![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
vazut o skoda octavia rs ,cu niste jenti si un sound foarte frumos !!! era de la time squad masina
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut un a4 visiniu superb kit stopuri faruri tuning frumos ! l-a prins care in poza?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
l-am vazut si eu... era pe Gavrilov...tare masinutza......mi se pare ca avea numar de italia
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Moldavian pipal...:lol:
NOTA MODERATOR : Aceasta nu este sectiunea de divertisment , si aici nu postam doar de dragul de a posta . Iti multumesc pentru intelegere. |
Re: Masini vazute in Tulcea
Nu inteleg cu ce deranjez, era o masina pe care am vazut-o in parcare in Autogara, in Tulcea, unde e off topicul??? Ca era si un Cielo super impopotonat si cu nr de BC, asta e. Si n-am inteles ce era cu "postatul de dragul de a posta", e vre-o regula in a posta?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Vad ca nu se inghesuie nimeni cu poze asa ca mai pun eu... O bestiutza in parcare...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
E a unui tovaras, noul lancer ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
cat de agresiv poate sa arate botu masinii :O
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Sa innebunesti, caci Lancer-ul nou nici macar in in Bucuresti nu il gasesti... :(
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
eu is inebunit dupa lancer,lancer evo... |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
fain lancerul... spatele nu prea imi place dar treci cu vederea la ce bot are :D
magos..am vazut si in buc :D |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning