Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Poze kit-uri Dacia Logan! (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/58955-poze-kit-uri-dacia-logan.html)

sorin_pss 08-07-11 16:24

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
7 Attachment(s)
inca un logan frumos....

ROAD EMPIRE 08-07-11 16:27

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Asta chiar e o aparitie !:shock: felicitari Sorine

radugif 10-08-11 10:31

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
8 Attachment(s)
..IF 60 GIF ..

dice18 16-08-11 07:58

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
super frumos loganul verde :D

raul_rpl 18-08-11 19:24

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
nu e idee originala...sau cel putin nu culoarea..a fost altul inainte:P

FAST&FURIOUS 18-08-11 20:41

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by raul_rpl (Post 4534257)
nu e idee originala...sau cel putin nu culoarea..a fost altul inainte:P

Din pacate sau din fericire Loganul asta se incadreaza in alta categorie.

raul_rpl 18-08-11 23:47

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 4534373)
Din pacate sau din fericire Loganul asta se incadreaza in alta categorie.

ma refeream la culoare....k a fost altul vopsit identic inaintea lui.

Choby 21-08-11 17:13

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Toate sunt frumoase , dar la majoritatea kiturilor doar culoarea difera :( . Respect celor care si`au confectionat singuri barile , alea sunt idei cu adevarat originale , ne`mai contand culoarea , daca e perlata , metalizata , mata sau ca e nevopsita .

b72rbg 21-08-11 22:06

RBG_ul...
 
6 Attachment(s)
prezent

Co5m1n eXtreme 21-08-11 23:31

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Nota 10 , niste poze cu bara spate ?

b72rbg 03-10-11 10:39

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Co5m1n eXtreme (Post 4539373)
Nota 10 , niste poze cu bara spate ?

scuze de intarziere...

DISSSEL 11-12-11 21:54

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
Cateva poze dupa ultimile vizite pe la Pilot

matheo66c 21-03-12 20:22

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
5 Attachment(s)
Inca un "kit" .

florin_vily 21-03-12 20:37

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
:idea: "parerea mea personala" e urmatoarea: B 72 RBG si IF 12 LOW cele mai reusite dacii:clap:

SEBASTIAN 21-03-12 20:58

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Cat costa barele de le LOW si cine le face?


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning