Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 MEETING 2012?! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301999-e36-meeting-2012-a.html)

bebe no1 26-04-12 20:53

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea:) )

BMnWA 27-04-12 01:18

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea:) )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)

dani_smarandescu 27-04-12 01:42

Re: E36 MEETING 2012?!
 
ma bucur ca in sfarsit incepem sa ne miscam si noi , haideti sa nu mai existe discutii ca daca , ca parca , ca daca era , etc cu atat mai mult ambitii , cine vrea sa vina cine nu sa stea acasa ca doar nu se supara nimeni , haideti sa fim putin mai pacifisti si o sa vedeti ca o sa iasa ceva frumos , inca o data spun ca va stau la dispozitie la ori care dintre voi care ma roaga sa ma implic intru-n fel sau altul

dj_eros 27-04-12 02:04

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla

luci4n_vl 27-04-12 04:17

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)

gaby0606 27-04-12 08:27

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)

adi_mao 27-04-12 08:49

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)

xxdadixx 27-04-12 11:36

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
----
Niste intrebari:
-Contul asta despre care se vorbeste, e contul intalnirii sau contul celor de la Darste?
-Asteptam sa vedem cati ne strangem sa vedem daca se pot face negocieri?
-Cat va asteptati sa se negocieze?
-Daca ne strangem 200 si toti vor camera dubla, cum ne impartim?
-Daca sunam acolo si facem rezervarile apoi postam aici, nu e mai ok? Macar asa stim cine vine sigur nu doar vorbe.

motzu 27-04-12 11:51

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 5000291)
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
----
Niste intrebari:
-Contul asta despre care se vorbeste, e contul intalnirii sau contul celor de la Darste?
-Asteptam sa vedem cati ne strangem sa vedem daca se pot face negocieri?
-Cat va asteptati sa se negocieze?
-Daca ne strangem 200 si toti vor camera dubla, cum ne impartim?
-Daca sunam acolo si facem rezervarile apoi postam aici, nu e mai ok? Macar asa stim cine vine sigur nu doar vorbe.

1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
12 motzu-o camera dubla( 2 persoane)

din cate stiu eu preturile nu sunt negociabile...dar dupa ce avem o lista putem incerca sa vedem daca se negociaza.
sa facem prima data lista sa vedem exact cati suntem si apoi vedem si cu contu si restu

caddy26alex 27-04-12 14:28

Re: E36 MEETING 2012?!
 
[QUOTE=motzu;5000308]1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
12 motzu-o camera dubla( 2 persoane)
13.Caddy-o camera dubla (2 persoane)

rzt_ro 27-04-12 14:59

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
12 motzu-o camera dubla( 2 persoane)
13.Caddy-o camera dubla (2 persoane)
14. rzt_ro - o camera dubla

avadanei eduard danut 27-04-12 15:19

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
12 motzu-o camera dubla( 2 persoane)
13.Caddy-o camera dubla (2 persoane)
14. rzt_ro - o camera dubla
15. EdW - o camera dubla

Nosfer 02-05-12 03:37

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
12 motzu-o camera dubla( 2 persoane)
13.Caddy-o camera dubla (2 persoane)
14. rzt_ro - o camera dubla
15. EdW - o camera dubla
16. Nosfer - o camera dubla

sharkylete 02-05-12 04:45

Re: E36 MEETING 2012?!
 
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
12 motzu-o camera dubla( 2 persoane)
13.Caddy-o camera dubla (2 persoane)
14. rzt_ro - o camera dubla
15. EdW - o camera dubla
16. Nosfer - o camera dubla
17. Shark - 2 camere duble(sau 2 single si 1 dubla)

zoly_bike 02-05-12 09:56

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 5005902)
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea )
6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
7.eros -o camera dubla
8.SOB-o camera dubla(2 persoane)
9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane)
10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane)
11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane)
12 motzu-o camera dubla( 2 persoane)
13.Caddy-o camera dubla (2 persoane)
14. rzt_ro - o camera dubla
15. EdW - o camera dubla
16. Nosfer - o camera dubla
17. Shark - 2 camere duble(sau 2 single si 1 dubla)

18. Zoly - o camera dubla (3 persoane)


All times are GMT +2. The time now is 07:26.

- Copyright 2026 4Tuning