Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

8852 05-08-06 14:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
da' mai vreau si eu la mareeee :(
k nu mi-a ajuns doar de 2 ori... :(

Eu luni sunt acolo. Te astept! 8)

aleks 07-08-06 09:49

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
pai o sa merg, dar depind de ceva chestiuni pe la firma mea si abia dupa aia...

8852 14-08-06 16:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
M`am intors! :P

2102 14-08-06 21:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Welcome back. :D Cum a fost?

8852 14-08-06 21:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Super tare, faza aiurea e ca m`am cam ars pe spate si am cojit vreo 3 straturi pana acum si continua sa cada :-P . In rest toate bune si frumoase, mai vreau :shock: :D

Slim29 15-08-06 16:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
La misto mai ai de gand sa ajungi in buc???

Vladutzzz_sv 15-08-06 22:31

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Vom ajunge in bucuresti....soon....trebuie onorata acea provocare :)

8852 16-08-06 09:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by slim4r5
La misto mai ai de gand sa ajungi in buc???

Da, voi veni in decursul lunii asteia, dar inca nu stiu data. O sa anunt ;)

aleks 16-08-06 10:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
poate ne intalnim pe acolo andrei, ca si eu tre' sa ajung...:rolleyes2

Low_Ridah 16-08-06 11:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Eu azi plec din Bucuresti .....:( m-am int cu Mic si atat...

aDytZa_1989 16-08-06 11:16

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ai fost in Buc. trebuia sa fi anuntzat si u. :( low imi pare rau :( :cry: :cry:. sper ca pe andrei si aleks sa nu ii mai ratam :|

Slim29 16-08-06 16:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
si pe vlad nu o sa-l ratez .. 100%stie el dc!

8852 16-08-06 16:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
poate ne intalnim pe acolo andrei, ca si eu tre' sa ajung...:rolleyes2

Poate ai nevoie de co-pilot! :dance: :yikes: :rockon: :chuckel: :woowoo: :joy: :peace:

aleks 17-08-06 08:37

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah
Eu azi plec din Bucuresti .....:( m-am int cu Mic si atat...

lasa man , to e bine, eu am fost si n-am reusit sa ma intalnesc cu nimeni...

aDytZa_1989 17-08-06 08:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cand ai fost in BUC ? :| :|


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning