![]() |
Re: De toate pentru toti ...
FUG-smart...hai ca asta-i tare:lol:
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
Fug e tare indiferent ca e pe Smart sau pe Raba.......ma intrebati de ce?....nu stiti?...e nebun..(in sensul bun)
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Nu ne intereseaza......cel putin pe mine nu.
|
Re: De toate pentru toti ...
Intrebare: Cum sunt preturile afisate de pe "mobile.de", cu TVA sau fara?
As vrea un raspuns 100% sigur! Multam! |
Re: De toate pentru toti ...
ce se mai aude de site ? ca e pe dreapta de cva timp ..
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
oricum vom reveni ..si o vom face in forta !! |
Re: De toate pentru toti ...
Daaaaaa.....siguuuurr......o sa revenim in....cum ii zice ma?...la organu ala .........ala cu care te usurezi ...........ce dreq ma.....unde sa revenim?.....stam pe loc.......si asta ne ocupa tot timpul.
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
normal ca stam pe loc ..ca lumea nu isi mai bate capul .. |
Re: De toate pentru toti ...
Sigur vor fi unii care vor avea ceva de comentat la faptul ca am postat aici ... dar nu ma puteam abtine sa nu le spun unora care sa pare ca nu stiu ca e o veche vorba ... "cum iti asterni asa dormi" . Noapte buna !
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning