![]() |
:lol: :lol: vezi snu uita pe mine sa ma iubesti cel mai mult..... :lol: :lol: :P
|
interesanta culoare...dar pacat de botu ala...arata k dracu...
imi place k magnetii de la difuzoare sunt legati :))..vorba vine.... sa nu sara de-acolo ...haahha Quote:
|
De ce nu`tzi place bmw`u cataline ?
|
:lol: :lol: herk ,herk ce sa ma fac eu cu tine.. :lol: imi plac dar nu toate doar unul singur imi place m3 csl in restu nu prea...numi plac bmw in general pt ca nau motoare turbo .. si nu prea poti sa faci tuning la motor doar cu multi bani.... eu mam obisnuit cu 4x4 am avut 3 masinai si nu mias mai lua alta masina....fara 4x4... :)
|
catalin ma refeream la body kit nu la masina! ti-am zis eu vreau astra.!! :P
|
da stiu miam dat seama mai tarziu.. :oops: ce astra vrei gsi????
|
pai nu as vrea ceva f puternic minimum 1.8 16 V turbo dar daca o sa am ocazia o sa pun cel mai puternic motor pe care il gasesc.
|
:lol: :lol: ohh sper ca nu vrei sami faci concurenta... :lol: turbo ceva`??? :?
|
hmm pai probail cand o sa am masina respectiva tu o sa ai vro 600Cp la RS4 al tau. :)
|
:lol: :lol: :lol: lool 600 cp da dar poate nu o sa mai am rs4 atunci......
|
OK at iati ceva de 660 cp cat mai repede sa imi iau si eu astra ::)))
|
dane, dane.....vise bai dane.....mai bine faci ceva din dacia aia... ca te complici dc iti iei ceva strain si nu ai bani s-o faci, si iti zic io ca o sa plangi langa ea prin garaje.
Daca ai bani 5k sa dai pe ea si inca 5k sa o tunezi, respectele mele. GO FOR IT !!! 8) :o :o :D :D |
3 Attachment(s)
Salut baieti ,am aici o poza mai aproape a boxelor din golf si inca ceva masini facute....si mai SHA ce e cu tine ba nene ne iubesti ???????????
|
3 Attachment(s)
Na SHA ce zici de asta ,vezi sa nu faci vreo pasiune pevtru careva din noi ,OK,glumeam si eu , adevarate golfurile astea 2 ....
|
primul imi place ii simplu cu gentile alea bbs :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning