![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
ANM unde esti tata cu suzuki si cu vectra aia de 130cp?:rolleyes2
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Upppppppdateeeeeeee la listaaaa:twisted: vinerea trecuta...
Celica 105cp VS Golf II 140cp golfu a castigat,la diferenta mica:lol:(am comis-o si pe a3a):rolleyes2 Celica 105cp VS acelasi A4 1.9 TDI 131cp Celica WINSSSSSS la o masina distanta:twisted: Ceva doritori?:rolleyes2,k mi-am sudat si tobele in sfarsit,poate am toti caii acum:dance: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
p.s.: sa-mi faci un discount la bordel cand e gata:lol::lol::lol: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
OT. Mikafly, ce cod motor ai? Poate schimbam niste ganduri vis-a-vis de fassssssaiala la Braila.
ON. Kidule, pacat ca nu vii la Braila. Eram curios cum stai cu un Scirocco din '83. Poate daca treci prin Iasi... |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Poate vii tu la mare pe 3 mai la legale;).ce detalii poti sa-mi dai despre masina? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
parca nu era diesel a ta ultima oara cand am vazut-o :)) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Kidule, motorul meu e un 1.8 16V de 128 de cai, momentan aspirat. Iar la mare nu stiu daca mai ajung, pentru ca masina intra intr-un proces de metamorfoza. :lol:. Shadowro, cu mare placere. M-am jucat o singura data cu un CRX de 160 de cai, dar omu' nu gasea volanu', deci...sunt curios. Spune-mi niste timp 0-100 si 402m, sa-mi fac o idee.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Nu vad de ce ti-as spune codul motor,....ne intalnim...ne dam...ne strangem mainile...ne pupam (glumesc).....si gata.....presupun ca la halul in care merge masina mea acum,mai mult de 120 de cai(si astia nesiguri) nu are. Nu imi este rusine sa pierd,si nu imi e frica sa ma dau.Deci......daca intrii la alta grupa decat C poate rezolvam cumva la sfarsit. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Nu stiu de ce aveam impresia ca ai un motor de VW sub capota. Si ma gandeam ca-i ori PL-ul de 128 de cai ori KR-ul de 139. Stai linistit, nu sufar de nimic, eram doar curios. La Braila oricum vin, daca nu-mi face figuri masina, dar intru la 101-130. Asta parca era grupa B. Oricum, mi-ar placea sa ne dam si, cu tot patriotismul de care pot da dovada, iti urez sa ma faci 8). Mi-ar placea ca, ce n-au putut face masini de fite, cu soferi de fite, sa poata face o Dacie lucrata. Ne vedem acolo :-)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
ZYZ,ai destui caluti,si io as fi curios cum as sta cu tine...eu 0-100km am scos cam 10secunde,iar pe net celica mea cica ar scoate 11secunde,am cronometrat de mai multe ori
Iar pe 400m in general am facut masini de 130cp,iar cu cele de 140cp am stat langa ele..bine putin in spate logic!Dar depinde si ce greutate are masina ta A mea cu tot cu mine ajunge la 1200kg....Sper sa ne putem intalni odata la vreo iLEGALA ceva,pacat ca nu poti sa vii la C-ta..si eu la Braila:???:..De asemenea sunt curios cum as sta cu Nova lu` "mika":rolleyes2,poate ajunge el la C-ta la legale In fine,va urez multa bafta si sa aveti grija...si daca se poate sa bagati ceva filme de la Braila sa vad ce ati facut! P.S.: MIKAFLY,daca ne vdm la c-ta si te fac sa stii k yo nu te pup:)))),nu de alta da ai zis k esti pupacios:)))..glumesc gogule |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Ma scuzi....nu ma dau mare...dar daca ai 105 cai cat zici....si faci 10s pana la 100....nu prea ai cum sa ma faci.(nu zic cu rautate)......si nici nu prea ai cum sa te tii.... Dar daca o sa fie timp si loc....cu cea mai mare placere ne dam de cate ori vrei tu.Daca nu mi se strica cotetul la Braila(nu ar avea de ce)..be vedem sigur la mare pe 3. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning