![]() |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
inca un logan frumos....
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Asta chiar e o aparitie !:shock: felicitari Sorine
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
8 Attachment(s)
..IF 60 GIF ..
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
super frumos loganul verde :D
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
nu e idee originala...sau cel putin nu culoarea..a fost altul inainte:P
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Toate sunt frumoase , dar la majoritatea kiturilor doar culoarea difera :( . Respect celor care si`au confectionat singuri barile , alea sunt idei cu adevarat originale , ne`mai contand culoarea , daca e perlata , metalizata , mata sau ca e nevopsita .
|
RBG_ul...
6 Attachment(s)
prezent
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Nota 10 , niste poze cu bara spate ?
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
Cateva poze dupa ultimile vizite pe la Pilot
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
5 Attachment(s)
Inca un "kit" .
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
:idea: "parerea mea personala" e urmatoarea: B 72 RBG si IF 12 LOW cele mai reusite dacii:clap:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Cat costa barele de le LOW si cine le face?
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning