![]() |
Re: Machete in lucru - teo93dinu
5 Attachment(s)
Scaunele sunt cele originale , am umblat doar la suportul lateral , sunt de acord cu tine , niste scoici ar da superb.
Buza nu e chiar asa mare , nu imi place cum s-ar incadra telescoapele. La buza de la janta ai foarte mare dreptate , chiar se vede urat insa e mult mai bine decat cele stock. O sa caut diverse flacoane sa vad ce pot face .O mica parte din pozele de astazi , astept sa fac rost si de celalte. |
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Deosebita macheta, excelenta alegerea peisajului. Felicitari!
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
CLAR! La lumina zilei si in copaci se vede toata frumusetea ei!!!
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Asta nu este masina de strada, cred ca se potriveste foarte bine in concursurile acelea americane in care masinile se lovesc si dupa aceea sunt calcate de un monster truck.Eu nu as fi incercat pe o macheta noua, poate pe una dauna totala, dar respect pentru curaj si munca depusa.
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Cu aceasta mostra de intelepciune din partea dvs. acest topic poate fi inchis. Multumesc tutror pentru criticile constructive. Daca doreste cineva sa vada poze cu experimentul esuat prezentat astept mesaj privat. Numai de bine sa auzim!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning