![]() |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:ce tragedie ma uitam la emisiunile lui si ce piese de arta reusea sa creeze
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
mare om....pacat de el.....ma uitam la toate episoadele....stateam si si la 2-3 dim la tv sa vad ce mai construia.....Dumezeu sa-l odihneasca....
R.I.P. BOYD CODDINGTON |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
R.I.P. trist ... :(
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
nu-mi vine sa cred, inca mai urmaresc emisiunile pe Discovery, nu parea asa batran.... era un om foarte de treaba, pacat de el :(
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Sa-i fie tarana usoara. El a fost unul dintre oamenii care au intretinut scena Hr si el va ramane in continuare in viata prin creatiile ce au iesit pe poarta garajului sau.
S-a pierdut un talent.Sunt sigur ca si acolo sus construieste HR . R.I.P |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
RIP...tanar om cred ca mai avea multe de spus in lumea hot rod-urilor,asta e viata azi traiesti maine nu stii
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
inca un om mare..........ce-i viata asta. RIP Mr Boyd
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Maine va fi inmormantat BC
Funeraliile regretatului Boyd Coddington se vor desfasura maine, 5 martie 2008, in Biserica Catolica Our Lady of Guadalupe, din La Habra. Acestea vor fi urmate de o intalnire la Boyd Coddington Hot Rods and Collectibles. Mr. Boyd a infiintat Hot Rods in 1978, in Stanton, California. Aici a dezvoltat ceea ce avea sa devina Stilul Boyd pentru hot rod-uri. Familia sa este formata din sotia Jo si cei cinci fii. Cu totii au manifestat interesul de a construi un memorial in amintirea celui care a fost Boyd Coddington. Imaginea sa va influenta pentru totdeauna cultul auto contemporan. |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
foarte mare pacat , am ramas cu gura cascata cand am citit :( , un om cu o asemenea experienta si daruire ..... rar sa vezi asa om , chiar daca nu il cunosteam.... doar ma uitam la emisiunile lui , il respect pentru pasiune si daruire , in ziua de azi multi fac un mic tuning pe masina dar foarte putini sunt pasionati cu adevarat , R.I.P.
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Dumnezeu Sa Il Ierte:((
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
RIP Boyd.. Mare om! am o intrebare care Roy?? [Roy Scheider??]
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Sorry pt. el imi pare rau de Duane nush ce se va alege de firma RESPECT mare om. :((((
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
R.I.P nu pot sa cred ........trist.........
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
No comment ! RIP :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:04. |
- Copyright 2026 4Tuning