Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

CJ-01-WOB 10-08-07 13:27

Re: Proprietari de vw vento
 
paul_ral felicitarile mele pt ca incerci sa-i ajuti pe baieti !

paul_ral 10-08-07 16:20

Re: Proprietari de vw vento
 
Multumesc!
ErdVento si Fanex, aveti pm in legatura cu livrarea

paul_ral 10-08-07 16:40

Re: Proprietari de vw vento
 
Cromatique incerc sa iti trimit pm dar ai bifat o optiune, ceva, si nu poti receptiona mesajul

bzsa 10-08-07 21:29

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by paul_ral (Post 1039917)
Cromatique incerc sa iti trimit pm dar ai bifat o optiune, ceva, si nu poti receptiona mesajul


la fel am incercat si eu dar nimic

CJ-01-WOB 10-08-07 22:47

Re: Proprietari de vw vento
 
eu i-am trimis si mi-a mers

FANEX 14-08-07 22:45

Re: Proprietari de vw vento
 
paul,de acord cu pm !

paul_ral 14-08-07 23:26

Re: Proprietari de vw vento
 
8 Attachment(s)
Am facut comanda.Maruntisuri de pe la ei.

FANEX 15-08-07 17:47

Re: Proprietari de vw vento
 
10.08.2007

- 2X AMORTIZOR SPATE MONROE ULEI R3728 = 94+94=188 RON
- SET(4BUC)SABOTI SPATE LUCAS GS8526 = 98 RON
- 2XSET(2BUC=SEMERING) RULMENTI SPATE FEBI BILSTEIN 12934 = 21+21=42 RON
- SET(4PIESE) KIT PROTECTIE AMORTIZOARE SPATE RUVILLE 815405 = 58 RON
TOTAL= 386 RON
ieri le-am pus pe masina ! urmeaza telescoapele pe fata ptr. ca se simte ca nu-si fac treaba.....

paul_ral 18-08-07 20:12

Re: Proprietari de vw vento
 
Fanex si ErdVento- suporturile sunt in drum spre Romania
Doresc sa mai pregatesc un transport. Am promisiunea pentru inca 2 suporturi.

bzsa 22-08-07 20:31

Re: Proprietari de vw vento
 
si mie mi-ar trebui un suport de pahar da nu pot sa dau de unul nici cum :(
:cry: :cry:

bzsa 22-08-07 20:32

Re: Proprietari de vw vento
 
si mai am nevoie de ceva butoane din consola centrala

bzsa 22-08-07 20:34

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 1035151)
Luna viitoare cumpar ceasuri plasma dar pana atunci tre sa gasesc ac rosu......am vazut cu ac alb dar asa nu arata nicicum!!!

sa trimiti poze cu plasma
am gasit si eu la 2,5 mil

bzsa 22-08-07 20:36

Re: Proprietari de vw vento
 
paul cum stai cu reparatiile ceva poze.....

paul_ral 22-08-07 22:26

Re: Proprietari de vw vento
 
Am terminat cu toate. Maine trece Fanex prin Slobozia si o sa-si dea cu parerea cum a iesit.
Bzsa daca vrei suport de pahare te trec pe lista.Mai sunt 2 inscrisi. Imi spui despre ce butoane vrei si le comand. Pretul unui buton este de 10$.

bzsa 22-08-07 23:03

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by paul_ral (Post 1060014)
Am terminat cu toate. Maine trece Fanex prin Slobozia si o sa-si dea cu parerea cum a iesit.
Bzsa daca vrei suport de pahare te trec pe lista.Mai sunt 2 inscrisi. Imi spui despre ce butoane vrei si le comand. Pretul unui buton este de 10$.

pai mi-ar trebui suport sa imi zici cam la cat ar iesi si daca trebuie decupata consola
trebuie sa fac o poza sa vezi despre ce butoane ar fi vorba


All times are GMT +2. The time now is 23:43.

- Copyright 2026 4Tuning