![]() |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
Si iara nu inteleg nimic din ceea ce scrii!!!! |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Asea! Sa se inteleaga!
Patronu de la GRUP OTED 5 are cel mai tare automobil din Targul Iesilor! A dat 215 mii! Patronu de la Ros Negru Verde ALbastru cacaniu in dungi cu picatele...are si el un Ferrari la SH de 115 mii de euroi! Acu....sheapa masiii da stiu ca pe Luni sau Marti sunt programat sa urc la bordul bolidului de 215 mii euroi pentru o prezentare si un drive test! Asea ca acus voi urca poze si filme cu spectaculosul bolid! 3 Maserati avem in Iasi! :D |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Acel Aston Martin DB9 l-am vazut si eu,tot pe copou
|
Re: Masini tari in IASI
Eu azi am vazut si pe la noi un Cayman S alb, la balciul de la Palat.:D
|
Re: Masini tari in IASI
1 Attachment(s)
Banuiesc ca ati vazut cu totii minunatzia asta
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
unde pot vedea si eu ferrarile asta in iasi?pe copou la vazut prietenul meu de 2 ori dar eu nicodata unde il vad si eu fratilor???
:(:(:(:(:( |
Re: Masini tari in IASI
ati vz este si un aston martin in iasi!nu mai ziceti nik nici o poza ni...unde pot vedea si eu ferrari?
|
Re: Masini tari in IASI
Acel Aston Martin DB9 care avea numere de Elvetia parca, acum are nr IS 05 GBP.L-am vazut azi dim se ducea la Tehnopolis.Nu am apucat sa fac poze
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
am poze cu viperul dar nu stiu cum sa le pun inserez
dau pe insert si imi cere URL |
Re: Masini tari in IASI
2 Attachment(s)
Dodge Viper.Ar fi fain sa-l vad cu numere de Iasi
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:29. |
- Copyright 2026 4Tuning