![]() |
voi ati observat ca alea care nu fumeaza gandesc diferit de fumatoare?????????
|
referitor la faza cu atasatul...bien ca nu ma atasez ;)
referitor la fumat ??? cred ca e o reactie :lol: |
nush mah da alea nefumatoare........nush....au ceva.....ori sunt ciudate.....ori,sunt de nota 10 :lol:
|
more like nota 10 ;)
alea fumatoare sunt ciudate... iar alea care au fumat si nu mai fumeaza acum sunt recalcitrante ;) |
Re:
Quote:
pfoaiiiiiiiii ce le-as bate |
mah...eu ma refeream ca sunt d'alea care au fumat si acum nu mai practica acest sport...
sunt foarte nervoase...nimic nu le plac...sa nu le zici nimic de propria lor persoana ca atat iti trebuie ! |
io la care draq ma refeream?????
tot la ex-fumatoare asa fac astea,incep cu faze de tot kk |
cand aud ca tipa a fost fumoatoare...o iau altfel...mai usor ;) ca altfel poate ma si bate :D
|
ete....vezi sa nu-ti dea cu scrumiera-n cap
cu astea e nasol cand urca-n masian,si se fumeaza sa vezi ce crize fac la un moment dat sunt amuzante |
nu cred c-o sa intelegem vreodata ... chestia asta numita ... femeia ... : /
|
n-ai ce sa le faci santose ...
|
bai femeia e:
1.un rau necesar 2.exact ca o masina |
1 Attachment(s)
haaaa!!!!!!!!!!! vreti sa stiti ce e femeia ???????? vreti definitia perfecta a femeii????? luati-o de aici !!!!!!!!:)))))))))))))))))))))
|
bine asta e ptr cei care stiu cat d cat mate:))))))))))))) :evil: :evil:
|
TOT DIFICILE RAMANETI :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:11. |
- Copyright 2026 4Tuning