura maine, 5 martie 2008, in Biserica Catolica Our Lady of Guadalupe, din La Habra. Acestea vor fi urmate de o intalnire la Boyd Coddington Hot Rods and Collectibles.

Mr. Boyd a infiintat Hot Rods in 1978, in Stanton, California. Aici a dezvoltat ceea ce avea sa devina Stilul Boyd pentru hot rod-uri. Familia sa este formata din sotia Jo si cei cinci fii. Cu totii au manifestat interesul de a construi un memorial in amintirea celui care a fost Boyd Coddington. Imaginea sa va influenta pentru totdeauna cultul auto contemporan.

denver 05-03-08 10:33

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
foarte mare pacat , am ramas cu gura cascata cand am citit :( , un om cu o asemenea experienta si daruire ..... rar sa vezi asa om , chiar daca nu il cunosteam.... doar ma uitam la emisiunile lui , il respect pentru pasiune si daruire , in ziua de azi multi fac un mic tuning pe masina dar foarte putini sunt pasionati cu adevarat , R.I.P.

@lexandru 06-03-08 07:58

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Dumnezeu Sa Il Ierte:((

Slim29 06-03-08 12:25

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
RIP Boyd.. Mare om! am o intrebare care Roy?? [Roy Scheider??]

Snapy_xxl 06-03-08 13:54

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Slim29 (Post 1404151)
RIP Boyd.. Mare om! am o intrebare care Roy?? [Roy Scheider??]

Roy adica asta ;)

N.O.X.man 07-03-08 18:18

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Sorry pt. el imi pare rau de Duane nush ce se va alege de firma RESPECT mare om. :((((

[email protected] 07-03-08 23:22

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P nu pot sa cred ........trist.........

wlady 08-03-08 07:47

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
No comment ! RIP :(


All times are GMT +2. The time now is 11:04.

- Copyright 2026 4Tuning