Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

Yackone 29-10-07 11:53

Re: De toate pentru toti ...
 
FUG-smart...hai ca asta-i tare:lol:

Lucian 29-10-07 12:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Un material http://www.expresul.ro/index.php?rubrica=3&id=5536

mikafly 29-10-07 19:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Fug e tare indiferent ca e pe Smart sau pe Raba.......ma intrebati de ce?....nu stiti?...e nebun..(in sensul bun)

Yackone 15-11-07 13:05

Re: De toate pentru toti ...
 
http://www.autocrono.ro/modules.php?...&id=60&do=afis

Yackone 20-11-07 23:37

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 1200403)

nimeni nimik???

mikafly 21-11-07 09:16

Re: De toate pentru toti ...
 
Nu ne intereseaza......cel putin pe mine nu.

B11EAU 25-11-07 16:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Intrebare: Cum sunt preturile afisate de pe "mobile.de", cu TVA sau fara?
As vrea un raspuns 100% sigur!
Multam!

Paul 27-11-07 21:32

Re: De toate pentru toti ...
 
ce se mai aude de site ? ca e pe dreapta de cva timp ..

LKS 28-11-07 10:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Paul (Post 1219029)
ce se mai aude de site ? ca e pe dreapta de cva timp ..

inca e ..si va mai fi pentru ceva timp ..nu se stie sigur ..
oricum vom reveni ..si o vom face in forta !!

mikafly 01-12-07 10:54

Re: De toate pentru toti ...
 
Daaaaaa.....siguuuurr......o sa revenim in....cum ii zice ma?...la organu ala .........ala cu care te usurezi ...........ce dreq ma.....unde sa revenim?.....stam pe loc.......si asta ne ocupa tot timpul.

LKS 01-12-07 10:56

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1224466)
Daaaaaa.....siguuuurr......o sa revenim in....cum ii zice ma?...la organu ala .........ala cu care te usurezi ...........ce dreq ma.....unde sa revenim?.....stam pe loc.......si asta ne ocupa tot timpul.

i`auzi la el ma .. da cand te-am sunat acum 2 zile .."domnu fly ..hai dracu sa facem ceva " ..tu mi-ai zis ..ce plm sa facem ma ?!
normal ca stam pe loc ..ca lumea nu isi mai bate capul ..

Lucian 01-12-07 12:00

Re: De toate pentru toti ...
 
Sigur vor fi unii care vor avea ceva de comentat la faptul ca am postat aici ... dar nu ma puteam abtine sa nu le spun unora care sa pare ca nu stiu ca e o veche vorba ... "cum iti asterni asa dormi" . Noapte buna !

Bigu 01-12-07 14:55

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1224466)
Daaaaaa.....siguuuurr......o sa revenim in....cum ii zice ma?...la organu ala .........ala cu care te usurezi ...........ce dreq ma.....unde sa revenim?.....stam pe loc.......si asta ne ocupa tot timpul.

este doar parerea ta. :) cumpara cele 2 reviste de tuning din romania si o sa vezi k nu prea se sta... ce apare in reviste e doar inceputul. eu vad mai bine ideea : "ciocu mic si joc de glezne" decat sa latram si sa nu facem nimic.

Bigu 01-12-07 14:57

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1224552)
Sigur vor fi unii care vor avea ceva de comentat la faptul ca am postat aici ... dar nu ma puteam abtine sa nu le spun unora care sa pare ca nu stiu ca e o veche vorba ... "cum iti asterni asa dormi" . Noapte buna !

dupa ideea reclamei TV.... E doar un club, nu o casnicie! fiecare e liber sa aleaga ce vrea!

Lucian 01-12-07 16:18

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 1224780)
dupa ideea reclamei TV.... E doar un club, nu o casnicie! fiecare e liber sa aleaga ce vrea!

Sunt multi cei care habar nu au cam cum ar trebui sa fie un club. Sunt multi care in ani de zile nu au inteles scopul unui club . Si in casnicie pana la urma daca ceva nu merge , daca nevasta nu poarta verigheta , nu-si schimba numele din buletin si se f _ _ e cu tine cand are ea chef ... o lasi .


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning