![]() |
buick
|
chevy ?
|
Re:
Quote:
|
cavalier / monte carlo ?
|
Mai jos de Monte Carlo cu vre-o 500 KM :lol:
|
Re:
Quote:
Si acum si raspunsul; Chevy Corsica. :wink: |
LL baga poza :)
|
1 Attachment(s)
Germana, vanduta intre 1988-1991. Din cate stiu, e destul de rara prin RO.
|
Inca nimeni ? E de la nemtii care fac motoarele masinilor de F1 Williams. :wink:
|
e bmw shi e modelul caruia ii intra ushile in caroserie :wink: ... am un lapsus acum shi mi-e lene sa caut pe google...
dar stiu ca e bmw shi ushile se \"deschid\" in caroserie... |
m1 este masina.
|
BMW Z1
|
Re:
Quote:
|
hai mai lasa, ca totzi suntem fair play... :wink: ... io am ajutat cu juma' de raspuns, bmw_m a terminat.... shi eu zic sa puna el o poza...
ATENTIE!!! citeste regulile, sa pui o poza ok, sa incercam acum sa nu o luam iar in balarii cu jocul :wink: |
1 Attachment(s)
...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning