Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

orlando 30-12-05 16:07

pe uni nu ii duce capu la mai mult...asta e concluzia...si al cielo ala galben mai e si agramat tuNNing...ce sa le faci astia sunt...eu am vaz pe un ursuletz cap de toba cu becuri da arata asa frumos...daca nu imi venea sa il alerg...maine poimaine vezi romanu intr-un bmw cu instalatie de pom sub mashina si se lauda la tovarashi ca are neon pulse :wink:

claudiu lucian 30-12-05 18:54

da, autocolante din vitan :oops: , prezente p orice dacie din 1900 toamna,puse d cei dornici d tuning extrem si schimbari majore de look :lol: dak masina e oglinda soferului,asta inseamna k e unu d'ala :roll: cu pantaloni la dunga si nike in picioaree :lol:

bodyspeed 30-12-05 19:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"claudiu lucian\"
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata

vai ce nasol saracu bmw cu flacarile ale de tot rasul

3SGE 12-01-06 21:55

4 Attachment(s)
Nu stiu daca au mai fost puse pozele astea. Eu azi am gasit masina asta prin oras si n-am rezistat sa nu-i fac poze.

c i k y 12-01-06 22:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"3SGE\"
Nu stiu daca au mai fost puse pozele astea. Eu azi am gasit masina asta prin oras si n-am rezistat sa nu-i fac poze.

tare :lol:
https://www.4tuning.ro/gal/albums/kit...normal_acj.jpg

steaua23 12-01-06 22:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EMaiL\"
am mai gasit si eu un renault tunat.... :lol:

hihihi :))
asta il stiu de mult ... sta 2 blocuri mai jos de mine ... prin dr taberei :))
e tare ... si chiar e mandru de ea. mai tot timpu il vad pe la masina.
ps: seara merge doar cu pozitiile aprinse ... alea albastre

ariel 15-01-06 18:17

4 Attachment(s)
noutati

tre 18-01-06 02:42

1 Attachment(s)
ia uite ce-am gasit.

Psycho 20-01-06 10:14

angel eyes :))

c i k y 21-01-06 18:40

1 Attachment(s)
...

Psycho 27-01-06 12:32

ashtept sa o prin sa o imortalizez 1 nova de constantza ...


tuning


fata bara si faruri de 307 .. cu ochlelari daca am vazut eu bine

pe spate bara de peugeot 407 paladine taiata ...


to be continued ..............

Psycho 12-02-06 19:08

3 Attachment(s)
pe la noi ctza pusa de altcineva

orlando 12-02-06 19:15

asta e burlan de hota :lol: :lol: :lol:

Psycho 21-02-06 01:12

1 Attachment(s)
nu`mi place eleronu`


All times are GMT +2. The time now is 17:34.

- Copyright 2026 4Tuning