![]() |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea:) ) |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea:) ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) |
Re: E36 MEETING 2012?!
ma bucur ca in sfarsit incepem sa ne miscam si noi , haideti sa nu mai existe discutii ca daca , ca parca , ca daca era , etc cu atat mai mult ambitii , cine vrea sa vina cine nu sa stea acasa ca doar nu se supara nimeni , haideti sa fim putin mai pacifisti si o sa vedeti ca o sa iasa ceva frumos , inca o data spun ca va stau la dispozitie la ori care dintre voi care ma roaga sa ma implic intru-n fel sau altul
|
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) 11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane) ---- Niste intrebari: -Contul asta despre care se vorbeste, e contul intalnirii sau contul celor de la Darste? -Asteptam sa vedem cati ne strangem sa vedem daca se pot face negocieri? -Cat va asteptati sa se negocieze? -Daca ne strangem 200 si toti vor camera dubla, cum ne impartim? -Daca sunam acolo si facem rezervarile apoi postam aici, nu e mai ok? Macar asa stim cine vine sigur nu doar vorbe. |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) 11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane) 12 motzu-o camera dubla( 2 persoane) din cate stiu eu preturile nu sunt negociabile...dar dupa ce avem o lista putem incerca sa vedem daca se negociaza. sa facem prima data lista sa vedem exact cati suntem si apoi vedem si cu contu si restu |
Re: E36 MEETING 2012?!
[QUOTE=motzu;5000308]1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) 11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane) 12 motzu-o camera dubla( 2 persoane) 13.Caddy-o camera dubla (2 persoane) |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) 11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane) 12 motzu-o camera dubla( 2 persoane) 13.Caddy-o camera dubla (2 persoane) 14. rzt_ro - o camera dubla |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) 11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane) 12 motzu-o camera dubla( 2 persoane) 13.Caddy-o camera dubla (2 persoane) 14. rzt_ro - o camera dubla 15. EdW - o camera dubla |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) 11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane) 12 motzu-o camera dubla( 2 persoane) 13.Caddy-o camera dubla (2 persoane) 14. rzt_ro - o camera dubla 15. EdW - o camera dubla 16. Nosfer - o camera dubla |
Re: E36 MEETING 2012?!
1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane) 3. marius- o camera dubla (2 persoana) 4.lula ocamera dubla(2 persoane) 5 bebe o camera dubla (2 pers+fii-mea ) 6. NWA-camera dubla 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!) 7.eros -o camera dubla 8.SOB-o camera dubla(2 persoane) 9.Kokusay (IF 04 WFL ) - o camera dubla (2 persoane) 10. adi_mao - o camera dubla (2 persoane) 11. XxDADIxX - o camera dubla (2 persoane) 12 motzu-o camera dubla( 2 persoane) 13.Caddy-o camera dubla (2 persoane) 14. rzt_ro - o camera dubla 15. EdW - o camera dubla 16. Nosfer - o camera dubla 17. Shark - 2 camere duble(sau 2 single si 1 dubla) |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:26. |
- Copyright 2026 4Tuning