Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

Xel'Naga 13-09-07 23:41

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by adi2aerox (Post 1097305)
xel'naga... si eu sunt scorpion:twisted: :twisted: :twisted:

esti de al meu ... SCORPION KING :lol: :rolleyes2 :idea: :arrow:

TR_00_ANN 14-09-07 00:03

Re: Ce zodie sunteti?
 
:D Varsator:D

Anka Blonda 15-09-07 12:29

Re: Ce zodie sunteti?
 
varsator...hate itX(X(X(...

Magos 15-09-07 12:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
Balanta...
Cred ca am mai zis-o...
Nehotarata si (cica) echilibrata...
Aaaaa...
Si vesnic indragostita =)) :))

Marius 15-09-07 12:53

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpion
http://horoscop.ele.ro/Tu_cu_El_Viat...n_--a1093.html
http://horoscop.ele.ro/articol?cauta...iac=8&zodie=31
http://horoscop.ele.ro/Tu_cu_El_Cum_...on_--a828.html

VaLeX 23-09-07 13:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
dRac :evil:

EaGle 23-09-07 23:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
Capricorn 10 Ianuarie ..(ff mandru :D)

Personalitatea zodiei Capricorn

Nativul Capricorn este disciplinat, loial, serios, practic, se orienteaza catre succes. Capata cu greu īncredere īn ceilalti. Are un puternic simt al realitatii. El se concentreaza asupra esentialului, este sārguincios, perseverent, econom, corect.

Nativul din zodia Capricorn este un om pe care te poti baza. Īsi cheltuie energia metodic si "se catara" īncet spre telurile lui ambitioase. Un Capricorn merge la sigur si evita experimentele. Are aptitudini pentru profesiuni ca inginer, administrator, constructor sau mestesugar (īn general īn profesiuni legate de pamānt).
:D

Bebe4ever 30-09-07 19:27

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by dreamer (Post 1020359)
Fecioara 29 aug.

aceiasi zi cu mine, numai ca eu sunt an de fabricatie mai vechi :D

Mariusz_PH 30-09-07 20:21

Re: Ce zodie sunteti?
 
si votez si postez :D ca sa fie cu rima :-P Berbec is :D

G0rdy 30-09-07 21:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpion 07 noiembrie :)

sandrin 30-09-07 22:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpionii si gemenii lideri :):):)

Spark 30-09-07 22:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
si sunt mandru de zodia mea ...adik Scorpion

FLAME 30-09-07 22:27

Re: Ce zodie sunteti?
 
13 mai:D adik..taurash:D:)

Florin_Tei 23-11-07 23:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
Nascut pe 1 August deci sunt Leu

~Ada~ 23-11-07 23:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
09.10=Balanta :woowoo: :woowoo: :joy:
Motto-ul zodiei Balanta:
Imi deschid inima, impartasesc experiente agreabile cu altul si tin seama de nevoile lui, fara a deveni dependent de el.:eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:


All times are GMT +2. The time now is 23:48.

- Copyright 2026 4Tuning