![]() |
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
sal
ce ai pt g4 in materie de grila fata plasa, stopuri negre led si elron? ms (poze si scoruri:)) |
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
salut ,
am grila plasa am stopuri pe led dar rosii am angel eyes am pleoapa luneta nu eleron poze si preturi maine |
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
astept;)
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
sal astept si eu pozele q accesorii pt golf 4
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
1 Attachment(s)
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
4 Attachment(s)
Salut ,
@Speed4U - 230 euro - numai asa am - daca te hotarasti repede s-ar putea sa le ai pana de Craciun.(ai poza) Pentru golf 4 : Stopuri - 580 ron / set - sunt pe led - negociabil ( nu sunt fk sunt dectane) Grila plasa - 66 euro Grila neagra - 35 euro Grila cu linii cromate - 60 euro Pleoapa luneta (nu eleron) - pleoapa acopera luneta - 60 euro(poza) Angel eyes pe negru - 877 ron / set - negociabil(poza) Grilele stiti cum arata.Am pus poza numai cu stopurile.Toate produsele sunt noi. |
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
nu ,eu caut modelu ala care se prinde in cleme fix pe bara ;) ms oricum
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
ok np
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
sal ce ai sa imi oferi ptr. un passat 3bg 2002 sunt interesat de eleron luneta ,eleron tip m pleoape si o grila cromata badgeless astept pm sau aici pe forum raspuns aa si preturile exprimate in lei ,ms.
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
ti-am dat pm cu ce am.
Pt produsele exacte numai dupa revelion |
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
grila fara semn golf 2 cu 2 faruri - 110 ron
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
cv eleron pt golf 2....poze si pret daca ai
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
pe stoc nu am sorry si daca e sa aduc numai in ianuarie
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
si cv poze cu modele de care poti aduce?...
|
Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
Salut motor complet aduci? Daca da ma intereseaza un GTI 16V 2.0 si pretu.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:07. |
- Copyright 2026 4Tuning