![]() |
Re: intalnirea de week end !
prezent.
dar sa speram ca o sa mai fie ceva lume |
Re: intalnirea de week end !
cred ca o sa fie multi :D in fine oricum vin si eu ... :P bye pe diseara
|
Re: intalnirea de week end !
pe la 21:15
|
Re: intalnirea de week end !
pe azi se anuntza care ...
sau toata lumea e in perioada de recuperare :P |
Re: intalnirea de week end !
lol, eu prezent...
|
Re: intalnirea de week end !
da cam toata lumea prezent apoi cand mergi peacolo nu e nimeni.... m`am lamurit :))
|
Re: intalnirea de week end !
nu e nimeni ... ca nu e de stat ...
e frig ... alea alea ;) |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
pai ... locu obisnuit
e doar loc de reuniune rapida si gata. si mergem undeva unde nu-i frig ;) daca intelegi ce zic |
Re: intalnirea de week end !
prezent si eu :-)+o persoane:-)
|
Re: intalnirea de week end !
pai am trecut pe acolo saptamana trecuta si nu era nimeni dar la ce ora vine lumea?
|
Re: intalnirea de week end !
mai Rolly_K, sapt. trecuta de aia nu a fost nimeni, k am fost plecati la baia mare ,la intalnire cu cei din MidNight Racer Baia Mare , si ...imi cer scuze k nu am putut sa merg azi la intalnire!!! dar a fost ceva la intalnire?????
|
Re: intalnirea de week end !
Rolly_K la ora 21:00 stam inca 10-15 minute si dupa aia tires undeva... daca nu vii la timp... n-am ce face.
|
Re: intalnirea de week end !
ioi da inteleg... da altadata mai stateati cate o jumate de ora:))
|
Re: intalnirea de week end !
altadata era mai cald ...
cum ziceam. acuma nu e de stat ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning