![]() |
Re: Aderare Usergroup
Da, poti sa dai add! :)
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Ma bag si eu :)
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Salut,
Se poate sa dau si eu JOIN? Pun mai jos doua fotografii cu machetele mele. Mersi;) |
Re: Aderare Usergroup
Da, poti da join! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
ma pot baga si eu ?
|
Re: Aderare Usergroup
Pune o poză de grup te rog cu colecția ta, e complicat să urmărim tot topicul, sau măcar spune cāte machete numără colecția ta īn funcție de scări.
Ps: Am rezolvat cu topicul ăla.;) |
Re: Aderare Usergroup
1/24 - 26 buc si 1/38 - 2 buc
|
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Salut eu pot da join?
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Vă repet , nu mai dați join la usergroup dacă nu puneți aici link către topicul īn care vă prezentați colecția sau cel puțin o poză de grup!;)
|
Re: Aderare Usergroup
8 Attachment(s)
cateva poze cu machetele mele, poate voi fi acceptat!!!
|
Re: Aderare Usergroup
Sa zicem ... poti sa dai add!
|
Re: Aderare Usergroup
am dat, multumesc mult, din pacate nu am avut poze de grup cu toate machetele, am in jur de 25 1:18, mai pusesem cateva poze dar nu au aparut. nu conteaza, multumesc mult oricum!!!
|
Re: Aderare Usergroup
8 Attachment(s)
Salut!As vrea si eu sa intru in grup!!!Fabi astept!!:D:oops:!!!!Cateva din ele!
|
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Indraznesc si eu sa cer permisiunea de a da join!?!:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:53. |
- Copyright 2026 4Tuning