Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

B 10 TNG 05-09-07 16:49

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1083049)
eu unul nu prea am vazut pe la noi dinalea...

sunt cateva in romania..hai ca suntem off topic..putem vb in alta parte cat vreti de subaru..deschideti topic dc vreti special

DaViD TL 06-09-07 15:37

Re: Masini vazute in Tulcea
 
vazut o skoda octavia rs ,cu niste jenti si un sound foarte frumos !!! era de la time squad masina

Eugen_TL 22-09-07 00:36

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un a4 visiniu superb kit stopuri faruri tuning frumos ! l-a prins care in poza?

M_Flow 22-09-07 10:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
l-am vazut si eu... era pe Gavrilov...tare masinutza......mi se pare ca avea numar de italia

Bogyciu 22-09-07 20:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Moldavian pipal...:lol:

NOTA MODERATOR : Aceasta nu este sectiunea de divertisment , si aici nu postam doar de dragul de a posta . Iti multumesc pentru intelegere.

Bogyciu 25-09-07 22:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Nu inteleg cu ce deranjez, era o masina pe care am vazut-o in parcare in Autogara, in Tulcea, unde e off topicul??? Ca era si un Cielo super impopotonat si cu nr de BC, asta e. Si n-am inteles ce era cu "postatul de dragul de a posta", e vre-o regula in a posta?

Bogyciu 12-11-07 19:09

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Vad ca nu se inghesuie nimeni cu poze asa ca mai pun eu... O bestiutza in parcare...

KAB 04-12-07 01:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
E a unui tovaras, noul lancer ;)

vlad_Mafiotu 04-12-07 05:30

Re: Masini vazute in Tulcea
 
cat de agresiv poate sa arate botu masinii :O

Magos 04-12-07 06:47

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Sa innebunesti, caci Lancer-ul nou nici macar in in Bucuresti nu il gasesti... :(

SEJ 04-12-07 13:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1228798)
E a unui tovaras, noul lancer ;)

Spunei sa vina vineri macar sa-i vedem masina te rog eu
eu is inebunit dupa lancer,lancer evo...

SEJ 04-12-07 13:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1228828)
cat de agresiv poate sa arate botu masinii :O

Prea tare masina... mai este una neagra in tulcea

Eugen_TL 04-12-07 14:49

Re: Masini vazute in Tulcea
 
fain lancerul... spatele nu prea imi place dar treci cu vederea la ce bot are :D

magos..am vazut si in buc :D

Mustang 04-12-07 18:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1228798)
E a unui tovaras, noul lancer ;)

Stopurile aduc putin cu cele de Ibiza / Cordoba. :)

KAB 04-12-07 19:30

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by valy87 (Post 1229318)
Prea tare masina... mai este una neagra in tulcea

:D E tot a lui cea neagra, ce culore doriti sa aduc vineri? cine vrea s-o cumpere sa vina cu banii la el 25.000:-P Ne vedem vineri


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning