![]() |
Re: autodata cine are ?
Salutare.Va rog sa ma ajutati sa instalez Autodata dupa linkul de mai sus!Am copiat fisierul din likul respectiv arhivat apoi l-am dezarhivat ,mai incolo nu mai stiu pt ca sunt vreo cateva foldare cu inst si nu stiu care este ordinea si care le instalez.Tel 0769234458(imi dati un bip si va sun eu)sau [email protected]at direct nu mi-l poate trimitr nimeni?!Va rog!
|
Re: autodata cine are ?
Salutare.Va rog sa ma ajutati sa instalez Autodata dupa linkul de mai sus!Am copiat fisierul din likul respectiv arhivat apoi l-am dezarhivat ,mai incolo nu mai stiu pt ca sunt vreo cateva foldare cu inst si nu stiu care este ordinea si care le instalez.Tel 0769234458(imi dati un bip si va sun eu)sau [email protected]at direct nu mi-l poate trimite nimeni?!Va rog!
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
salut cine poate sami dea si mie autodata sami repar si eu masina mercedes sprinter 310va multumesc
|
Re: autodata cine are ?
Pai baietii astia ce scriau mai sus?
@cristi373837,crack-ul programului este vazut ca virus.Dezactiveaza antivirusul atat la download (pe care-l salvezi pe DVD),cat si la instalare. |
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
am descarcat si eu programul, am urmat toti pasii iar acum, cand incerc sa deschid imi da urmatoarea eroare. aveti idee unde am gresit?
edit: vad ca nu merge sa atasez imaginea. dar imi zice ca adbcd.exe has encountered a problem and needs to close...bla,bla |
Re: autodata cine are ?
Quote:
Trebuie sa ai instalat netframework 3.5. |
Re: autodata cine are ?
Pe windows 7 cu Net Framework 4 instalat imi iese din program in timpul instalarii... Install.exe needs to close
Pe Xp cu NetFramework 3.5, dupa ce-l instalez imi da eroare cu "This version of the CD/DVD has expired. Please ensure that the correct version of the CD/DVD is installed." A mers cuiva sau... e doar aiureala? |
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
nu merge nici la mine,spune ca versiunea este expirata.....
|
Re: autodata cine are ?
Buna, ma numesc Tibi si asta e primul meu post pe forum. Am incercat sa instalez Autodata3.24, insa primesc aceeasi eroare ca si ceilalti. Din pacate, nu am putut sa urmez toti pasii de instalare, din cauza ca ceea ce am descarcat nu e complet. Mai jos sunt detaliile.
Autodata 3.24 NU merge din cauza ca nu e complet !!! Vezi INSTRUCTIUNI DE INSTALARE: ... 3. Replace adbcd.dll in Autodata folder with adbcd.dll (456kb) ... Fisierul adbcd.dll de 456kb nu exista ! Il rog pe clawmvp sa revizuiasca fisierele distribuite. Multumesc mult in numele tuturor utilizatorilor. |
Re: autodata cine are ?
2 Attachment(s)
Quote:
Am gasit fisierul da click aici , insa tot nu ma ajuta. Autodata nu porneste. Spune adbcd.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. A rezolvat cineva problema? Mentionez ca am urmat intocmai pasii pentru instalare SI am instalat inainte Net.Framework 3.5 Pentru cei interesati, am uploadat fisierul adbcd.dll de 456kb si instructiunile de instalare folosite de catre mine. Astept pareri, solutii. Multumesc |
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:54. |
- Copyright 2026 4Tuning