Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Cielo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/33023-cielo.html)

Fast_wheels 19-12-11 02:10

Re: Un Cielo
 
Quote:

Originally Posted by Snapy_xxl (Post 4784205)
Tu vezi ca nu s-a mai scris aici de 2 ani, nu? :rolleyes2

Poate mai mult . Masina exista. E a tatalui meu. Vreau sa ii trag vreo 2 poze sa vedeti stil de cielo :))


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning