Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

vasi..cj 07-07-09 20:18

Re: E30 - 320is///M-Power
 
bravo pt show u de duminica !!!!! iai dat grav a 2 oara 2 bum !!! amndoua au bubuit am avzut ca tia zburat de la m -tehnik ceva si tia sarit vopseaua da se face!!

E30_M3_ 08-07-09 22:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by alecsutu1 (Post 2467901)
Off topic-pica intinzatoarele de la lantul de distributie multi le-au upgradat punand de M3 E36 daca te uiti pe net o sa vezi ca e o problema comuna la motoarele astea.

salut...
la mine cel putin nu a fost intinzatorul pt ca am pus nou si tot asa problema sunt patinele care intind lantzu.
Trebuie schimbat regulat si nu sunt probleme.....

naka66vio 26-07-09 16:49

Re: E30 - 320is///M-Power
 
poae cu interiorul ai?motorul este omologat?felicitari pt masina.am vazut o de vanzare la bazar

E30_M3_ 31-07-09 22:23

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 2513939)
poae cu interiorul ai?motorul este omologat?felicitari pt masina.am vazut o de vanzare la bazar

salut...
am sa pun poze cu masina ....
motorul nu este omologat dar se paote, eu nu am vreme de umblat...

paul_cj,,,v12 21-08-09 08:37

Re: E30 - 320is///M-Power
 
4 Attachment(s)
,,,:twisted:

E30_M3_ 23-09-09 22:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by paul_cj,,,v12 (Post 2574087)
,,,:twisted:

DE VANZARE !!!!!!!

Cuiutz 24-09-09 04:02

Re: E30 - 320is///M-Power
 
daca il iau eu .. dai si garantie :p?

ukgarage 24-09-09 08:07

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Scrie-ne te rog un pret si fa-ne o descriere scurta a masinii, an, km, motor etc. Si daca ai niste poze recente, inclusiv interior si motor, ar fi super.

vasi..cj 24-09-09 21:15

Re: E30 - 320is///M-Power
 
:rolleyes2cred ca se vede in poze de mai sus sau de cateva paginii mai in spate ce descriere are !!si poze !!!

ukgarage 25-09-09 08:56

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Vasi, sa nu fie cu suparare, dara daca erai bucurestean si spuneai "paginii" in loc de "pagini" iti dadeam crezare intr-un fel, dar asa, ardelean si "paginii"? :)
Plus, lasa proprietarul sa raspunda la intrebarile mele, fii dragut.
Eu nu degeaba am cerut poze recente, nu degeaba am intrebat de toate detaliile acestea.
Cred ca este chiar util pentru a-si vinde masina mai usor. Parerea mea ;)

paul_cj,,,v12 25-09-09 09:59

Re: E30 - 320is///M-Power
 
daca ai fi interesat ai trimite pe PM un mesaj si iai cere nr de tel si ai vb cu el ! Orcum masina e inpecabila !pe povestii is multii !

hanganu 26-09-09 11:33

Re: E30 - 320is///M-Power
 
cam tare bmw ul mai pune ceva poze sal vedem mai bine !!

naiman 17-10-09 01:08

Re: E30 - 320is///M-Power
 
park masina am vazut-o in ct acum nush sigur dar fara bari

paul_cj,,,v12 03-08-10 19:37

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by naiman (Post 2725586)
park masina am vazut-o in ct acum nush sigur dar fara bari

masina sa vandut nu :ai avut cum sa o vezi sa vandut peste drum de vechea locatie ;);) :lol:

Gyo*TDS 03-08-10 20:00

Re: E30 - 320is///M-Power
 
e bine k a ajuns la un pasionat:D


All times are GMT +2. The time now is 07:13.

- Copyright 2026 4Tuning