Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo GLE - TL 33 CTL (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/49036-cielo-gle-tl-33-ctl.html)

Geox` 11-05-08 21:00

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Superbahttp://smileyjungle.com/smilies/lostit9.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate4.gifFelicitari webcathoshttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate2.gif Intradevar o masina adevarata si la Tulceahttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate8.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate8.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate8.gif
La interior ce ne pregatesti?http://smileyjungle.com/smilies/evil7.gif
Merita sa te duci la Cluj sigur vei veni cu http://smileyjungle.com/smilies/celebrate13.gifhttp://smileyjungle.com/smilies/celebrate0.gif Numai Binehttp://smileyjungle.com/smilies/greetings7.gif

webcathos 12-05-08 10:36

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Multumesc tuturor!Ma bucur ca va place,am muncit enorm ca sa iasa cum trebuie.Plasticele din interior sunt date si cu 3 straturi sanatoase de lac,deci sper sa reziste!La interior am de gand sa fac tot mov cu portocaliu,dar mai dureaza putin!
Nu cred ca e pretabila pentru show deocamdata,mai e de munca pana akolo...dar pana la toamna cred ca va fi.

strik3ru 13-05-08 17:05

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Foarte misto culoarea pe care o ai pe masina. Felicitarile mele si spor la munca in continuare

webcathos 14-05-08 13:08

Re: Cielo TL 33 CTL
 
3 Attachment(s)
Prelucrate... :);)

RD-Woo 14-05-08 17:04

Re: Cielo TL 33 CTL
 
:pelvic_th ...Superb!!! :pelvic_th

dark_angel 26-05-08 08:30

Re: Cielo TL 33 CTL
 
arata atat de demential

BGD_NNE 26-05-08 12:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Web scz de offtopic ..dar Lancerul galben este al lui Maus ?:D

webcathos 27-05-08 13:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Dap,este al lui MauS..!!! :)

MauS 07-06-08 16:45

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Cea mai tare portocala din Tulcea :))))))) Felicitari mane ;)

webcathos 09-06-08 10:02

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Multumesc...urmeazab tapiteria portocaliu + negru plus alte mici modificari!!!Abia astept sa termin cu toate astea ca sa fac si ultima miscare!!!!:)

MauS 09-06-08 10:39

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1580248)
Multumesc...urmeazab tapiteria portocaliu + negru plus alte mici modificari!!!Abia astept sa termin cu toate astea ca sa fac si ultima miscare!!!!:)

o miscare de 16v? (volti):-):-):-)))))))))))

Geo_ZGA 09-06-08 10:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
16 wati :lol: eu am pus 18 wati... bec la plafoniera :lol:
sa inteleg ca vrei un transplant.... de ce nu incerci cu un 1.8 de espero? am inteles ca se poate omologa usor... si cum zicea Clarcksson de la TopGear: "there is no replacement for displacement", adica capacitatea motorului nu o poti inlocui cu nici o alta modificare, cu cat e mai mare, cu atat mai bine ;)

webcathos 09-06-08 11:29

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Un mic dublaj de la original...:)!Sper in toamna sa reusesc...1.8 de la espero...prea mic...parca e nevoie de mai mult!!!!:D

serban_pc 09-06-08 12:33

Re: Cielo TL 33 CTL
 
am de vanzare 2000 cmc 8V de pe espero(105CP) complet daca te intereseaza.

MauS 09-06-08 12:36

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Quote:

Originally Posted by serban_pc (Post 1580551)
am de vanzare 2000 cmc 8V de pe espero(105CP) complet daca te intereseaza.

Cred ca vrea 16 volti nu 8:-):-)


All times are GMT +2. The time now is 16:45.

- Copyright 2026 4Tuning