Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

DaViD TL 16-03-07 20:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da ce gata,va pierit cheful de discutii,sau aveti treburi mai importante de facut ?!?

KAB 17-03-07 02:04

Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 800918)
Sigur domnule....dar stiu unul de vanzare si in Romania cu 600 de euro cu tot cu cutie.

Sal. Am si io o intrebare, motoru asta se poate pune si pe o dacie 1310?

Ba fratilor da ce draq e cu atata politie in tulcea asta de 10/10? parca au iesit dupa ploaie... nu mai poti dai o talpa un pic k te trezesti cu girofare dupa tine pe la 1 noaptea...

mikafly 17-03-07 09:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
In mare....se poate pune pe berlina....nu e nici o problema....adik nu te apuci sa tai din masina sau mai stiu eu ce.......merge cu sigurantza.

Cosmin255 17-03-07 14:52

Intrati si voi pe http://www.tvneptun.ro/ si votati NU la intrebarea zilei daca vreti sa ma ajutati . Va multumesc

PS : si dati si voi mai departe daca aveti cui si vreti sa ma ajutati . Multumesc mult . Respect

Eugen_TL 17-03-07 18:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
dar poate au alta parere =)))) daca aveti nu mai votati deloc :)))

vlad_Mafiotu 17-03-07 20:39

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
am votat :D

DaViD TL 17-03-07 22:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
si eu am votat,sper sati fie de ajutor,ps am mai spus si au mai votat aprox 10 pers q nu !!!

Cosmin255 18-03-07 11:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
va multumesc tuturor :)

vlad_Mafiotu 19-03-07 16:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ba baieti am luat filmul taxi 4 varianta franceza care a fost lansata anu asta dar nu am subtitrarea :( daca puteti si voi sa ma ajutati cu o subtitrare la filmul asta ar fi perfect :D

mikafly 19-03-07 16:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu am avut varianta in limba rusa...si era cam de kaka.....oricum si filmul e de cacao....deja nu mai are haz......

mishaRS 19-03-07 19:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pentru pasionatii de masini : la constanta, intre 23-25 martie drive-test Subaru...

Eugen_TL 19-03-07 20:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
chira am o nelamurire cu aceste drive tests ... cine poate face un astfel de drive... trebuie ceva indeplinit? in ce consta? te plimbi cu ala de acolo sau ti-l da tie ... etc etc ....

vlad_Mafiotu 19-03-07 23:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Hello vlad_Mafiotu,

We at forum.4tuning.ro would like to wish you a happy birthday today!

hehehe e ziua mea ma baieti :D ink 1 an si o sa pot sa ma alatur si eu voua

DaViD TL 19-03-07 23:33

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
LA MULTI ANI ,sa ti se implineasca tot ce iti doresti,si la cat mai multe ''scartaituri de roti '',nu uita naveta de bere ;)) !!!

mikafly 20-03-07 06:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
La multi ani fiule!!!...sa ne traiesti....si tot ce iti doresti...


All times are GMT +2. The time now is 01:37.

- Copyright 2026 4Tuning