Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 330Ci / Cateva sfaturi (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/62615-e46-330ci-cateva-sfaturi.html)

robisavage 15-03-09 18:51

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
3 Attachment(s)
pozeeee

sezione91_blue 26-03-09 19:29

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
2 Attachment(s)
ca tot e vorba de poze...

Smiley89 26-03-09 19:30

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
daca vorbiti de poze dc sa nu vorbim si de filmari :P :P Sambata la pranz,ora 11.15 , pro tv,emisiunea pro motor , reportaj -bmw - Dj 89 Smi :P

sezione91_blue 26-03-09 20:03

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
asteptam sa zici asta...:D am vazut la status ca aveai "plecat la filmari pentru ProMotor." sau ceva in genu`...
Bravo Bravo Bravo... 8)

B0yCk 28-03-09 10:21

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
:)) iauite-o ma la protv DJ-89-SMI :)) super masina ;) felicitari !!

Aaronnel^ 28-03-09 11:10

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
tuning tata de dolj :> mancatziash tare mai e

xxdadixx 28-03-09 12:14

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
Cand e reluarea ?

B0yCk 28-03-09 12:26

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
reluarea am impresia ca e pe procinema...parca era duminica dimineata, sau ceva gen..cauta in program mai bine.

Capone_street 28-03-09 12:29

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
FELICITARI SUPERBA MASINA
am vazut si eu emisiunea PRO MOTOR de astazi
:D

Smiley89 28-03-09 15:00

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
reluarea stiu ca e maine dimineata la 6,si pe sport.ro sunt vreo 2-3 emisiuni pro motor dar nu stiu daca e editia de astazi.multumesc pt posturi:)

loverboy 28-03-09 15:52

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
Aici e emisiunea pentru cine a pierdut-o http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p...or/video/19880 :lol:

Guwy 28-03-09 19:01

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
Frumoasa masina , as putea spune ca este chiar superba ... dar cei de la Pro-Motor au exagerat cu titlul acela " Cel mai tunat BMW " si mai am o intrebare pentru tine , sper sa nu te superi pe mine sau sa o iei in nume de rau , dar in ce ai bagat 10.000-12.000 de euro ?

dRR-XWX 28-03-09 19:07

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
Vopsea + jante + lsd + muzica + suspensie + faruri + stopuri + multe altele ! f tare . sa vad cand faci pasu ... la turbo :D

Smiley89 29-03-09 10:26

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
Alb perlat acatist - 1500 e
Jante Kosei 18" - 1400 e
Lsd Doors - 2000 e
Stopuri LED - 300 e
Xenon proiectoare + Angels eyes - 300 e
Embleme carbon - 100 e
Grile carbon - 150 e
Dvd Pioneer - 1000 e
Subwoofer Magnat + Statie Magnat + Condensator Audison - 500 e
Difuzoare Power Bass fatza + spate - 150 e
Filtru Sport Bmc Carbon - 300 e
Evacuare Borla - 300 e
Eleron Luneta Acschintzer + Portbagaj - 200 e
Pleoape - 100 e
Cip Tuning - 300 e
Discuri frana perforate sport - 500 e
Suspensie sport sachs - 300 e
Pedale Sport Acschintzer - 300 e
... am zis 10-12 mii,sunt 9700 cele scrise mai sus..oricum cu vopsitu unora si montaju...sar de 12 mii,asa ca...

shobby89 29-03-09 11:36

Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
 
fara indoiala cel mai frumos 3-ar ai grija de el dami si mie idu tau daca vrei sunt un prieten mai vechi..


All times are GMT +2. The time now is 06:55.

- Copyright 2026 4Tuning