Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto VW (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw.html)
-   -   [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/63910-vand-piese-auto-lunete-parbrize-produse-tuning.html)

razvy_2002 05-12-08 15:22

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
sal
ce ai pt g4 in materie de grila fata plasa, stopuri negre led si elron?
ms (poze si scoruri:))

Perfect Auto 05-12-08 21:00

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
salut ,
am grila plasa
am stopuri pe led dar rosii
am angel eyes
am pleoapa luneta nu eleron
poze si preturi maine

razvy_2002 06-12-08 16:14

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
astept;)

b-01-ptk 06-12-08 17:32

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
sal astept si eu pozele q accesorii pt golf 4

Speed4U 07-12-08 17:49

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
1 Attachment(s)
Sal!! prelungire bara spate golf 3 ??pret?

Attachment 721274

Perfect Auto 09-12-08 08:01

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
4 Attachment(s)
Salut ,

@Speed4U - 230 euro - numai asa am - daca te hotarasti repede s-ar putea sa le ai pana de Craciun.(ai poza)

Pentru golf 4 :
Stopuri - 580 ron / set - sunt pe led - negociabil ( nu sunt fk sunt dectane)
Grila plasa - 66 euro
Grila neagra - 35 euro
Grila cu linii cromate - 60 euro
Pleoapa luneta (nu eleron) - pleoapa acopera luneta - 60 euro(poza)
Angel eyes pe negru - 877 ron / set - negociabil(poza)
Grilele stiti cum arata.Am pus poza numai cu stopurile.Toate produsele sunt noi.

Speed4U 09-12-08 19:09

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
nu ,eu caut modelu ala care se prinde in cleme fix pe bara ;) ms oricum

Perfect Auto 10-12-08 08:42

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
ok np

tygi_one 10-12-08 12:18

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
sal ce ai sa imi oferi ptr. un passat 3bg 2002 sunt interesat de eleron luneta ,eleron tip m pleoape si o grila cromata badgeless astept pm sau aici pe forum raspuns aa si preturile exprimate in lei ,ms.

Perfect Auto 10-12-08 18:31

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
ti-am dat pm cu ce am.
Pt produsele exacte numai dupa revelion

Perfect Auto 12-12-08 12:29

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
grila fara semn golf 2 cu 2 faruri - 110 ron

Tomy 12-12-08 17:44

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
cv eleron pt golf 2....poze si pret daca ai

Perfect Auto 12-12-08 19:30

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
pe stoc nu am sorry si daca e sa aduc numai in ianuarie

Tomy 12-12-08 21:42

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
si cv poze cu modele de care poti aduce?...

Gogutza29 15-12-08 15:22

Re: [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Salut motor complet aduci? Daca da ma intereseaza un GTI 16V 2.0 si pretu.


All times are GMT +2. The time now is 23:07.

- Copyright 2026 4Tuning