![]() |
Re: Un Matiz Oradean
frumoasa masina. cam cat ai bagat in ea? si am vazut ca ai pus si la motor cu cat iai marit puterea? bafta;)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
e super super tare matizu tau km kt ai bagat in total in el pana acum??spor la munca in continuare:D...ciao
|
Re: Un Matiz Oradean
mersi mult , saptamana asta pun poze cu el pentru ca 95% ii gata :)
|
Re: Un Matiz Oradean
7 Attachment(s)
poze facute la vopsitor,restul pozelor le voi pune dumineca si cu interiorul.
|
Re: Un Matiz Oradean
Arata f bine !!! ;)
|
Re: Un Matiz Oradean
Super tare :D cat mai are pana cand e gata si vopsitoria
|
Re: Un Matiz Oradean
super dar fatza ai copiat-o de la cel negru ''mnc''.....arata bine dar ma asteptam la ceva original,ce nu mai e pe alt matiz....nu mi-o lua in nume de rau,cum spuneam arata super,dar sunt ferm convins ca puteai mai bine de atat;)
multa bafta in continuare cu proiectul... respect |
Re: Un Matiz Oradean
ti-a iesit super... sper ca nu te superi, dar capota chiar nu imi place. e prea mica sa fie asa incarcata. parerea mea...
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
respect;) |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
sa dea dumnezeu sa fie cum zici tu...;)
multa bafta!! |
Re: Un Matiz Oradean
Vreau sa le multumesc tuturor celor care au contribuit la modificarea masinii.Poze cu masina vopsita vor fii in curand acuma in oradea e o vreme tare nasoala.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:21. |
- Copyright 2026 4Tuning