Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Spark 28-12-07 12:04

Re: intalnirea de week end !
 
prezent.
dar sa speram ca o sa mai fie ceva lume

Rolly_k 28-12-07 15:43

Re: intalnirea de week end !
 
cred ca o sa fie multi :D in fine oricum vin si eu ... :P bye pe diseara

Rolly_k 28-12-07 15:43

Re: intalnirea de week end !
 
pe la 21:15

Spark 04-01-08 14:35

Re: intalnirea de week end !
 
pe azi se anuntza care ...
sau toata lumea e in perioada de recuperare :P

Devi 04-01-08 16:55

Re: intalnirea de week end !
 
lol, eu prezent...

Rolly_k 04-01-08 17:31

Re: intalnirea de week end !
 
da cam toata lumea prezent apoi cand mergi peacolo nu e nimeni.... m`am lamurit :))

Spark 04-01-08 17:36

Re: intalnirea de week end !
 
nu e nimeni ... ca nu e de stat ...
e frig ... alea alea ;)

Rolly_k 04-01-08 19:24

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 1274612)
nu e nimeni ... ca nu e de stat ...
e frig ... alea alea ;)

apoi de ce se mai fac intalnirile iarna??? daca nu e nimeni ??

Spark 04-01-08 19:29

Re: intalnirea de week end !
 
pai ... locu obisnuit
e doar loc de reuniune rapida si gata.
si mergem undeva unde nu-i frig ;) daca intelegi ce zic

mrjoe 04-01-08 19:37

Re: intalnirea de week end !
 
prezent si eu :-)+o persoane:-)

Rolly_k 04-01-08 20:06

Re: intalnirea de week end !
 
pai am trecut pe acolo saptamana trecuta si nu era nimeni dar la ce ora vine lumea?

rapidistu_c&c 05-01-08 00:56

Re: intalnirea de week end !
 
mai Rolly_K, sapt. trecuta de aia nu a fost nimeni, k am fost plecati la baia mare ,la intalnire cu cei din MidNight Racer Baia Mare , si ...imi cer scuze k nu am putut sa merg azi la intalnire!!! dar a fost ceva la intalnire?????

Devi 05-01-08 11:49

Re: intalnirea de week end !
 
Rolly_K la ora 21:00 stam inca 10-15 minute si dupa aia tires undeva... daca nu vii la timp... n-am ce face.

Rolly_k 05-01-08 14:27

Re: intalnirea de week end !
 
ioi da inteleg... da altadata mai stateati cate o jumate de ora:))

Spark 05-01-08 16:29

Re: intalnirea de week end !
 
altadata era mai cald ...
cum ziceam. acuma nu e de stat ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning