![]() |
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
3 Attachment(s)
pozeeee
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
2 Attachment(s)
ca tot e vorba de poze...
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
daca vorbiti de poze dc sa nu vorbim si de filmari :P :P Sambata la pranz,ora 11.15 , pro tv,emisiunea pro motor , reportaj -bmw - Dj 89 Smi :P
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
asteptam sa zici asta...:D am vazut la status ca aveai "plecat la filmari pentru ProMotor." sau ceva in genu`...
Bravo Bravo Bravo... 8) |
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
:)) iauite-o ma la protv DJ-89-SMI :)) super masina ;) felicitari !!
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
tuning tata de dolj :> mancatziash tare mai e
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
Cand e reluarea ?
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
reluarea am impresia ca e pe procinema...parca era duminica dimineata, sau ceva gen..cauta in program mai bine.
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
FELICITARI SUPERBA MASINA
am vazut si eu emisiunea PRO MOTOR de astazi :D |
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
reluarea stiu ca e maine dimineata la 6,si pe sport.ro sunt vreo 2-3 emisiuni pro motor dar nu stiu daca e editia de astazi.multumesc pt posturi:)
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
Aici e emisiunea pentru cine a pierdut-o http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p...or/video/19880 :lol:
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
Frumoasa masina , as putea spune ca este chiar superba ... dar cei de la Pro-Motor au exagerat cu titlul acela " Cel mai tunat BMW " si mai am o intrebare pentru tine , sper sa nu te superi pe mine sau sa o iei in nume de rau , dar in ce ai bagat 10.000-12.000 de euro ?
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
Vopsea + jante + lsd + muzica + suspensie + faruri + stopuri + multe altele ! f tare . sa vad cand faci pasu ... la turbo :D
|
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
Alb perlat acatist - 1500 e
Jante Kosei 18" - 1400 e Lsd Doors - 2000 e Stopuri LED - 300 e Xenon proiectoare + Angels eyes - 300 e Embleme carbon - 100 e Grile carbon - 150 e Dvd Pioneer - 1000 e Subwoofer Magnat + Statie Magnat + Condensator Audison - 500 e Difuzoare Power Bass fatza + spate - 150 e Filtru Sport Bmc Carbon - 300 e Evacuare Borla - 300 e Eleron Luneta Acschintzer + Portbagaj - 200 e Pleoape - 100 e Cip Tuning - 300 e Discuri frana perforate sport - 500 e Suspensie sport sachs - 300 e Pedale Sport Acschintzer - 300 e ... am zis 10-12 mii,sunt 9700 cele scrise mai sus..oricum cu vopsitu unora si montaju...sar de 12 mii,asa ca... |
Re: E46 - 330Ci / Cateva sfaturi
fara indoiala cel mai frumos 3-ar ai grija de el dami si mie idu tau daca vrei sunt un prieten mai vechi..
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:55. |
- Copyright 2026 4Tuning