Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Evolutie...Ce a fost candva, ce este, ce va fi... (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/38961-evolutie-candva.html)

aldoadabass_wrs 16-06-07 15:20

Re: masinile cu care ati inceput....shi la ce ati ajuns......
 
[QUOTE=roby200687;948505]
Quote:

Originally Posted by AK-ZER (Post 948355)
mai batranica decat golful nu? :-) eu zic k e o optiune mai buna k 525-ul.. oricum ai evoluat trecand de la tractiune la propulsie;) arata ft bine in poze..cred k se conduce la fel de bine pe cat arata.. sa ai noroc de ea shi sa nu ai parte de incidente neplacute!
QUOTE]

nu a fost chiar asa .. dar sa remediat situatzia :)

......
aham adik chiar nu inteleg, care ii ideea?la commentul asta...:bat: :bat: :punch: :punch:.......ungue
scuze d offtopic
da adevarul e ca is multumit de masina dar nici incidantele nu au lipsit...nimic grav,merci


All times are GMT +2. The time now is 21:57.

- Copyright 2026 4Tuning