![]() |
Re: Cielo TL 33 CTL
Superbahttp://smileyjungle.com/smilies/lostit9.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate4.gifFelicitari webcathoshttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate2.gif Intradevar o masina adevarata si la Tulceahttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate8.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate8.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate8.gif
La interior ce ne pregatesti?http://smileyjungle.com/smilies/evil7.gif Merita sa te duci la Cluj sigur vei veni cu http://smileyjungle.com/smilies/celebrate13.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate0.gif Numai Binehttp://smileyjungle.com/smilies/greetings7.gif |
Re: Cielo TL 33 CTL
Multumesc tuturor!Ma bucur ca va place,am muncit enorm ca sa iasa cum trebuie.Plasticele din interior sunt date si cu 3 straturi sanatoase de lac,deci sper sa reziste!La interior am de gand sa fac tot mov cu portocaliu,dar mai dureaza putin!
Nu cred ca e pretabila pentru show deocamdata,mai e de munca pana akolo...dar pana la toamna cred ca va fi. |
Re: Cielo TL 33 CTL
Foarte misto culoarea pe care o ai pe masina. Felicitarile mele si spor la munca in continuare
|
Re: Cielo TL 33 CTL
3 Attachment(s)
Prelucrate... :);)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
:pelvic_th ...Superb!!! :pelvic_th
|
Re: Cielo TL 33 CTL
arata atat de demential
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Web scz de offtopic ..dar Lancerul galben este al lui Maus ?:D
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Dap,este al lui MauS..!!! :)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Cea mai tare portocala din Tulcea :))))))) Felicitari mane ;)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Multumesc...urmeazab tapiteria portocaliu + negru plus alte mici modificari!!!Abia astept sa termin cu toate astea ca sa fac si ultima miscare!!!!:)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Quote:
|
Re: Cielo TL 33 CTL
16 wati :lol: eu am pus 18 wati... bec la plafoniera :lol:
sa inteleg ca vrei un transplant.... de ce nu incerci cu un 1.8 de espero? am inteles ca se poate omologa usor... si cum zicea Clarcksson de la TopGear: "there is no replacement for displacement", adica capacitatea motorului nu o poti inlocui cu nici o alta modificare, cu cat e mai mare, cu atat mai bine ;) |
Re: Cielo TL 33 CTL
Un mic dublaj de la original...:)!Sper in toamna sa reusesc...1.8 de la espero...prea mic...parca e nevoie de mai mult!!!!:D
|
Re: Cielo TL 33 CTL
am de vanzare 2000 cmc 8V de pe espero(105CP) complet daca te intereseaza.
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:45. |
- Copyright 2026 4Tuning