| Fast_wheels |
19-12-11 02:10 |
Re: Un Cielo
Quote:
Originally Posted by Snapy_xxl
(Post 4784205)
Tu vezi ca nu s-a mai scris aici de 2 ani, nu? :rolleyes2
|
Poate mai mult . Masina exista. E a tatalui meu. Vreau sa ii trag vreo 2 poze sa vedeti stil de cielo :))
|