![]() |
Frate Hondare UNDE IN H?
La pasarea marii?In pana mea am mai trecut pe acolo dar nu am vazut pe nimeni!Zii o ora si vin! Nu prea stiu pe nimeni de acolo dar ..........ne descurcam! La Hagiesti nu prea merge treaba acum(iti spun din surse sigure)!Vorbim....am eu o balta langa Bucuresti unde da acum salau si ciortan la 1,5 Kg..........e bine pentru primavara! Zii tu cum sa te recunosc Vineri si o ora ca sa vin acolo.......daca acolo e bine! :) Toate bune! |
pasiunea mea este mashinile si femeile :oops: :oops:
acum serios .. logic k cea ami mare pasiune a mea sunt mahsinile .. dupa aia femeia .. net`u ... si sporturile extreme + gashka din cartier .. daca nu fac o porcarie pe saptamana nu ma simt bine :D |
... ce pasiuni mai avem in afara de masini .. pai la mine pe primul loc .. e Dinamo .. recunosc asta ..
si apoi sunt masinile.. |
am un hamsterica acas'..ca se vorbea de animale fioroase:))))
masini..muzica....net...having fun with friends...cate nu sunt.... |
)era sa uit cea mai mare pasiune a mea .. sportul ...fiare ( ptr fiara din mine :) :wink: )
|
loool... bagi napo? :lol: :roll:
|
ski, bani, munte, filme. fotografia - cu aparat clasic, nu digital.
|
Re:
Quote:
|
Si ce-i rau in Napo am auzit ca-i zice \"breakfast of the champions\" :lol: Si la hoby, avetzi careva surprize TURBO ??? poate reusesc sa fac si eu toata seria! In rest am o plasma de 42 si un sistem DVD panasonic si un PS2 model nou :shock: . Binentzeles femeia care nu o pot numi un hoby mai mult un stres evident!
|
una dintre pasiunile mari de tot e vanatoarea... dupa familie, prieteni si masini urmeaza imediat vanatoarea :P :wink: ...
iar acum cum e sozon, in fiecare weekend alerg cate o jumatate de tzara pt pasiunea asta... weekendul trecut la barlad, asta la VL, dupa revelion la Corabia, etc... fiecare cu pasaricile lui, dar unii au stoluri intregi :woowoo: :joy: :woowoo: :joy: |
shi ar mai fi una, apropiata de vanatoare: pescuitul la Dunare si/sau in rauri de munte... :wink: :D :) :P
|
Sa dorm este una din pasiunile mele si cam atat!!!
|
hm. pe primu lok ar fi 1 Masini 2 Fete :P 3 Chitara :) 4 .Sportu mai putin extrem adik rolele pe rampe :P 5 cam ata :D
|
Hobby-ul meu...... hmmmmm...... LENEA. Deci hobby mai bun ca asta n-am (in afara de masini).
PEACE :peace: |
Alt hoby al meu este cresterea adrenalinei prin orice mijloc :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:30. |
- Copyright 2026 4Tuning