Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

coman razvan 08-12-09 16:08

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti sa dai add! :)

DoYaSeeMe 10-12-09 15:59

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Ma bag si eu :)

cristi_iasi 17-12-09 10:27

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Salut,

Se poate sa dau si eu JOIN? Pun mai jos doua fotografii cu machetele mele.

Mersi;)

coman razvan 17-12-09 11:22

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti da join! ;)

lauTM 18-12-09 12:27

Re: Aderare Usergroup
 
ma pot baga si eu ?

manu_96xls 18-12-09 13:00

Re: Aderare Usergroup
 
Pune o poză de grup te rog cu colecția ta, e complicat să urmărim tot topicul, sau măcar spune cāte machete numără colecția ta īn funcție de scări.
Ps: Am rezolvat cu topicul ăla.;)

lauTM 18-12-09 13:25

Re: Aderare Usergroup
 
1/24 - 26 buc si 1/38 - 2 buc

alzn0rbert 18-12-09 13:54

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
Salut eu pot da join?

manu_96xls 18-12-09 14:30

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by lauTM (Post 2902745)
1/24 - 26 buc si 1/38 - 2 buc

Poți da join.;)

Quote:

Originally Posted by alzn0rbert (Post 2902821)
Salut eu pot da join?

Hmmm, da!;)

manu_96xls 19-12-09 11:19

Re: Aderare Usergroup
 
Vă repet , nu mai dați join la usergroup dacă nu puneți aici link către topicul īn care vă prezentați colecția sau cel puțin o poză de grup!;)

inchains0 20-12-09 16:19

Re: Aderare Usergroup
 
8 Attachment(s)
cateva poze cu machetele mele, poate voi fi acceptat!!!

coman razvan 20-12-09 16:21

Re: Aderare Usergroup
 
Sa zicem ... poti sa dai add!

inchains0 20-12-09 16:46

Re: Aderare Usergroup
 
am dat, multumesc mult, din pacate nu am avut poze de grup cu toate machetele, am in jur de 25 1:18, mai pusesem cateva poze dar nu au aparut. nu conteaza, multumesc mult oricum!!!

porsheGTS 23-12-09 17:31

Re: Aderare Usergroup
 
8 Attachment(s)
Salut!As vrea si eu sa intru in grup!!!Fabi astept!!:D:oops:!!!!Cateva din ele!

Mexikanu1405 29-12-09 11:40

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
Indraznesc si eu sa cer permisiunea de a da join!?!:D


All times are GMT +2. The time now is 03:53.

- Copyright 2026 4Tuning